Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li treba da mu verujete?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Da li treba da mu verujete? Empty
PostajNaslov: Da li treba da mu verujete?   Da li treba da mu verujete? I_icon_minitime16.05.10 17:05

U osnovi, poverenje se stiče ispunjavanjem datih obećanja u prećutnom "ugovoru" koji ste sklopili sa svojim emotivnim partnerom,
Svaka prevara i izneverena očekivanja predstavljaju signalnu lampicu da nešto nije u redu.

Od slatkog tipa, koji je obećao da će zvati, ali to nije uradio, pa do supruga, koji u krizi srednjih godina počinje napadno da uvlači stomak, "poliva" se afteršejvom i kupuje kola za koja je jasno da predstavljaju produžetak... znate već čega, svaki muškarac, pre ili kasnije, učiniće nešto što će poljuljati vaše poverenje.

Koliko vi verujete svom partneru ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li treba da mu verujete? Empty
PostajNaslov: Re: Da li treba da mu verujete?   Da li treba da mu verujete? I_icon_minitime16.05.10 17:09

Vjerovali ili ne potpuno,reda radi kažem ajd nikome se ne može vjerovati potpuno,al činjenica je da vjerujem mu.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Da li treba da mu verujete? Empty
PostajNaslov: Re: Da li treba da mu verujete?   Da li treba da mu verujete? I_icon_minitime16.05.10 17:15

Ja vjerujem dok se ne uvjerim u suprotno.Neke pretpostavke i sumnje ...nikad..ne volim se opterećivat s tim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li treba da mu verujete? Empty
PostajNaslov: Re: Da li treba da mu verujete?   Da li treba da mu verujete? I_icon_minitime16.05.10 19:25

Ne opterećujem se sa tim ali iskreno ne vjerujem mu.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Da li treba da mu verujete? Empty
PostajNaslov: Re: Da li treba da mu verujete?   Da li treba da mu verujete? I_icon_minitime04.11.10 14:20

Pa naravno da mu vjerujem i on meni ...to je jedan od glavnih temelja na kojem nam veza i brak leže. Nebih mogla biti mirna nikada a da se pitam gdje je s kim tko je sada..s kim priča. Ja znam da on nebi nikada učinio ništa što bi mene povrijedilo..i jako dobro znam da me štiti od svega što bi me moglo dirnuti..
[Vrh] Go down
kokaIN
Početnik
Početnik
kokaIN


Female
Gemini Horse
Broj postova : 91
Godine : 33
Lokacija : pakao
Datum registracije : 16.10.2010

Da li treba da mu verujete? Empty
PostajNaslov: Re: Da li treba da mu verujete?   Da li treba da mu verujete? I_icon_minitime04.11.10 22:35

Genije Bora je rekao: "Nemam poverenja niti hocu da ga dam, ja ratujem sam."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li treba da mu verujete? Empty
PostajNaslov: Re: Da li treba da mu verujete?   Da li treba da mu verujete? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li treba da mu verujete?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Da li verujete u Horoskop??
» ee treba mi pomoc :D
» Tako nam malo treba
» Treba se znati svađati!
» Što vam sve treba za dolazak bebe?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: