Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Andjeo cuvar

Go down 
+9
LuckyM5
Ketica
Blizanka
marijo19
Procyon
Firefly
Niky
Kikica
Dragance
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime03.06.10 10:19

Verujete li ili jednostavno znate da imate svog Andjela cuvara?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime03.06.10 10:24

Vjerujem i znam da ga imam Andjeo cuvar 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime03.06.10 10:26

Posle tri teske saobracajke, gde sam prosla bez ogrebotine ,svakako verujem da imam svog Andjela cuvara Andjeo cuvar 969280
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime16.06.10 8:17

vjerujem pcela
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime19.06.10 14:54

"Svi mi imamo svog anđela i nitko nije sam"
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Anđeli    Andjeo cuvar I_icon_minitime25.06.10 16:17

Andjeo cuvar Angels-in-Ecstasy-by-Drazenka-Kimpel

Bez obzira vjerujete li ili ne , pokraj vas je anđeo : vaš anđeo čuvar i on vas nikada ne napušta. Svatko od nas primio je dar : štit svjetlosne energije. Dio zadatka svakoga anđela jest da postavi taj štit oko vas.
Vaš anđeo čuvar je čuvar vašeg tijela i duše. Dodijeljen je vama prije no što ste začeti. Kada ste se rodili i dok ste odrastali, vaš anđeo čuvar se nikad nije udaljio ni na trenutak. Kada umrete, vaš anđeo je uz vas , pomažući vam da prijeđete na drugu stranu.
Kada počnete prihvačati mogućnost njihova postojanja, počet ćete osjećati njihov dodir u svojem životu. Anđeli vas zapravo cijelo vrijeme dodiruju ; navodeći vas da spoznate da su pokraj vas.
Oni žele da znate kako ima mnogo više toga u životu od onoga što možemo vidjeti.

Anđeli u mojoj kosi by Lorna Byrne

Ako ste cinični , preispitajte svoju ciničnost . Što biste izgubili kada bi se otvorili prema svojoj duhovnosti i spoznajama o vlastitoj duši ?
Bez obzira što smo činili - naša tijela mogu umrijeti , no naše duše su vječne , mi smo svi , zapravo , anđeli .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime01.07.10 21:03

Evo jedne molitve Andjeo cuvar 969280

Sveti Anđele, koji stojiš uz moju jadnu dušu i gledaš moj strasni život, ne ostavi me grešnoga, niti odstupi od mene zbog moje neuzdržljivosti. Ne daj mesta zlom demonu da ovlada mnome pomoću nasilja ovog smrtnog tela. Ojačaj moju bednu i slabu ruku, uputi me na put spasenja. O, Sveti Anđele Božiji, čuvaru i pokrovitelju moje jadne duše i tela, oprosti mi sve čime te uvredih u sve dane života svoga; i ako što sagreših ove prošle noći, zaštiti me danas, i sačuvaj me od svakog iskušenja đavolskog, da ne bih nikakvim grehom prognevio Boga, i moli se za mene Gospodu, da me učvrsti u strahu Svome i pokaže me dostojnim slugom Svoje dobrote. Amin.
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime28.08.10 13:52

Vjerujem da ga imam.. čak ga mogu koji put čuti kako mi šapne da nešto ne učinim ili da odem nekim drugim putem
Svaki put kad poslušam taj glas u sebi nešto dobro se dogodi ili se izbjegne zbilja loša stvar
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime28.08.10 14:01

Vjerujete li da su Vodiči duše poput svih nas? Vjerujete li da su to drugačije duše od nas? Vjerujete li da se naši Vodiči nekad inkarniraju zajedno sa nama i da potajno paze na nas čak i u ljudskoj formi ili su oni isključivo u duhovnom svijetu kada motre na nas? Vjerujete li da možda čak imamo više Vodiča? Kako vi gledate i doživljavate Vodiče?

EDIT

Anđela čuvara sam nazvao Vodičem, da ne bude zabune :hy:
[Vrh] Go down
marijo19
Zagrijao tipkovnicu
marijo19


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 107
Godine : 33
Lokacija : Požega
Datum registracije : 26.08.2010

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime28.08.10 14:28

Vjerujem da postoje anđeli koji nas čuvaju tjekom života.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime27.12.10 17:53

Svaki treći čovjek vjeruje da ga uvijek čuva anđeo čuvar
U anđele vjeruje tek 31 posto ljudi, a svaki peti čovjek kaže da je vidio ili čuo svojeg anđela kada mu je bilo najteže. Samo 17 posto ljudi nije sigurno u što da vjeruje

Andjeo cuvar Svaki-treci-covjek-vjeruje-da-ga-uvijek-cuva-aneo-cuvar-504x335-20101251-20101223125727-a558363e5ce9b1c5979e354125b80040

Da netko stoji uz njih te ih štiti uvijek vjeruje 29 posto Britanaca, pokazalo je tamošnje istraživanje. U anđele vjeruje tek 31 posto ljudi, a svaki peti čovjek kaže da je vidio ili čuo svog anđela kad mu je bilo najteže. Samo 17 posto ljudi nije sigurno vjeruje li u njih ili ne.
- Postoji mnogo dokaza da je netko u ovom svijetu prisutan uz čovjeka. Činjenica da trećina ljdui vjeruje u anđele je znak duhovne potrebe mnogih od nas. Anđeo je Božji glasnik i Biblija potvrđuje anđele u različitim oblicima - kazala je glasnogovornika Bible Society-ja koje je provelo istraživanje.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Andjeo cuvar Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime28.12.10 11:24

znam da imam svog anđela čuvara
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime28.12.10 11:39

Andjeo cuvar 12363 ne, ne vjerujem, mozda neku dobru vilu Andjeo cuvar 765814
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime28.12.10 12:08

neznam,ali znam da moje dijete gleda u prazno i priča kao da priča s nekim,pa pruža ruke u zrak kao da ju netko treba primiti,priča s nekim imaginarnim nešto pokušava objasniti pa se odvali smijati...ima još puno primjera.Možda komunicira sa svojim anđelom čuvarom
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime27.01.11 12:14

a svi imamo anđele čuvare...svi. samo što se trebamo skoncentrirati na njih, dozvoliti im da nam priđu, da nas dotaknu...prepustiti im se.
da samo znate kako je to neponovljiv, predivan osjećaj komunicirati sa svojim anđelom...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime27.01.11 12:20

Ne da vjerujem nego i znam da ga imam ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Andjeo cuvar Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime10.02.11 13:51


Andeli nam odasilju mir i spokojstvo...trude se da nam uvijek smire patnju.. bol da promjene u nama negativnu energiju ...andeli cuvari su nam najiskreniji prijatelji ...oni su tu da nam pomognu ...cuvaju nas .ali mislim da se ne uplicu nikad u nase zivote ako ih sami ne zamolimo...kad imamo problem treba ih zamoliti za pomoc...opustit se maksimalno sve izbaciti negativno i obratit mu se ... zamoliti za pomoc i nas Andeo je tu s kojim mozemo uvijek komunicirati i dobiti odgovore i biti upuceni na pravi put ...svi mozemo komunicirati sa njima ..i mislim da svako ima svog Andela cuvara..samo ga treba dozvati

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Andjeo cuvar Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime10.02.11 18:08

mislim da se ne uplicu nikad u nase zivote ako ih sami ne zamolimo..

..to si super napisala..mada ja mislim da nije uvijek baš tako..ponekad se događaju čudne stvari oko nas i iz neka razloga ne radimo ono što radimo uvijek i baš tad se ispostavi da je dobro što nismo uradili ono što uvijek radimo..jer nas je mogao udariti automobil ili nas je mogla udariti struja..i brdo takvih primjera i mislim da je to tako jer nam je On šapnuo što da radimo odnosno što da ne radimo.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime11.02.11 16:12

Citat :
mislim da se ne uplicu nikad u nase zivote ako ih sami ne zamolimo..
sa ovim sam mislila reci da ce nas uputiti na pravi put ali nece se uplitati ako nas izbor bude drugaciji mi ili ako ga ne shvatimo sta nam porucuje ...ali ipak bit ce tu da nas cuva i pazi ..a ako se nades u nekom teskom razdoblju i treba ti pomoc ..onda ga pozoves i zamolis da ti pomogne i tek tad ce te uputiti sta da cinis ..na to sam mislila..
Oni su tu da nam pomazu i sire bezuvjetnu ljubav ..milost i blagost...i mislim da svaki covjek ima svog andela koji se brine za njega tokom cijelog zivota ali na ljudima je da li ce ga cuti ..i da li ce znati s njim stupiti u komunikaciju..mnogi ne vjeruju u njih ..ali akd se sta desi i spase se u sekundi ..svak kaze moj Andeo me sacuvao

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Andjeo cuvar Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime11.02.11 16:25

joj ja molim svog anđela čuvara da mi dođe i unese trunčicu bezbrižnosti u moj život...i da otkloni ove trenutačne osjećaje s kojima se borim
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime18.11.11 13:04

Uvijek sam vjerovala u Boga. Anđeli su mi bili apstraktna bića iako sam jednom sinu dala ime jednog od anđela. Slučajno? Mislim da ne. Onda je došao dan kada sam htjela da mi se s nečim objave da znam da postoje. Krenula sam na malen put i uputila molitvu jednom od anđela, onako spontano iskreno ne vjerujuči baš previše da će me anđeo razveseliti tog dana Smile
Što mi se dogodilo? dogodilo nam se da smo bili na izletu u prirodi i obilazili smo okolicu mog grada. Bili smo s prijateljima i bili smo u veselom raspoloženju. Već pri kraju dana uputili smo se na naše krajnje odredište i na skoro ulazu u to mjesto odjednom smo osjetili neko grebanje u autu. Mislili smo prestat će. Ništa. Zaustavili smo auto i pogledali oko kotača. Imali smo što vidjeti . veliki nož zabio se u plastiku pored kotača. Nasred ceste nož. Da se kojim slučajem zabio u gumu , dan bi nam propao, jer je to bilo izvan mjesta , bio je velik blagdan i tko zna koliko bi se nahodali dok bi našli vulkanizera i dok bi on tu gumu zakrpao.( nismo imali rezervnu) Uspjeli smo otići još na jednu šetnju, kavu sladoled i n akraju u crkvu jer je bila velika prosklava tog blagdana. Eto Smile
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime01.12.11 10:32

Vjerujem u andjele cuvare i molim im se svaki dan za svoju djecu da ih zastiti na putu kojim hodaju do skole, za svog muza koji radi naporan posao da ga stite od nesrece... vjerujem i znam da imam svog, jos od djetinjstva sam uvjerena u to i znam da me stiti od svakog zla, jer do sad koliko god da sam mogla pogginuti puta il koliko god se drugi ljudi zlobni trudili da mi poremete moju srecu, ne uspijeva im Smile
Sretna sam jer me andjeo stiti i znam da mu se uvijek mogu obratiti za pomoc jer je uvijek pored mene Smile
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
klara
Početnik
Početnik



Male
Aries Dog
Broj postova : 20
Godine : 42
Datum registracije : 02.12.2011

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime02.12.11 17:56

On je uz nas, dan nam je kao dar od Boga...da nas cuva, pazi i od nesreca sklanja....vjerujte on je uz vas...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime27.01.12 10:41

Tko vjeruje, a tko ne njegova je stvar, ali ako imate znakove oko sebe a ne slušate i ne gledate vaš je propust..

Nedavno sam bila kod stomatologa sa djetetom i boji se zubara jako, jer joj je doktorica morala bušiti zubić i ona se toga preplašila. I sada nam je svaki odlazak ili spomen na zubara noćna mora, ali ja ne odustajem. Morala je ponovno kod stomatologa, sjele smo u hol i pokušavam ju zapričati da ne misli da se ne boji, i pričamo o tome kako se nesmije bojati pa nebi ja odvela da joj netko bol nanosi da se to malo mora istrpiti da je dr. jako nježna i ne pomaže ništa i kažem joj da mora naći i malo snage u sebi ako ne može neka proba zvat svog anđela da joj kaže da to nije strašno. Ona me gleda i čuti. A kako da ga zove, pa lako, misliš na njega kažeš u sebi da ti proba dati malo snage da se jako bojiš da te dođe nečim utješiti. Na to kaže kako je baš glupo što ovdje u čekaonici nema muzike, bilo bi joj lakše da svira neki radio onda barem nebih mislila na bol i zubara. I u taj tren dolazi žena i sjeda pored nas (moram reći na moje dijete obožava Jelenu Rozgu, a Privjesak joj je najdraža pjesma) i ne prođe ni par sekundi odjednom toj ženi zazvonio mobitel i pjesma koja svira je bila Privjesak, a mi obje u čudu i gledamo se i smijemo, kažem ja i što sad ti misiliš da je to, pa to ti je znak od anđela . Ona je pošla unutra i pjevušila je Privjesak, jeste da je plakala, ali sjela je na stolicu i dala da joj se popravlja zubić Smile
[Vrh] Go down
nika8
Početnik
Početnik
nika8


Female
Taurus Dragon
Broj postova : 45
Godine : 48
Lokacija : Pod stablom Drevnih Bogova
Datum registracije : 07.11.2012

Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime07.11.12 15:41

Ispričavam se na upadanju kako tek stigoh u ovo društvo još uvijek nisam stigla sve pohvatati no nisam mogla odoljeti da se ne osvrnem...

Svako od nas ima svoga Anđela čuvara ovisno o situacijama možemo ih imati i nekoliko. Oni su prisutni uvijek oko nas samo se ne miješaju nama u život dok ih mi za to ne zamolimo. Svaki anđeo ima i svoje vrijeme vladanja i ono traje 5 dana.

Ukoliko vas interesira više na ovu temu pitajte slobodno... vještica
[Vrh] Go down
Sponsored content





Andjeo cuvar Empty
PostajNaslov: Re: Andjeo cuvar   Andjeo cuvar I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Andjeo cuvar
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pas čuvar dobio zube od titanijuma
» Pažnja - anđeo čuvar na putu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: