Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Komentiraj film...

Go down 
+7
Rain_Dog
Ary
Kikica
ajmeivana
Goran
Bonnie
king_in_crimson
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime01.10.08 18:44

First topic message reminder :

Nedavno sam pogledala film "Tropska grmljavina", evo mojih dojmova. Black, Stiller i Downey jr. su glumci koji zajedno glume u filmu koji je kompaniji postao financijsko opterećenje pa, kako bi film bio što realističniji, redatelj ostavlja glumce usred džungle. Uglavnom ima dosta zanimljivih situacija u koje upadaju pokušajući izvući živu glavu. Mene se najviše dojmio Downey jr. koji je u filmu neprepoznatljiv (kao crnac - fenomenalan, i kao blond plavooki australac - još bolji). Ako se želite opustiti i nasmijati preporučam vam ovaj film! cerekalo
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime11.05.09 14:27

razumijemo te cheers
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime11.05.09 14:46

A nema veze, ja njega volim tj. njegove filmove iako je star, ali je stari mačak koji zna posao :;):
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime12.05.09 15:47

Kiki je napisao/la:
A nema veze, ja njega volim tj. njegove filmove iako je star, ali je stari mačak koji zna posao :;):

on je zakon! ljubav
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime26.05.09 14:47

Jao u subotu je bio dobar film, oko 22.00. Radnja se odvija u drugom sv.ratu u Staljingradu Jude Lowe je glumio. Odličan film super,super, a naravno da ne znam kako se zove.. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:40

Ja mogu prokomentirati Zgodna žena(Julia R. i Richard G.)gledala sam ga neku večer pa po jedno deseti put i opet sam oplakala pred kraj...nevjerovatno to je legendarni film. cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:42

Ana i ja volim taj film...baš mi je onako poseban...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:44

Jel da, ma meni je savršenstvo i kad ga vidim na tv-u ja ga moram gledati,a već na pamet znam šta se dešava..luda sam skroz... veseli
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:45

Ma tak mi i samoj...i volim pogledat prljavi ples...makar sam ga gledala preko nekoliko tisuća puta...
e da i neku većer je bio top gun to mi je isto dobar film i ne dosadi mi ....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:47

Jao prljavi ples prvi dio...um..morala sam si i cd s pjesmama kupiti...predobar mi je....top gun isto mi je super bravo Meni Julia.R i richard G. su najbolja kombinacija u filmovima uživam ih gledati pa i onaj odbjegla nesvjesta... bravo
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:50

I meni su dobri inače volim J.Roberts i svi njeni filmovi su mi dobri...A R.Gere mi je onako baš sexy...jest da je sad bveć malčice star al dobro...odbjeglu ne4vjestu imam kod kuće dvd...pregledan milion puta...
uglavnom volim te romantične komedije i ta naša ženska sranja...a šta mogu kad mi je to onako za razbibrigu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:51

Meni su ti filmovi zakon...A on mi je kao vino što stariji to bolji.... Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:53

Ja gledam ili to ili crtiće s klincem...sad smo išli u kino gledat čudovišta protiv vanzemaljaca...odličan crtić...pa smo gledali Madagaskar 2...ma više se ni ne sječam...koji god crtić dođe u kino ja i moje dijete idemo gledat...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:55

Pa to je super,ja isto volim pogledati evo jutros uz kavu sam onaj crtić o zdravlju danas je bila tema zubi e i on mi je super...A film Bad Boys mi je legendran,pa dan nezavisnosti...ummmm gledala ga 5 puta sigurno.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:56

joj da i ja volim filmove sa willom Smithom on mi je dah Hot
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 11:57

Da...kako je dobar i kako čovjek glumi ej za mene rjetkost takav glumac.... bravo
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 12:00

pa je stvaro je zakon...
e da i još wild hogs...to mi je predobar fil i svaki put kad ga gledam umirem od smijeha...ludi su dečki...(a i naravno zato što obožavam harliće)..
vidim ja da bi se mi dobro složile oko izbora filma...nama nebi bilo dosadno... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 12:01

Laughing da imamo za razglabati Laughing ako se sjetiš još kojeg dobrog..javi... veseli meni više ni jedan trenutačno ne pada na pamet al sjetit ću se ja... Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 12:16

PA Gas do daske 1,2,3
Hancock
a od starijih policijska akademija
pa umri muški,man in black....ima ih ni ja se više nemogu sjetiti...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime01.06.09 10:37

A jučer je bio film po mom s Collinčekom Farellom joj nije me nitko smio dirati dva sata, pojurila sma ih van, kako mi je dobar. S.W.A.T. se zvao film i baš je bio super.Još kad bi ga snimili, vestern s njim dah Hot
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime01.06.09 12:58

S.W.A.T. mi je odličan film....... bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime01.06.09 14:10

Ja baš ne volim gledati filmove koje sam već pogledala ... osim ako mi je neki baš napet. Sva sreća pa sad već pomalo zaboravljam radnju starijih filmova pa mogu opet ... skleroza nastupa Laughing brick
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime01.06.09 20:53

Meni je najbolje kad se sjećam filma,a kraja ne,e pa to ti je posao... Laughing Inače samo više puta mogu gledati romantične komedije..njih nikad dosta,a akciju jedino ako je baš ono prva liga.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime01.06.09 20:59

Je,je curke starimo i ja zaboravljam sve filmove više niti jedan koji ne ostavi jak dojam na mene ne pamtim. Onda kad ovi naši TV koncesionari puste po pedeseti put reprizu ja i muž se uvjiek svađamo...........ja govorim........ super film koji nismo gledali uvjek, a on ti si pukla Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime09.06.09 19:12

"Pjevajte nešto ljubavno"....sinoć bio film i oduševljena sam ..tko nije pogledao neće se razočarati ako pogleda.....radnja..... rock grupa, pokušava skupiti lovu za snimanje filma, ali najviše me se dojmilo što je spika bila baš onako, kao na ulici.... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime09.06.09 19:15

Nisam gledala ... komentiram samo zato jer mi je baš danas kolegica pričala za taj film da je bio prepun psovki i da ju je to jako smetalo neznam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentiraj film... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentiraj film...
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Komentiraj osobu sa slike iznad!
» Ocijeni film
» Film Šišanje (2010)
» Koji ste zadnji film pogledali...?!
» Film o ovisnicima o igricama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: