Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama Empty
PostajNaslov: Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama   Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama I_icon_minitime15.01.12 16:41

Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama
Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama 0146007.48
Postoje mnoga područja ženskog tijela koja muškarci naprosto obožavaju, dok mi toga uopće nismo ni svjesne. Štoviše, većinom je riječ o dijelovima kojih se žene zbog tko zna kojeg razloga srame i koriste svaku priliku da ih sakriju od tuđih pogleda.

Stvari koje muškarci vole na našim tijelima nisu nužno stvari koje mi volimo na nama samima. Dame, znate da mi same sebi možemo biti najgori neprijatelji, pa neke male stvari koje muškarci obožavaju na nama vjerojatno su stvari koje mi niti ne primjećujemo na sebi i nimalo im ne pridajemo pozornosti.

Bez brige drage dame, frajeri nas vole kakve jesmo, od glave do pete, no neka područja obožavaju više nego ostala. Slijedi popis stvari koje muškarci obožavaju na našim tijelima tako da ubuduće znate što muškarac zapravo gleda na vama.

Mekana koža
Muškarci vole, štuju, obožavaju našu mekanu kožu. Ako ste mislili da vaša koža nije jedna od glavnih stvari koje frajeri obožavaju na nama, grdno ste se prevarili. Razmislite, koža muškarca tipično je gruba pa im itekako godi kada osjete nešto mekano.

Trbuh
Vjerovale ili ne, drage dame, jedna od stvari koje frajeri najviše obožavaju na nama je naš trbuh. Koliko ga god mi živčano skrivale, muškarci zapravo žele da ga što više pokazujemo.

Vrat
Još jedan dio ženskog tijela kojeg muškarci naprosto obožavaju je zadnji dio vrata kojeg vole maziti, ljubiti i općenito dirati jer ga smatraju seksi i jedinstvenom točkom.

Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama 0151007.48

Ruke
Koliko god ih mi nastojale skrivati, frajeri uvijek vole vidjeti ženske ruke, oni vole kako su naše ruke snažne i istovremeno veoma mekane i nježne, pa idući put kad sretnete svog muškarca obavijte svoje ruke oko njega, u čemu će on posebno uživati.

Leđa
Gola ženska leđa jedan su od fetiša na koje muškarci padaju kao pokošeni. Leđa su definitivno jedna od seki predjela ženskog tijela, pa ih s ponosom pokažite kad god stignete.

Listovi
Svi muškarci obožavaju ženske noge, a zadnji dio potkoljenice posebna je 'delicija' s koje naprosto ne mogu skinuti pogleda.

Ključna kost
Naposljetku, jedna od stvari koje na svojim tijelima ne primjećujemo niti im pridajemo posebnu važnost su ključne kosti na koje frajeri 'okidaju'. Lako ih je poljubiti, zadovoljstvo ih je gledati, a u pravoj majici ili haljini one su neodoljive.
Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama 0166007.48

Magazin.hr
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama Empty
PostajNaslov: Re: Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama   Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama I_icon_minitime15.01.12 19:44

Citat :
Ruke
Koliko god ih mi nastojale skrivati, frajeri uvijek vole vidjeti ženske ruke, oni vole kako su naše ruke snažne i istovremeno veoma mekane i nježne, pa idući put kad sretnete svog muškarca obavijte svoje ruke oko njega, u čemu će on posebno uživati.


Ma koja zena skriva ruke od svog muskarca ...i nego sta cu nego kad se sretnem obavit ruke oko njega pa necu valjda sebe grliti Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Evo što muškarci apsolutno obožavaju na nama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ženske 'mane' koje muškarci obožavaju
» 5 razloga zašto muškarci obožavaju striptiz klubove!
» Što muškarci na nama primijete prvih šest sekundi?
» 4 modna komada koje muškarci mrze na nama!
» Apsolutno najgluplji potez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: