Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras Empty
PostajNaslov: Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras   Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras I_icon_minitime16.05.10 11:14

Male, velike, srednje veličine, skrivene ili otkrivene grudi su uvijek predmet divljenja. Stoga, kakve god da su vaše grudi trebate ih voljeti.
Grudi su erogena zona kod žena, ali i kod muškaraca. Po prirodi, ženske grudi služe za dojenje, te uglavnom sliče dvama zrelim dinjama, limunima ili pak imaju oblik lopte. Svakako, činjenica je da ženske grudi ne služe samo za dojenje. One su od velike važnosti tokom seksa, jer mnoge žene mogu doživjeti orgazam stimulacijom bradavica, a te žene, bez sumnje, veoma vole svoje grudi.

Također, ne postoje idealni kriteriji za ženske grudi. Svaka žena ima jedinstven oblik, pa tako dojke mogu biti velike, male, sa ispupčenim ili udubljenim bradavicama, čvrste ili opuštene, a nerijetko je jedna dojka veća od druge.

Naime, tokom rasta jedna dojka se razvija brže od druge, no u kasnijem dobu, uglavnom, se izjednače, mada kod nekih žena jedna uvijek ostane veća od druge. Također, tokom rasta grudi mogu se pojaviti strije, no i one vremenom blijede.

Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras 100507085


Neke djevojke se osjećaju neugodno zbog strija, ali danas postoje brojni preparati zahvaljujući kojima strije postaju gotovo nevidljive. No, ta činjenica ne treba zabrinjavati djevojke i činiti da se osjećaju neugodno, jer muškarci vole grudi bez obzira na strije, madeže ili crvene tačkice koje se, isto tako, često pojave.

Ipak, sve one djevojke koje se osjećaju neugodno i koje se opterećuju veličinom svojih grudi mogu ih hirurški smanjiti ili povećati, no naravno prije konačne odluke treba dobro razmisliti, jer danas se grudi mogu vizualno povećati grudnjacima, ali veoma su učinkovite masaže, kao i horomonska terapija.

Kako savjetuje magazin Intimatemedicine djevojke se ne bi trebale stidjeti svojih grudi niti stvarati komplekse zbog veličine, oblika ili simetrije.

Bez obzira na to koliko smatrate da su vaše grudi neobične kada gole stanete ispred svog partnera, njemu ćete biti savršene. Ukoliko, pak, ima neki prigovor zapitajte se da li trebate njega voljeti više nego sebe, jer dečki dolaze i odlaze, a vaše grudi su tu da vas krase zauvijek.
(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras Empty
PostajNaslov: Re: Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras   Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras I_icon_minitime16.05.10 19:17

Volim ih baš ovakve kakve jesu ,štoviše znam se čak malo i razbacivat sa njima i prkosit mužiću ispred nosa baš kad on ima najviše posla Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras 554834
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras Empty
PostajNaslov: Re: Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras   Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras I_icon_minitime21.05.10 15:19

Prije se nisam osječala ugodno pri pomisli da mi netko bleji niz vrat i grudi ..uvijek bih pazila dokle je dugamd zakopčana..da mi nisu preuske maje i slično....ali zato danas volim malo izazivati namjerno malo..baš volim što ih imam..naravno ne izbacim ih van..sve je po PSu..ali čisto da zagolicaju maštu Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras 12363 vražje žensko Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras 73820
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras Empty
PostajNaslov: Re: Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras   Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras I_icon_minitime21.05.10 15:57

Eto vidis,a ja na moje grudi uopste ne obracam paznju.Cak me skoro negdje frapirala koleginica kad me je pitala zasto malo ne izbacim grudi.Ja se sokirala,kako nemam nesto velike grudi,onda ih i ignorisem..mislim tuzno mi nesto da na silu pumpam moja dva andola.Kao i pare,grudi nisu problem,jer ih nema! Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras Empty
PostajNaslov: Re: Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras   Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zavolite svoje grudi, jer one su vaš ukras
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ručkice – ukras namještaja
» Zavjesa, ukras svakog prostora
» Kamen - prirodni ukras vrta
» JAGLAC Proljetni žuti ukras vrta
» Memo ploča: podsjetnik ili ukras na zidu? - OBOJE!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: