Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć Empty
PostajNaslov: Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć   Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć I_icon_minitime14.12.11 18:44

Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć 111213071


Sara Leal, djevojka zbog koje se raspao brak Ashtona Kutchera i Demi Moore, izjavila je da je njen život postao pakao otkako je javnost saznala za njenu aferu sa Kutcherom.

Sara Leal
Nakon što se pročulo da je bila druga žena, odnosno žena za jednu noć slavnom glumcu, Sara je izgubila posao, a njena porodica odbija razgovarati s njom.

Leal tvrdi da nije "nemoralna djevojka za partijanje" i kaže da žali zbog seksa sa Kutcherom.

Dvadesetdvogodišnja Amerikanka tvrdi da bi svaka djevojka otišla u krevet sa tako slavnom osobom da je bila na njenom mjestu.

Sara je odmah nakon što se u medijima počelo nagađati o raspadu braka slavnih glumaca priznala da je imala seksualni odnos sa Kutcherom u hotelu u San Diegu i to na šestu godišnjicu braka glumačkog para.

No, Sara se baš i nije trudila da ne dolijeva ulje na vatru. Svoju priču o strastvenoj noći sa glumcem je odmah prodala žutoj štampi, dok je Kutcher očajnički pokušavao sakriti od javnosti šta se zapravo dogodilo.

Moore (49) je prošlog mjeseca podnijela zahtjev za razvod braka, a par bi sada trebao podijeliti bogatstvo od 200 miliona dolara, pišu američki mediji.

"Možda je izgledalo kao da ja želim da sve ispadne ovako, ali to nije tačno. Moj otac sada ne želi razgovarati sa mnom, a primila sam i mnogo neugodnih telefonskih poziva, čak i od ljudi koji su prijatelji mojih roditelja. Ostala sam bez posla, više nisam u kontaktu sa svojom najboljom prijateljicom koja mi je bila cimerka, morala sam se iseliti, jer bi u suprotnom bilo još problema", rekla je Sara.

Leal je rekla za Fox News kako nije imala pojma da je Kutcher oženjen kada je prihvatila njegov poziv i pošla s njim u sobu u Hard Rock hotelu u Californiji.

(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljubavnica kao status....?
» Ups! Nisam lepo cuo/la...
» Zašto nisam...
» Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?
» Djevojka dana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: