Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako ubalžiti smrad cigareta

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime06.06.10 14:55

Sakriti činjenicu da ste pušač može biti teško s obzirom da vam se dim uvlači u odjeću, kosu I kožu. Dok nepušači mogu odmah prepoznati pušača. Postoje metode koje mogu minimizirati neugodan miris koje uzrokuju cigarete.

Nemojte pušiti u svom domu. Pušenje u domu uzrokuje da namještaj, tepisi i odjeća imaju miris ili smrad po dimu cigarette. Možda vi nećete osjetiti jer ste navikli na proctor, no drugi koji dođu u vaš dom hoće. Ako baš morate pušiti izađite na terasu ili prošećite ulicom.

Koristite antibakterijski losion za ruke nakon pušenja cigareta i odstranit ćete miris ili smrad sa ruku, a ujedno i bakterije.

Perite zube redovito i koristite vodice za ispiranje usta da biste izbjegli pušački dah.

Kod sebe uvijek imajte pepermint žvake ili bombone, te ih koristite nakon pušenja cigareta. Izbjegavajte voćne žvake i bombone jer neće efektivno prekriti miris ili smrad cigareta.

Ako imate dužu kosu, maknite je sa lica, stavite je u rep prije negoli zapalite cigaretu. Ako vam je kosa na licu prilikom pušenja absorbirat će miris ili smrad cigareta.

Žene, imajte uvijek sa sobom bočicu laka za kosu i parfem pa ih iskoristite nakon pušenja cigareta.

savjeti-hr.com

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime07.06.10 13:35

Ublažim s tu par navedenim stvarima,al nisam nešto previše opterećena s time,da mi smeta miris cigarete u kosi ili na robi ne bi pušila,sve u svemu dobri savjeti bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime07.06.10 13:41

Možda ne smeta tebi, ali zna zasmetati nepušačima oko tebe. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime07.06.10 13:43

Imam ih takvih ovdje i previše,al iskreno upalim svijeću malo stavim ulje od lavande i to je sve,ako im smeta ne moraju dolaziti što se tiče kuće,a odjeće a jbte nek se maknu.Imam samo jednu ovdje prijateljicu koja puši ostale ne,al nakon razgovora s njima ne smeta im :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime07.06.10 13:49

Meni je najbolji moj nećak; odmah mi kaže fuj smrdiš po cigarama... Laughing Opasna si Ana, odmah ti ne mora dolaziti onaj kome smeta dim cigara... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime07.06.10 13:52

To je tako,ja poštujem da se kod njih ne puši i ja sjedim po dva sata ne zapalim, nek cijene i oni mene i moju kuću cigara meni samo od Vedrana brat kaže da smrdim po cigaretama jer on ih mrzi pa je pogan Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime07.06.10 14:09

interesentno je to da u sobi gde se ne puši čim se zapali cigareta odmah se oseti smrad, a sobi gde se stalno puši smrad od nikotina se i ne oseća...
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime07.06.10 14:16

Upaljena sveca najbolje upija dim cigarete, jos je bolje ako je mirishljava.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako ubalžiti smrad cigareta Empty
PostajNaslov: Re: Kako ubalžiti smrad cigareta   Kako ubalžiti smrad cigareta I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako ubalžiti smrad cigareta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Miris cigareta na odjeći pušača šteti djeci
» Kutiju cigareta platio 23. 148. 855, 308. 184. 500 dolara!
» Nema dokaza o neškodljivosti e-cigareta
» Počinje zabrana pušenja cigareta
» Šestorka čamcima prošvercala 128.000 kutija cigareta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Svaštara-
Forum(o)Bir: