Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što čini najbolje forume uspješnima?

Go down 
+3
Blizanka
Kikica
Goran
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime16.03.09 16:15

Što mislite, što je najbitnije za uspjeh foruma?
Po mom mišljenju najbitniji su:
1. Velik broj kvalitetnih tema.
2. Dobra atmosfera, bez provokacija i svađa.
3. Dovoljan broj članova i osobe sa specijalnim statusom
koje su sposobne kvalitetno obavljati svoje dužnosti.
4. Kvalitetan marketing.
5. Dobre pozicije na tražilicama.
Što mislite koji forum, od svih koje ste posjetili to sve ima i
što ovom forumu fali da bi ostvario značajniji uspjeh?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime16.03.09 17:10

dobri forumaši to je isto potrebno Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime16.03.09 17:16

To je najpotrebnije Teo! :;): Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 22:16

velika ponuda muzike,filmova i ostalog...
naravno..dobra reklama..
a i forumasi..apsolutno..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 22:26

Misliš velika ponuda filmova i glazbe za downloadanje ili tema o tome Adry?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 22:37

download Gorane...
ako toga nema..
tada dolaze samo forumasi i ostaju koji ce popricat i sl..
a svi drugi otidju..
bar tako vidim ovdje...
jednostavno im nije zanimljivo..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 22:45

Svaka tvoja ideja je dobro došla Adry. Bio sam neki dan na jednom forumu koji se usko specijalizirao samo za download i diskusije o filmu i glazbi, a danas sam slučajno naišao na jedan forum koji ima fenomenalno uređene kategorije film i glazba. Doista postoji puno prostora za napredak ovog foruma, recimo da realiziram neke svoje ideje bi mi trebalo nekih tri dana posla, a naravno, vrlo malo mogu sam. Sa forumom ima i dosta svakodnevnog rutinskog posla koji je večini na prvi pogled nevidljiv, a moram ga obavljati ako želim da forum bude uspješan i da svima bude ugodno. Imam respekt prema svakom članu, želim da se svatko ugodno osjeća i zato bi još želio unaprijediti forum, dakle, svaka vaša ideja koja ide u tom smjeru je dobro došla. frends Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 22:57

apsolutno Gorane..za takvo nesto treba vremena i mnogo truda

sad pazi..oni jaci po pitanju downloada imaju svoje kriterije..
recimo..
moras se predstaviti..ili kazat hvala..imat nekoliko postova..
odgovoriti na taj post..
inace su linkovi nevidljivi..
bez obzira sto si registriran..
i sto je sve besplatno...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 23:02

Budeš mi točno opisala svoje ideje što bi htjela da se napravi na ovom forumu, kad nađeš vremena, pa te mogu staviti za moderatora tih kategorija i to možemo zajedno srediti. Možeš mi poslati i na pp adrese foruma na kojima je to kvalitetno uređeno, tako da imam neki smjer u kojem ćemo ići. frends Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 23:13

napravis dobre downlaod zone...
svih kategorija..
a vidim da imas moderatore..
osobno..sigurna sam da ce odraditi svoj posao..
a i drugi clanovi ovdje,,
uopce ne sumnjam..
znas..netko uvijek nesto novo ima..
pa ce postaviti..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 23:17

Bila je ovdje kategorija download zona dva mjeseca i u tom vremenu je bilo tri teme i četiri odgovora u toj kategoriji. Laughing
Smisliti ću nešto kvalitetno, pa ću to vratiti. :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 23:23

Ti vrapca...netko je "zastekao"..ha ha
ako nema barem 500 onda je lose..
mislim sve kategorije..

nemoj zuriti..razmisli dobro..pa tada kreni u to..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime26.03.09 23:26

Osmisliti ću to dobro i nabaviti kvalitetne sadržaje i onda staviti. Naravno, pomoč mi je uvijek dobro došla. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime21.10.09 15:44

4. Kvalitetan marketing

..trenutno to mislim da malo fali..znam da se B..trudi..
...ja nisam nikada probala nigdje nas izreklamirati...možda nebi bilo loše malo probauljati po forumima..ostaviti im mrvice do nas...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime21.10.09 16:05

Goran je napisao/la:
Što mislite, što je najbitnije za uspjeh foruma?
Po mom mišljenju najbitniji su:
1. Velik broj kvalitetnih tema.
2. Dobra atmosfera, bez provokacija i svađa.
3. Dovoljan broj članova i osobe sa specijalnim statusom
koje su sposobne kvalitetno obavljati svoje dužnosti.
4. Kvalitetan marketing.
5. Dobre pozicije na tražilicama.
Što mislite koji forum, od svih koje ste posjetili to sve ima i
što ovom forumu fali da bi ostvario značajniji uspjeh?


3. Dovoljan broj članova i osobe sa specijalnim statusom
koje su sposobne kvalitetno obavljati svoje dužnosti.
po mom nije bitno...jer imali smo dosta sa specijalnim statusom ali nikad nista nije uradeno...a znalo je bit bez statusa ...a radit na forumu ...bitna je volja i koliko se voli ovaj forum

4 i 5 jako bitno ...ako to nema tesko da ce neko naletit slucajno ...naleti ali to je vrlo mali broj ...

ni jedan forum nema sto mi imamo ...a ovom forumu fali amlo zivosti ..rasprava...ljudi koji vole komentarisat i i iznosit svoja misljenja ...bilo ih je par novih ...koji su napisali post v dva ali niko nije odgovarao na njihove postove vise ...i nestali su ...ljudi traze na forumu razgovor ...raspravu ...nesto novo da saznaju ....a druzenje i prijateljstvo dolazi kasnije ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što čini najbolje forume uspješnima? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.11.09 11:20

uz ovo gore dodajem jos
2. Dobra atmosfera, bez provokacija i svađa. Smile uz ovo gore navedeno...mislim da nista vise ne treba

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što čini najbolje forume uspješnima? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.05.10 10:46

Goran je napisao/la:
Što mislite, što je najbitnije za uspjeh foruma?
Po mom mišljenju najbitniji su:
1. Velik broj kvalitetnih tema.
2. Dobra atmosfera, bez provokacija i svađa.
3. Dovoljan broj članova i osobe sa specijalnim statusom
koje su sposobne kvalitetno obavljati svoje dužnosti.
4. Kvalitetan marketing.
5. Dobre pozicije na tražilicama.
Što mislite koji forum, od svih koje ste posjetili to sve ima i
što ovom forumu fali da bi ostvario značajniji uspjeh?

Mislim da Relax od svih foruma koje sam posecivala,
poseduje sve ove kvalitete...

Mozda bi trebalo da pojedini forumasi povecaju svoju aktivnost, posebno admini ,moderatori i Vipovci da bi dali primer drugima i podstakli druge forumase da se vise aktiviraju...
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.05.10 11:30

na dosta sam foruma,nekada bude i svađe ovaj mi je među
najboljima no ima jedan koji mi je najdraži ipak.neću reći naravno
koji Što čini najbolje forume uspješnima? 719500
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.05.10 11:39

Ovo mi je treci forum na kojem sam....prvi svade, ljubomre, ali i dobre zezancije, drugi zivcani gazda, e ovaj mi je najbolji....pozitivna energija, sale itd.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.05.10 11:49

4. Kvalitetan marketing.
jos nam ovo mislim nedostaje ... mislim da sve druge kvalitete imamo

a sto se tice aktivnosti ...ne mogu vise biti aktivna nego sto jesam...ne mislim spavati tu ..mislim da dovoljno se svi trudimo sto se tice otvaranja tema ..aktivnosti ..dizanja tema ..ali ne mozes nekoga natjerati da odgovara na nesto sto ga apsolutno ne interesuje ..ili da postavlja teme ako mu se to ne radi ..jednostravno ovde radi svak ono u cemu uziva i sta ga odmara ...zato i jeste relax ...zato i jesmo najbolji ..sto radimo sve sa ljubavlju a ne zbog statistika...mislim da se svi trudimo na neki svoj nacin ....i nadam se da ce ovaj forum biti uvjek ovako uspjesan i da ce uvijek biti pozitivan sa svim ovim dragim ljudima ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što čini najbolje forume uspješnima? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.05.10 11:50

pa jutros si rano došla
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.05.10 12:18

dodem ja svako jutro rano ...kao na posao ..kafica ..odradim uvijek po nesto ..i onda uleti po citav dan . Laughing Laughing kad mi zatreba odmor tu sam ..i svaki slobodan trenutak volim provesti tu ...jer forum me smiruje i relaxira uz ovedrage ljude ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što čini najbolje forume uspješnima? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime30.05.10 19:02

Svatko se nađe u nekim temama.Dobri forumaši su bitni i dobre teme gdje se baš može nametnuti rasprava...

Važni su voditelji foruma moderatori...brza komunikacija otvorenost iskrenost i prihvaćanje.
[Vrh] Go down
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime01.08.10 21:09

Evo gledam malo ovu temu i vidim dosta se tog pametnog reklo, no ono sto zelim predloziti vec sam S Kikicom malo razmatrao,,,
O cemu se zapravo radi, nemam vremena provjeravati ali cinjenica je da ovaj forum Google vrlo dobro i vrlo visoko rangira,,,
Zasto?
Primjer je velik broj gostiju koji se pojavljuju na forumu, cak prosjecno vise od 10 gostiju na jednog registriranog clana,,,
Pitanje je na koji nacin pridobiti te ljude prvo da se registriraju a drugo da postanu aktivni clanovi,,,
Vrlo malo sam na ovom forumu bio kao gost pa i neznam puno na koji nacin otvara teme,
prijedlog je da se gostima dozvoli gotovo sve ali da ih se na svaki moguci nacin usporava,,,
Ono sto mene recimo najvise nervira je kad recimo na indexu zelim pogledati zadnji post teme koja me zanima a on me redirekta na prvi napisani pa onda moram ic do zadnje pa trazit zadnje napisan post,,, dakle dozvolit gotovo sve ali maximalno usporavat jer na taj nacin ce prije popizdit i regati se samo da ih to ne jebe,,,
Valjalo bi se pozabavit i sa IP adresama da se vidi tko nam to dolazi kao i sto trazi koje teme nadize ili kopira li ista itd....

eto ovo je samo jedan od prijedloga Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime01.08.10 21:40

E ovo za postove izvana to nisam znala. Mislim to da te prebaci na prvi upisan na temi..dobro si to shvatio. Hvala :passion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što čini najbolje forume uspješnima? Empty
PostajNaslov: Re: Što čini najbolje forume uspješnima?   Što čini najbolje forume uspješnima? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što čini najbolje forume uspješnima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poučne priče
» Žene obožavaju blogove i forume
» Što Vas čini tužnim?
» Sta čini jednu damu?
» Što čini jednog gentlemena?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: