Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime

Go down 
+6
Kizo
Blizanka
Kikica
DaRkAnGeL
Goran
Lajka
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime04.12.08 9:41

First topic message reminder :

Evo jučer baš komentiram nešto s frendovima i slučajno pali na tu temu,i ono ja rekla kako ću ja zadržati svoje prezime ako se ikad udam lol! kad ono paljba odmah na mene...kao šta ja imam zadržavati svoje prezime i tako to a ja popizdila...na kraju se posvađali lol!

Što vi mislite,da li ste razmišljali ikad o tome da zadržite svoje prezime ili ne,kakvo vam je mišljenje oko toga.Čak sam negdje i čitala kako i muški uzimaju od ženske prezime..ono nevjerojatno lol! lol!
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime10.05.09 22:22

ajd....Smile
[Vrh] Go down
Kizo
Početnik
Početnik
Kizo


Male
Broj postova : 97
Datum registracije : 24.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime14.05.09 10:31

neka ostavi prezime šta fali
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime14.05.09 14:28

pa ne znam stvarno, al sam jednom čula kako je dečko od moje prijateljice njoj rekao ako se misli udat za njega da će uzeti njegovo prezime.. mislim glupo mi je to prisiljavanje, ako hoće nek uzme a ak neće, neka samo stavi glupu crticu i stvar riješena.... Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime24.01.10 10:56

Kod mene nema smisla se buniti ja sam u tom pogledu čvrsto odlučila svoje ostavljam a njegovo dodajem. Smatram da to i nije neka velika stvar oko koje bi se trebalo svađati, postavljati neki uvjeti. Ako mu se ne sviđa taj izbor neka produži.. Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 12363 ako me voli ...svejedno mu je hoću li ja ostaviti svoje prezime
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime24.01.10 11:01

nebih se bunio uopće....slobodno neka zadrži svoje prezime, nije mi to toliko bitno...


samo ja nebi uzeo njeno prezime Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 12363
[Vrh] Go down
bodo
Zagrijao tipkovnicu
bodo


Leo Dog
Broj postova : 739
Godine : 53
Datum registracije : 05.12.2009

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime24.01.10 11:12

Ma nego. Primitivizam oko prezimena, nek se volimo a kako će nas zvati boli me... Muški primitivci. Ali ne mogu ni biti ako im vi žene ne dopustite. Borite se. bravo
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime24.01.10 11:17

Definitvno se slažem da je to oblik primitivizma . Doživjela sam par puta od svojih prijatelja kad bi pričali tako o braku i dotakli se te teme prezimena da bi znali govoriti nema šanse da ona ostavi svoje prezime . Što če nam onda i djeca imati dupla prezimena .. Mislim da je to usko gledanje , a što se tiće djece oko toga se isto može dogovoriti ne moraju djeca imati obadva prezimena , ja sam za soluciju da nose očevo prezime. A što se tiče prezimena koje ja ostavljam, ostvaljam ga radi sebe to je dio moje osobnosti koje nosim kroz čitav život.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime24.01.10 12:41

Meni osobno je bezveze ta zavrzlama oko dva prezimena... Zbog djece...
Za to sam da ostane jedno prezime, svejedno muževo ili ženino, kako se dogovore...

Ja sam svoje prezime odbacila, jer smo se tako dogovorili. Međutim da je moj dragi bio jedan od onih primitivaca koji priznaju samo svoje prezime i nema pogovora oko toga, tko zna kako bi sve završilo jer sam vrlo inatljiva, hehehe mislim da bi se onda ili razišli ili bi on uzeo moje prezime Smile
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime10.11.11 14:31

Ne znam ... to bi njih trebalo pitati, zasto im to smeta. Ja znam da se moj buduci muz nece buniti jer znam da cu prihvatiti njegovo prezime i tu nema dileme nikakve...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Muskarci protiv žena
» Muškarci veće ''babe'' od žena?
» U čemu su muškarci bolji od žena
» Muškarci pate više od žena
» Volite svoje tijelo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: