Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime

Go down 
+6
Kizo
Blizanka
Kikica
DaRkAnGeL
Goran
Lajka
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:41

Evo jučer baš komentiram nešto s frendovima i slučajno pali na tu temu,i ono ja rekla kako ću ja zadržati svoje prezime ako se ikad udam lol! kad ono paljba odmah na mene...kao šta ja imam zadržavati svoje prezime i tako to a ja popizdila...na kraju se posvađali lol!

Što vi mislite,da li ste razmišljali ikad o tome da zadržite svoje prezime ili ne,kakvo vam je mišljenje oko toga.Čak sam negdje i čitala kako i muški uzimaju od ženske prezime..ono nevjerojatno lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:43

Ja svoje prezime ostavljam i samo dodam to novo njegovo.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:47

Pa tako bi i ja,ali muškima to smeta izgleda i nije im svejedno što je meni totalno smiješno,ono ako ću ja zadržati svoje prezime onda ga i hoću i nema on meni tu šta pričati.

A zamisli kad uzmu ženino prezime,koje su to dijabole Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:48

Ja se nebih bunio da zadrži djevojačko prezime. Mene ne računajte u one koji se bune. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:50

Ja sam se rodila s tim prezimenom i nema tog lika zbog kojeg bi ga prestala koristiti,ono ne postoji...ako je toliko ograničen da mu je tlaka da ostavim svoje prezime nek ide u k.... lagano.Ja svoje prezime definitivno ostavljam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:51

Teofil je napisao/la:
Ja se nebih bunio da zadrži djevojačko prezime. Mene ne računajte u one koji se bune. Smile

king
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:51

Teofil je napisao/la:
Ja se nebih bunio da zadrži djevojačko prezime. Mene ne računajte u one koji se bune. Smile

Svaka čast teo cerekalo
Mogu ti biti žena lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:53

Lajka je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Ja se nebih bunio da zadrži djevojačko prezime. Mene ne računajte u one koji se bune. Smile

Svaka čast teo cerekalo
Mogu ti biti žena lol! lol!

:;): lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:55

Kate je napisao/la:
Ja sam se rodila s tim prezimenom i nema tog lika zbog kojeg bi ga prestala koristiti,ono ne postoji...ako je toliko ograničen da mu je tlaka da ostavim svoje prezime nek ide u k.... lagano.Ja svoje prezime definitivno ostavljam.


Slažem se Kato s tobom cerekalo
Mislim ako će mi oko prezimena dizati frku onda mislim stvarno,ja ga isto ostavljam,pa bunio se on ili ne bunio...šteta tako lijepog prezimena lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:57

Lajka je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Ja sam se rodila s tim prezimenom i nema tog lika zbog kojeg bi ga prestala koristiti,ono ne postoji...ako je toliko ograničen da mu je tlaka da ostavim svoje prezime nek ide u k.... lagano.Ja svoje prezime definitivno ostavljam.


Slažem se Kato s tobom cerekalo
Mislim ako će mi oko prezimena dizati frku onda mislim stvarno,ja ga isto ostavljam,pa bunio se on ili ne bunio...šteta tako lijepog prezimena lol! lol! lol!

Smile
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 9:58

Legendo moja Smile
Zanimaju me još muška mišljenja,čisto me zanima kako na to gledaju :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 10:01

Reču ti ja normalan lik nema ništa protiv toga,a onaj kome je to problem je malo sjeban,da vidimo kakvih ovdje ima likova...ok ili sjebanih?...
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 10:03

Kate je napisao/la:
Reču ti ja normalan lik nema ništa protiv toga,a onaj kome je to problem je malo sjeban,da vidimo kakvih ovdje ima likova...ok ili sjebanih?...

hophop hophop hophop
Jebo ga ti,sad će svi biti normalni nakon ove tvoje rečenice,a moglo je možda biti i sjebanih hophop

Pa slažem se,svaki normalni lik neće imati ništa protiv toga,to je čisto nešto što ja želim i moja želja,a ako će mu smetati moje prezime prije njegovog onda neka furi No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 10:05

ŽIVIO GOVORNIK... :dipl:
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime04.12.08 10:06

Kate je napisao/la:
ŽIVIO GOVORNIK... :dipl:

cerekalo cerekalo cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime05.12.08 1:32

Totalno je nebitno prezime u braku. Bitna je kvaliteta braka, a ne slova na papiru. Frku
oko prezimena dižu jedino umišljene primitivne budaletine. Idea

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime05.12.08 12:33

Svašta ... baš mi je to nebitna stavka. Bitnije su mi neke druge stvari u braku.
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime07.12.08 20:16

ja iskreno ne znam ni jednog muškarca kojem to smeta tak da ne znam zakaj im smeta a vjerojatno simisle kak su oni alfa mužjaci i žena ima da nosi njihovo prezime znači primitivno razmišljanje i ja ak se ikad udam moje ostaje a njegovo se doda iza i to je amen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime07.12.08 20:25

oho što smo svi cool, ma ja znam dosta budala koje tako razmišljaju, a znate i vi neke, evo npr. Stipe Drviš
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime07.12.08 20:26

COOLSCAR je napisao/la:
oho što smo svi cool, ma ja znam dosta budala koje tako razmišljaju, a znate i vi neke, evo npr. Stipe Drviš

kaj podrazujevaš pod cool?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime07.12.08 20:31

DaRkAnGeL je napisao/la:
ja iskreno ne znam ni jednog muškarca kojem to smeta tak da ne znam zakaj im smeta a vjerojatno simisle kak su oni alfa mužjaci i žena ima da nosi njihovo prezime znači primitivno razmišljanje i ja ak se ikad udam moje ostaje a njegovo se doda iza i to je amen

ja sam se izjasnio da mi ne smeta, istina ne poznaš me ali sad znaš da ima i muškaraca koji drugačije razmišljaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime07.12.08 20:34

pod cool mislim kako smo svi tolerantni, za djevojke to i vjerujem, ali muškarci često jedno govore a drugo misle; nažalost jednom sam bio nekom takvom kum
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime07.12.08 20:37

Teofil je napisao/la:
DaRkAnGeL je napisao/la:
ja iskreno ne znam ni jednog muškarca kojem to smeta tak da ne znam zakaj im smeta a vjerojatno simisle kak su oni alfa mužjaci i žena ima da nosi njihovo prezime znači primitivno razmišljanje i ja ak se ikad udam moje ostaje a njegovo se doda iza i to je amen

ja sam se izjasnio da mi ne smeta, istina ne poznaš me ali sad znaš da ima i muškaraca koji drugačije razmišljaju.

pa ja sam rekla da ne znam ni jednog kome bi smetalo a ti si sad još sam jedan više koji je to potvrdio
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime09.12.08 13:02

COOLSCAR je napisao/la:
pod cool mislim kako smo svi tolerantni, za djevojke to i vjerujem, ali muškarci često jedno govore a drugo misle; nažalost jednom sam bio nekom takvom kum
Onaj tko jedno misli, a drugo govori vara samog sebe.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime10.05.09 21:41

upoznao sam curu, mojih godina, ima dva prezimena, a nije oženjena...
ima mamino djevojačko i tatino prezime....

znate li možda zato razlog? cerekalo:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime   Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto se muškarci bune ako bi žena zadržala svoje prezime
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Muskarci protiv žena
» Koliko su muškarci pametniji od žena??
» Muškarci veće ''babe'' od žena?
» U čemu su muškarci bolji od žena
» Volite svoje tijelo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: