Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žene obožavaju blogove i forume

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Žene obožavaju blogove i forume Empty
PostajNaslov: Žene obožavaju blogove i forume   Žene obožavaju blogove i forume I_icon_minitime12.05.10 10:55

Studija '2010: Društveni mediji su bitni', koju sponzoriraju tvrtke Ketchum i Nielsen, pokazuje da je čak 73 posto žena koje se služe internetom postalo aktivnim korisnicama društvenih medija. Studija koja je provedena u SAD-u pokazala je da 73 posto žena koje se služe internetom koriste društvene medije jednom tjedno ili češće.
Osim toga, čak 96 posto populacije čita blogove jednom tjedno ili češće, a korisnicima su na internetu najzanimljivije teme osobnih veza (61 posto), zdravlja (45 posto) te pitanja vezana uz posao (39 posto).
Također, studija je pokazala da su forumi drugi najkorišteniji izvor informacija o proizvodima nakon razgovora s prijateljima i obitelji, a više od jedne trećine ispitanika (33,6 posto) svakodnevno sudjeluje u komentarima na forumima. Ženski dio populacije također se oslanja na blogove (21 posto ukupne američke online populacije) i forume (38 posto ukupne američke online populacije) prilikom traženja savjeta i preporuka.
'Iako je istraživanje provedeno u Americi, jasno pokazuje trendove vezane uz ponašanje žena na društvenim mrežama i samo je pitanje dana kada će ovi impresivni postoci postati stvarnost i u Hrvatskoj. Podatke smo objavili kako bismo svoje klijente, ali i tržište općenito, upozorili na to da svoje komunikacijske strategije vezane uz promociju proizvoda namijenjenih ženama što prije počnu prilagođavati onome što će i kod nas sutra postati realnost', rekla je Marina Čulić Fischer, izvršna partnerica u PR agenciji Pleon Partner, ekskluzivnom zastupniku Ketchum Pleon mreže u Hrvatskoj.

(DobreVijesti.info/Tportal.hr)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Žene obožavaju blogove i forume Empty
PostajNaslov: Re: Žene obožavaju blogove i forume   Žene obožavaju blogove i forume I_icon_minitime22.05.10 14:08

Meni blogovi nisu nešto posebni.
Ali forume obožavam..doduše nisam reg. na puno njih jer me ovaj zadovoljava..i atmosferom i količinom i kvalitetom tema..a ako koje nema a meni se komentira ja si ju postavim. Žene obožavaju blogove i forume 765814
Kažem ne znam za druge žene..ali vidim da sve koje ja poznam u imaju net malo polako ulaze na kometare pa malo čitaju po forumima pa neke blogove..ali večinom sve vole po forumima čitati i komentirati.

Forumi su ZAKON Žene obožavaju blogove i forume 462401
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene obožavaju blogove i forume Empty
PostajNaslov: Re: Žene obožavaju blogove i forume   Žene obožavaju blogove i forume I_icon_minitime22.05.10 14:13

forumi su dinamičniji, i imaju 'frend user' okruženje...

e sad sve zavisi od foruma do foruma i ekipe...džaba nekom forumu i 500.000 članova kad nemaju dušu...

a bio sam na par blogova i dosta sam se zadržavao tamo pisajući tako neke teme sa dosta komentara...

blog je više 'slow-motion' tip komunikacije ali ima draži i u njemu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene obožavaju blogove i forume Empty
PostajNaslov: Re: Žene obožavaju blogove i forume   Žene obožavaju blogove i forume I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene obožavaju blogove i forume
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što čini najbolje forume uspješnima?
» Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama
» Ženske 'mane' koje muškarci obožavaju
» Zašto bogati i slavni obožavaju Skradin?
» 5 razloga zašto muškarci obožavaju striptiz klubove!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: