Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li je prednost imati ginekologinju?

Go down 
+5
Zlatko
Slavonac
Goran
D_DoLL
vanja
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime06.12.08 17:28

Da li je prednost imati ginekologinju ili vam je svejedno?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime06.12.08 17:46

Naravno da je prednost. Mislim da je naša savijesnost i odgovornost prema svom zdravlju imati ginekologa i obavljati pregled jednom godišnje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime06.12.08 20:15

Imam ginekologinju,i to mi je ok...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime08.12.08 1:23

mislim da je to isto.. al opet ja se ugodnije osjećam kod ginekologinje..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime08.12.08 13:25

Mislim da sam ja krivo skužila pitanje. Ja skužila treba li nam ginekolog, a pjesnik je očito htio reći jeli bolje imati muškog ili ženskog ginekologa. Ako je to tako onda je pitanje teme malo nespretno postavljeno ... ili sam ja prezahtjevna? lol!
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime18.12.08 11:30

Ja imam lika ginekologa i ne bih ga ni za što mijenjala.. fkt sam zadovoljna. cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:20

cure...kako se osjećate kad vam ginekolog čačka dole? :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:30

korny je napisao/la:
cure...kako se osjećate kad vam ginekolog čačka dole? :;):
Čudno pitanje korny, kako bi se trebale osjećati? neznam

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:31

Goran je napisao/la:
korny je napisao/la:
cure...kako se osjećate kad vam ginekolog čačka dole? :;):
Čudno pitanje korny, kako bi se trebale osjećati? neznam

pa kako se osjećaju kad ih pregledava muški ginekolog?
imaju li osjećaj nelagode, srama.....?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:37

Rutinski pregled, kao i svaki drugi valjda, mislim da svaka cura koja normalno razmišlja nema nikakav osjećaj srama ili nelagode. Genitalije su samo dio tijela, kako se nitko ne srami ruke ili noge, tako se ne treba sramiti ni vlastitih genitalija.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:43

To volim..kad muškići razgovaraju o ginekolioškom pregledu :P
Začudio bi se Gogy koliko žena to smatra izuzetno stresnom situacijom. Meni je to normalno, kao i bilo koji drugi lječnički pregled.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:46

Znam da je to nekim ženama neugodno, ali oprostite žene - onima kojima
je to baš jako neugodno - te su primitivke.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:48

A hebi ga, moja stara npr. sva problijedi kad mora na taj pregled, ne moš dvije riječi izvuć iz nje. A i dosta mojih frendica gotovo redovito izbjegavaju te preglede.


Zadnja promjena: tana; 02.01.09 23:01; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:52

Jbg karakteri su različiti...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 19:53

Goran je napisao/la:
Rutinski pregled, kao i svaki drugi valjda, mislim da svaka cura koja normalno razmišlja nema nikakav osjećaj srama ili nelagode. Genitalije su samo dio tijela, kako se nitko ne srami ruke ili noge, tako se ne treba sramiti ni vlastitih genitalija.

e...gorane, da ga hebeš, ipak ne poznaješ žensko onoliko dobro koliko ti misliš....
onoliko koliko se ti možda bojiš zubara, neka cura se boji ginekološkog pregleda...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 21:47

korny je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Rutinski pregled, kao i svaki drugi valjda, mislim da svaka cura koja normalno razmišlja nema nikakav osjećaj srama ili nelagode. Genitalije su samo dio tijela, kako se nitko ne srami ruke ili noge, tako se ne treba sramiti ni vlastitih genitalija.

e...gorane, da ga hebeš, ipak ne poznaješ žensko onoliko dobro koliko ti misliš....
onoliko koliko se ti možda bojiš zubara, neka cura se boji ginekološkog pregleda...
I što je to sad, otkrivena Amerika ili topla voda?
Jasno je da je ponekim ženama nelagodan odlazak ginekologu, a valjda je jasno i ovo gore što sam napisao.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime02.01.09 22:23

pa ako im je pregled nelagodan, ne trebaš ih zato zvati primitivkama....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime03.01.09 0:29

korny je napisao/la:
pa ako im je pregled nelagodan, ne trebaš ih zato zvati primitivkama....
Nisam ni nazvao one kojima je pregled nelagodan primitivkama.
Primitivni su oni koji se bezrazložno srame svog tijela, što sad treba raditi drame i fame oko toga? Ne znam ni što si toliko zapeo za to... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime05.01.09 10:28

imala sam ginekologinju... prešla sam kod ginekologa..., bolji su definitivno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime05.01.09 11:56

desty je napisao/la:
imala sam ginekologinju... prešla sam kod ginekologa..., bolji su definitivno...

slažem se da su bolji, nježniji su od žena
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime05.01.09 12:29

tana je napisao/la:
desty je napisao/la:
imala sam ginekologinju... prešla sam kod ginekologa..., bolji su definitivno...

slažem se da su bolji, nježniji su od žena

Nisam nikada imala ginekologa,ali da moja ginekologinja zna biti gruba zna... boks
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime05.01.09 12:31

Eto šta su ti babe ... meni je prvi ginić bio muški i fakat je bio puno nježniji od ove ženske šta mi je sad No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime05.01.09 12:36

Ginić lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime05.01.09 12:37

tana je napisao/la:
Eto šta su ti babe ... meni je prvi ginić bio muški i fakat je bio puno nježniji od ove ženske šta mi je sad No

istina... puno su nježniji i temeljitiji... :;): ... ma u svakom pogledu bolji...
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime15.01.09 13:09

jel postoje ginekologinje za muškarce, baš bi dao svog pimpača malo na pregled, nešto mi se čudno ponaša u zadnje vrijeme :afro: hoping
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li je prednost imati ginekologinju? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je prednost imati ginekologinju?   Da li je prednost imati ginekologinju? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li je prednost imati ginekologinju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Da li je prednost biti plav(a)
» Prednost uzgoja u biorazgradivim posudama
» Ženska ljepota nije uvijek prednost
» Potreban radnik povremeno na sportskom terenu u Beogradu, prednost studenti i sportisti
» Homoseksualci će imati djecu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: