Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Komentiraj film...

Go down 
+7
Rain_Dog
Ary
Kikica
ajmeivana
Goran
Bonnie
king_in_crimson
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime01.10.08 18:44

First topic message reminder :

Nedavno sam pogledala film "Tropska grmljavina", evo mojih dojmova. Black, Stiller i Downey jr. su glumci koji zajedno glume u filmu koji je kompaniji postao financijsko opterećenje pa, kako bi film bio što realističniji, redatelj ostavlja glumce usred džungle. Uglavnom ima dosta zanimljivih situacija u koje upadaju pokušajući izvući živu glavu. Mene se najviše dojmio Downey jr. koji je u filmu neprepoznatljiv (kao crnac - fenomenalan, i kao blond plavooki australac - još bolji). Ako se želite opustiti i nasmijati preporučam vam ovaj film! cerekalo
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime13.01.10 20:58

Mihalela,ovo je taman po mom ukusu čini mi se dobar morat ću pogledati Smile
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime13.01.10 21:05

dobar je... vredi ga pogledati
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime30.03.10 14:00

"Narednik James"

Komentiraj film... - Page 4 4916d
Originalni naslov:
Hurt Locker
Žanr:
ratni, triler, drama
Trajanje:
131'
Godina izdanja:
2008.
Zemlja:
SAD
Izdavač/Distributer:
First Light Production, Kingsgate Films, Grosvenor Park Media
Uloge:
Jeremy Renner, Anthony Mackie, Ralp Fiennes, Evangeline Lilly, Guy Pierce
Režija:
Kathryn Bigelow
Scenarij:
Mark Boal
Producent/i:
Kathryn Bigelow, Mark Boal, Nicolas Chartier, Greg Shapiro

Rat u Iraku je strašno opasan, a ovi vojnici rade najopasniji posao - demontiraju bombe! Hvaljeni ratni triler redateljice Kathryn Bigelow.
Irak. Potresan portret elitnih vojnika obučenih za najopasniji posao na svijetu - demontiranja bombi. Kada novi narednik James preuzme pomno utreniranu ekipu demontera, on ih nemilice tjera u smrtonosne zadatke. Dok se vojnici bore sa novim nekonvencionalnim vođom, Bagdad grca u kaosu..



'Narednik James', trailer.
Ovaj pogled u psihu razminiravatelja fikcionalna je priča inspirirana stvarnim događajima kojima je svjedočio novinar i scenarist Mark Boal koji je nekada bio stacioniran u specijalnoj jedinici u Iraku. Priznata redateljica Kathryn Bigelow ('Pakleni val', 'Čudni dani') poznata je kao autorica akcijskih filmova, pa je u ovom filmu isporučila bespoštednu realističnu akciju i istinsku ljudsku dramu.
Film je dobio puno pohvala, te je na festivalu u Veneciji osvojio čak 4 manje nagrade. Na Metacriticu je film dobio nevjerojatnih 94% pozitivnih kritika. Roger Ebert ističe da je riječ o 'velikom i inteligentnom filmu koji je snimljen tako jasno da za sve znamo tko su, gdje su, što rade i zašto'. A.O. Scott proglasio je film 'najboljim dugometražnim igranim filmom napravljenom o ratu u Iraku', a dosta kritičara već ga uvrštava u ratne klasike. David Edelstein ističe da je riječ o prvom filmu o iračkom ratu koji bi se mogao probiti do masovne publike jer se 'ne bavi Amerikancima koje izjeda krivica, već pokazuje užas rata, ali uz uvid u um ratnika'.

izvor

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja nikako da se dokopam tog filma..a tako bi ga rado pogledala..možda B. da dođem do tebe ponesem film, pa ga pogledamo na tvom ..velikom monitoru.... Komentiraj film... - Page 4 12363
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime14.04.10 17:54

Narednik je odličan film, taman kad se uživiš već je kraj, a uz njega najbolji film koji sam pogledala u zadnje vijeme (napokon) su Nemilosrdni gadovi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime19.07.10 9:40

Ja sam skinula Passchendaele i to ljubavna je ratna drama iz 1 sv. rata i jako mi se sviđa.. tko voli neka izvoli. Komentiraj film... - Page 4 748534

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime20.07.10 8:27

Jučer pogledala film "Soliders and saints". Nije loš lagan film ..radnja se odvija u 2 sv. ratu. Grupica vojnika njih 5-6 se nalazi iz neprijateljske linije i pokušavaju se vratiti do svojih trupa. Efekti nisu loši. Barem nije nikakva repriza Komentiraj film... - Page 4 12363
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime01.05.11 8:57

3d je majka
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentiraj film... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 4 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentiraj film...
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Komentiraj osobu sa slike iznad!
» Ocijeni film
» Film Šišanje (2010)
» Koji ste zadnji film pogledali...?!
» Film o ovisnicima o igricama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: