Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju Empty
PostajNaslov: Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju   Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju I_icon_minitime15.05.10 16:18

Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju GetImage

Audi je, čini se, modelom A1 pogodio u sridu. Potencijalni kupci, sve je izglednije, morat će se ubilježiti na listu čekanja ako žele dočekati svoj primjerak, jer potražnja već sada nadvisuje ponudu od 50.000 primjeraka koliko ih Audi planira proizvesti do kraja godine.

Proizvođač iz Ingolstadta nada se da će većini kupaca njihov novi najmanji model ujedno biti i prvo kupljeno vozilo, s obzirom na to da je dokazano da većina kupaca ostaje vjerna brendu koji prvotno odabere te tijekom odrastanja kupuje sve veće i luksuznije modele, naravno ako se pokažu na visini zadatka.

Audi će iduće godine povećati proizvodnju modela A1 na 80.000 primjeraka, 2012. tvornicu u Belgiji trebalo bi napustiti 100.000 primjeraka.

Proizvodnja modela A1 započela je u utorak, a Audi ga proizvodi tempom od 500 primjeraka dnevno.

Cijena osnovnog modela u Njemačkoj iznosi 16.000 eura.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju Empty
PostajNaslov: Re: Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju   Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju I_icon_minitime17.05.10 17:14

Moram priznati da mi se sviđa..a da na mjestu tih olimpijskih kružića ima plavo bijeli proplerčić ja bi rekla da je ODLIČAN. Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju 12363 ovak samo nije loše Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju 477390
[Vrh] Go down
 
Audi A1 rasprodan, a tek krenuo u proizvodnju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ferrari 599 GTO rasprodan
» Audi RS6 R MTM
» Atlantis krenuo ka Zemlji
» 21 "sitnica" koju bih volio da mi je netko objasnio kada sam krenuo u biznis
» Audi A3 e-tron

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Auto-moto svijet :: Auto moto vijesti i noviteti-
Forum(o)Bir: