Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km Empty
PostajNaslov: Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km   Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km I_icon_minitime03.06.10 9:43

Britanac Mark Stott koji je nestao na devet dana bos je pješačio čak 160 kilometara. Ne sjeća se ničega, a nije ni prepoznao zaručnicu i djecu...


Britanac Mark Stott (42) pati od poremećaja nalik epilepsiji zbog kojega svakih nekoliko dana zaboravlja tko je. Nestao je za vrijeme rutinskog pregleda kraj kuće u Bristolu, a našli su ga tjedan dana kasnije na parkiralištu u Swansea, 160 km dalje. Ne sjeća se kako je došao tamo, ali vjerojatno je hodao bos jer su mu noge bile krvave. Izgubio je šest kilograma.
- Pokušavam se zbrojiti. Mislio sam da sam nestao na dva dana, a nije me bilo devet dana - rekao je Mark. Posljednje čega se sjeća je da je doručkovao u bolnici Frenchay gdje je bio na promatranju. Odveli su Marka u bolnicu. Osim što je dehidrirao, s njim je sve u redu. Dijagnosticirali su mu poremećaj nakon nekoliko gubitaka pamćenja i nestanaka početkom godine.
- Iz minute u minutu nismo znali je li živ ili mrtav. Nakon što me policija nazvala da su ga našli, nisam znala bih li se smijala ili plakala. Nije me ni prepoznao odmah - rekla je njegova zaručnica i majka njihovih blizanki Debbie Glasse (37).

izvor
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km Empty
PostajNaslov: Re: Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km   Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km I_icon_minitime03.06.10 11:11

najbitnije je zdravlje pa sve onda ...jadan covjek ..i nikad nece biti siguran da se to nece ponoviti i gdje ce drugi put zavrsiti

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izgubio dozvolu, a nije ni u treću ubacio...
» Čola u Beogradu priredio koncert za pamćenje
» I mozak treba vježbu: pamćenje se može sačuvati
» Napio se i izgubio sliku vrijednu 1,3 milijuna dolara
» Zamalo izgubio testise zbog depilacije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: