Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša Empty
PostajNaslov: Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša   Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša I_icon_minitime05.06.10 19:05

Jedna američka laboratorija nudi "test neverstva" osobama koje sumnjaju da ih partner vara
Sve što sumnjičave osobe treba da urade je da kompaniji Chromosomal Laboratories iz Feniksa, u Arizoni, pošalju partnerove gaće na kojima će laboranti pokušati da izdvoje "strani" DNK, piše "Feniks nju tajms".
List navodi da eventualni pozitivni nalaz može da posluži na sudu kao dokaz u slučaju brakorazvodne parnice.
Predstavnici Chromosomal Laboratories kažu da dobijaju oko pet zahteva provere neverstva sedmično. Osnovni test, kojim se utvrđuje preljuba, košta 100 dolara, a ukoliko podnosilac zahteva želi da potvrdi identitet ljubavnika, odnosno ljubavnice, treba da uz dodatnih 500 dolara priloži uzorak DNK osumnjičene osobe.
Istraživanja pokazuju da u SAD najmanje 40 odsto žena i 60 odsto muškaraca ima vanbračnu vezu, dok je preljuba uzrok 17 odsto razvoda brakova.


izvor
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša Empty
PostajNaslov: Re: Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša   Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša I_icon_minitime05.06.10 19:09

Dok ne vidim ..ne vjerujem.Samo za neke stvari sam sigurna...moj osjećaj me ne vara nikad:)
[Vrh] Go down
 
Laboratorija otkriva preljubnika pomoću donjeg veša
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Potreban trgovac za rad u butiku donjeg veša i čarapa, na lokaciji Zeleni Venac
» Uhodite ženu pomoću donjeg rublja
» Otkrivena laboratorija za proizvodnju "skanka"
» Pomoću slika s ultrazvuka
» Čuvajte kičmu i leđa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: