Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zamalo izgubio testise zbog depilacije

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zamalo izgubio testise zbog depilacije Empty
PostajNaslov: Zamalo izgubio testise zbog depilacije   Zamalo izgubio testise zbog depilacije I_icon_minitime21.06.10 9:54

Zamalo izgubio testise zbog depilacije 0223007.17

Kako bi prikupio novce za štićenike Kraljevske bolnice iz Leicestera, jedan je Britanac pristao na depilaciju prepona, nakon koje je hitno prebačen u bolnicu.

Joe Cooper je najboljem ponuđaču dopustio da mu ljepljivom trakom depilira prepone kako bi prikupio novac za lokalnu bolnicu, ali je i sam tamo završio kada mu je prijatelj skinuo sedam slojeva kože, prenosi britanski list Mirror.

Zbog toga je umalo izgubio testise.

"Svi su se smijali, a doktori su rekli da bi mi testisi ispali da sam izgubio još kože. Brzo se oporavljam. Nijedan čovjek ne zaslužuje takvu bol", rekao je Joe.

Hrabri Joe je do sada sakupio oko tri tisuće funti za štićenike Kraljevske bolnice za djecu u Leicesteru, a nada se da će prikupiti još više novca.


K.K.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zamalo izgubio testise zbog depilacije Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Zamalo izgubio testise zbog depilacije Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo izgubio testise zbog depilacije   Zamalo izgubio testise zbog depilacije I_icon_minitime21.06.10 16:36

looool
uh čovječe ovo je koma.... ma tak mu i treba ...šta daje ljepit svašta po međunožju Laughing
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Zamalo izgubio testise zbog depilacije Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo izgubio testise zbog depilacije   Zamalo izgubio testise zbog depilacije I_icon_minitime21.06.10 16:54

Joooooooooooooj, uh, evo naježio sam se sav! loše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zamalo izgubio testise zbog depilacije Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo izgubio testise zbog depilacije   Zamalo izgubio testise zbog depilacije I_icon_minitime21.06.10 17:27

ovo nec ni komentirat Zamalo izgubio testise zbog depilacije 267525
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Zamalo izgubio testise zbog depilacije Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo izgubio testise zbog depilacije   Zamalo izgubio testise zbog depilacije I_icon_minitime03.07.10 18:51

A sta su zene sve spremne uciniti za ljepotu....a same su krive,tako ja mislim!O.K.,sad cete reci pa ne radi se ovdje o ljepoti,ali eto svejedno,ovaj me clanak potakanuo na razmisljanje.Sad treba svi da zalimo ovog lika a kada su to muski zalili zene???
Hodaju u stiklama,depiliraju puno toga,cupkaju obrve,koriste kremice,lakiraju nokte,vjezbaju,idu u solarij i tko zna sta jos....
Sa druge strane,zene su,za muskarca kojeg vide u potkosulji,oznojenog i dlakavog...,sklone reci...pa to je bas sexy!!!! glavom u zid
Ovo pisem generalno jer za vecinu tako jeste,iako znam da ima rijetkih izuzetaka,koji ne misle tako.
Jeste to sve stvar licnog izbora,slazem se i ja...niko nas ne tjera tease .Vecina muzeva kaze da mu je zena najljepsa kad je prirodna,pa onda ista ta vecina potrci za prvom koja ima depilirane noge i maskaru sramko
Nije mi zao ovoga lika.....sta sam sve morala napisati,da bih ovo obrazlozila...hehehe
Stvar je licnog izbora :ary
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zamalo izgubio testise zbog depilacije Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo izgubio testise zbog depilacije   Zamalo izgubio testise zbog depilacije I_icon_minitime03.07.10 22:13

Nek si se ti ispuhala Zamalo izgubio testise zbog depilacije 816407 Zamalo izgubio testise zbog depilacije 684631 ..tako mu treba biseru blesavom Zamalo izgubio testise zbog depilacije 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zamalo izgubio testise zbog depilacije Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo izgubio testise zbog depilacije   Zamalo izgubio testise zbog depilacije I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zamalo izgubio testise zbog depilacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Goli konobar izgubio posao zbog ožiljka na stražnjici
» Masaze i Depilacije
» Kineski par zamalo pao s visine od petnaest metara
» Izgubio pamcenje: Ne zna da je bos pjesacio 160 km
» Na sud zbog impotencije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: