Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pažnja - anđeo čuvar na putu

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pažnja - anđeo čuvar na putu Empty
PostajNaslov: Pažnja - anđeo čuvar na putu   Pažnja - anđeo čuvar na putu I_icon_minitime12.05.10 18:43

Vozačima u Švajcarskoj nisu potrebni saobraćajni znaci, oni imaju anđela čuvara koji im maše kada prekorače dozvoljenu brzinu

Policija u švajcarskom kantonu Friburg angažovala je profesionalnog glumca i dali mu zaduženje da "reguliše saobraćaj", tačnije odvraća vozače od prebrze vožnje.

Svi oni koji su glumčevog prvog radnog dana pomislili da haluciniraju kada su pored puta videli čoveka u belom odelu, sa dugom kosom i krilima, ubrzo su shvatili da je reč o promotivnoj kampanji.

Anđeo na putu je deo kampanje za sigurnu vožnju i njegov posao je da maše svim onim vozačima koji prekorače dozvoljenu brzinu.

"Ideja je bila da pružimo konkretnu zaštitu, da imamo anđela koji će opominjati vozače da budu odgovorni", rekao je portparol policije Benoa Dima.

Glumac radi 20 sati nedeljno u različitim delovima kantona.

izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pažnja - anđeo čuvar na putu Empty
PostajNaslov: Re: Pažnja - anđeo čuvar na putu   Pažnja - anđeo čuvar na putu I_icon_minitime13.05.10 8:32

Dobro su se i sjetili iako mi pomalo smješno,al samo kad pomislim kad ja vozim brzo da vidim anđela da mi mahne,pa zapitala bi se,jer iako sam inače pažljiva u vožnji nekad malo više dam po gasu,a trenutak nepažnje i nema te jbga.
[Vrh] Go down
 
Pažnja - anđeo čuvar na putu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pažnja! Vampir na putu
» Pažnja!gola ljepotica na putu!
» Andjeo cuvar
» Pas čuvar dobio zube od titanijuma
» Zatvorenik se molio; pojavio se anđeo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: