Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ljubavnica kao status....?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime11.05.10 18:10

Da li je iskljucivo ljubav ta koja dovede do toga da zena izabere za sebe status ljubavnice?

Sta mislite da li je samo ljubav u pitanju ili ipak ima i drugi razlog zasto biti "druga"?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ljubavnica kao status....? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime11.05.10 19:47

Ja ne znam drugi razlog zbog kojeg bi žena bila druga,niti smatram da je to njen izbor iako gledajući sastrane reklo bi se da pa mogla je da izabere drugačije,al zato kažem po meni je ljubav jer svaka žena želi da bude prva,pristati na manje od toga jedino ljubav prema toj osobi može je dovesti do tog "izbora".
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime12.05.10 11:08

Ponekad ljubav za '' status'' ljubavnice nije bitna, jer se nađu dvije iste osobe. Ponekad su obadvije osobe u braku ili vezi , a njima to odgovara , taj status '' drugoga'' tj. možda oni to zapravo ne doživljavaju kao to da su '' drugi''. Njima je to u redu, mogu tako živjeti na dvije strane . Pa sad ko voli nek izvoli.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime12.10.11 21:44

..pojma nemam, ali vjerujem da nije samo ljubav..neke žene jednostavno moraju ..trebaju iz samo njima znanih razloga imati i šarati sastrane ili biti nečije ljubavnice. Isto kao i muškarci, nije uopče bit bilo žensko muško, več su to takvi ljudi. Ne generaliziram ima i muškaraca i žena koji nađu ljubav sastrane, kod njih vjerovatno ona igra veliku ulogu, a opet ima onih kojima je potreban samo seks.
[Vrh] Go down
Buby30
Početnik
Početnik
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 43
Godine : 42
Datum registracije : 06.09.2011

Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime14.10.11 10:17

NE nije ljubav iskljucivo ta koja vodi status ljubavnice...rekla bi da je LOVA..

Iako, da, znam curu koja se zaljubila u ozenjenog muskarca, i on u nju....to ne skrivaju ali on se ne zeli rastaviti...zasto?
ako je brak propao slucaj...odgovor lezi u djeci....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime14.10.11 10:37

najveca glupost je razlog djeca ..u to me niko ne moze ubijediti da je djeci bolje da zive uz roditelje gdje nema ni ljubavi ni topline...zato pustimo djecu kao razlog ...nego jednostavno reci nije mi dovoljno stalo da bih se razveo ......a za status zasto si izabiru da su druge ..to zavisi od zene do zene ....tj svaka ima svoj razlog ..neko iz zabave ..neko iz koristi ..neko cisto iz ljubavi ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ljubavnica kao status....? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Buby30
Početnik
Početnik
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 43
Godine : 42
Datum registracije : 06.09.2011

Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime14.10.11 10:39

mozda je tebi glupost to.....alli njima npr nije...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime14.10.11 11:03

ne"mozda" nego sigurno je ...a to sto nekima nije glupo ne ulazim u to ... svako ima pravo na svoje misljenje ...ja nikad ne bih pristala da zivim sa roditeljima koji se vise ne vole ..ne razgovaraju . a zive samo da bi bili zajedno zbog mene ...al malo smo offtopic jer ovo je tema da li je ljubav u pitanju kad pristajemo na to da budemo uvijek na drugom mjestu..a o ostanku u braku bez ljubavi zbog djece ostavit cemo za drugu temu Smile ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ljubavnica kao status....? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Ljubavnica kao status....? Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavnica kao status....?   Ljubavnica kao status....? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljubavnica kao status....?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć
» Facebook status: Bigamista
» Status na Facebooku spasio ga od zatvora
» Kako bračni status utječe na vaše zdravlje
» Na sastanku NATO-a u Tallinu rasprava o aplikaciji BiH za status MAP-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: