Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Komentiraj film...

Go down 
+7
Rain_Dog
Ary
Kikica
ajmeivana
Goran
Bonnie
king_in_crimson
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime01.10.08 18:44

First topic message reminder :

Nedavno sam pogledala film "Tropska grmljavina", evo mojih dojmova. Black, Stiller i Downey jr. su glumci koji zajedno glume u filmu koji je kompaniji postao financijsko opterećenje pa, kako bi film bio što realističniji, redatelj ostavlja glumce usred džungle. Uglavnom ima dosta zanimljivih situacija u koje upadaju pokušajući izvući živu glavu. Mene se najviše dojmio Downey jr. koji je u filmu neprepoznatljiv (kao crnac - fenomenalan, i kao blond plavooki australac - još bolji). Ako se želite opustiti i nasmijati preporučam vam ovaj film! cerekalo
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime09.06.09 19:47

Ma prepun psovki, čisto ulični žargon Ono P.M. i P.K. 20 god. muškaraca je skroz normalan. Meni je to bolje nego kad snimaju uštogljene tekstove i glume isti glumci. Zapravo ovaj me je film jako podsječao na filmove iz srpske produkcije, kod nijh nema "glume" i da kažem pre..avanja. U ovom filmu rokeri glume kako su pokušavali uspjeti u tom svijetu i da pričaju kao teolozi. Ovako mi je bio baš super. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime28.06.09 12:10

Jeste gledali "Mamurluk"? Meni lud film, baš za nasmijat se i opustit, a opet nije predvidljiv i ima radnju. bravo
Još jedan plus - komadi u filmu cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime02.07.09 8:42

Biti će sada u petek ili subotu film sa Collinom Farel i još tome vestern.....e ne može bolje za mene..jedva čekam, pa nek je i repriza po osamstoti put Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime02.07.09 17:45

""buterfly on the wheel""
predobar film, neka normala, nepredvidiv film i jedva čekate da saznate radnju filma i kad dođete do kraja budete oduševljeni a niste ni svjesni o čem se radi do tog trenutka... pogledajte ga.. nećete se razčarati..mene je ostavio bez teksta Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime04.07.09 12:55

E i bio je, zamalo sam uskoćila u film, baš je saltkiš taj Colin Smile
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime10.07.09 0:18

Ledeno doba 3 Laughing Laughing
ma genijalan crtić, što reć Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime10.07.09 22:31

...sex drive...

predobra komedija, dobra je za opuštanje a pripremite pelene, jer je urenebesno smiješan Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime02.08.09 10:59

Zadnje pogledala...Sumrak...

Vampirima tinejdžerima nikada nije bilo teže – ozonske rupe, Buffy, češnjak u prehrani, itd. A još kad s prvom ljubavi dođu i bubuljice...
Bella Swan oduvijek je bila malo drukčija te se nikada nije uklopila među svoje vršnjake. Doduše, nije ni pokušavala jer svoje umišljene i plastične školske kolegice nikada i nije smatrala interseantnim i zanimljivim društvom. I tako je naša Bella gubila dane u sunčanom Phoenixu, sve dok pred nju nije stavljen izbor – roditelji su joj se razveli, a na njoj je bilo da odluči s kime želi živjeti. Izabrala je oca koji se preselio u kišni i magloviti gradić Forks, iako i nije očekivala da će to u njen život unijeti neke velike promjene. No, nakon nekoliko dana u novom okruženju i u novoj školi, Bella zapazi misterioznog Edwarda koji ju jednostavno obori s nogu.
Nakon što ga malo bolje upozna, shvati da u životu nije upoznala takvu osobu. Pametan je, dosjetljiv i ima odličan smisao za humor te joj se čini da svaki put kada je pogleda, da točno zna kako se ona osjeća i što misli. Bila je to ljubav na prvi pogled, ali Edward Bellu ipak želi održati na distanci i za njega postaje prava muka boriti se protiv ovog, za njega novog, osjećaja fatalne privlačnosti i ljubavi. Bella uskoro sazna o čemu se radi kada vidi svoju novu simpatiju u akciji – on može trčati brže od geparda, zaustaviti auto golim rukama i posjeduje dar vječne mladosti. On je vampir, kao i svi članovi njegove obitelji te su pronašli način kako uz to biti i funkcionalni članovi zajednice – piju samo životinjsku krv.
Edward je osjetio da polako gubi kontrolu nad samim sobom kad je s Bellom i zato ju je odbijao od sebe. Povjerio joj je svoju tajnu u nadi da će se ona uplašiti i pobjeći što je dalje moguće, ali dogodilo se upravo suprotno. Činjenica da je on vampir samo je još više zainteresirala Bellu i uskoro ovaj mladi par postaje nerazdvojan. Međutim, kako Edwardova unutarnja borba postaje sve žešća, tako Bellu sve više prožima snažna želja da postane jedna od njih. Možda bi čak i uspjeli živjeti donekle normalnim životom da u Forks nije došla nova skupina vampira koji se uopće ne kontroliraju i koji ljude gledaju kao ukusan obrok. Njihova najnovija meta postaje upravo Bella i sada se ona i Edward moraju boriti ne samo za spas svoje ljubavi, već i svojih života.
filmskinet.hr
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime18.08.09 23:40

Brzi i žestoki 4 - my kind of movie, akcija i samo akcija, i pokolji zgodan momak
Ubojice vampira lezbijki - očekuješ neki dobar horor a na kraju se upišaš od smijeha
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime15.10.09 14:35

KLOPKA---film srpske produkcije....obožavam njihove filmove..naši bi producenti mogli svi kod njih u školu ..
Odličan film..snimljen 2008-09..ne znam točno kada..
Radnja..
....mlada tročlana obitelj, na rubu egzistencije, s djetetom teško bolesnim, a za operaciju djeteta, trebaju namaknuti 30 tis. Eura..u očaju otac spreman na sve..
Preporučam, tko može nek pogleda..
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime16.11.09 21:14

gola istina - ljubavna komedija, ko uvijek radnja je razlika između muškaraca i žena, fino se nasmiješ i uživaš u pogledu na Gerarda Butlera cerekalo:
[Vrh] Go down
Rain_Dog
Početnik
Početnik
Rain_Dog


Aquarius Cat
Broj postova : 33
Godine : 37
Datum registracije : 16.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime17.11.09 2:47

Bio je neki dan na TV-u Vanishing Point, legendaran film. I sad se iz nekog razloga sjetih Zabriskie Pointa, također kultni film iz tog razdoblja kojeg vridi pogledat.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime26.11.09 18:24

No country for old men ( Nema zemlje za starce)

Komentiraj film... - Page 3 3914d

Scenarij se temelji na romanu Pulitzerom nagrađenog, američkog pisca Cormaca McCarthyja, a govori o teškim i okrutnim vremenima koja su
zadesila obične, miroljubive ljude u srcu Texasa. Priča je smještena u mali grad u kojemse isprepliću sudbine običnih i krajnje neobičnih
ljudi - što je tipičan Coenovski zaplet poput onih iz 'Farga' i 'Suvišne okrutnosti.
Cijela priča počinje kada Llewelyn Moss (Josh Brolin), u svom svakodnevnom lovu, naiđe na poprište mafijaškog
obračuna - kamionet okružen mrtvim tijelima, u kojem se nalazi velika količina heroina i dva milijuna dolara. On odluči uzeti novac te tim
činom pokrene lavinu nasilja koja ne bira žrtve i sredstva, a čak je ni šerif Bell (Tommy Lee Jones) neće moći spriječiti. Sada Moss mora
bježati svojim progoniteljima među kojima se nalazi i hladnokrvni ubojica Anton Chigurh (Javier Bardem) koji je spreman učiniti sve kako
bi došao do cilja. 'Nema zemlje za starce' napeti je triler koji će, zahvaljujući vješto ispričanoj priči, izvrsnoj režiji i impresivnoj
glumi, posebno oduševiti odane fanove braće Coen, koji su - mora se priznati - posljednjih godina bili 'na suhom'.

Žanr: krimi,
drama, triler, Trajanje:122', Godina izdanja:2008.Uloge:Tommy Lee
Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson, Kelly Macdonald
Režija:Ethan Coen, Joel Coen, Scenarij:Ethan Coen, Joel CoenProducent/i:Ethan Coen, Joel Coen, Scott Rudin
________

Opak film, žestok, izdvojio bih likove šerifa Bella ( uvijek fascinantni Tommy Lee Jones) i Antona Chigurha ( Javier Bardem). Ovaj posljednji je
maestralan, impresivniji mi je čak od Jonesa, tako cool i opak lik već dugo nisam vidio na "platnu".. Komentiraj film... - Page 3 432419
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime26.11.09 19:28

Opak film...gledala sam ga.Samo je toliko crn da se sva naježim kad pomislim na okrutnog u tom filmu Javiera Bardena.Nikad nisam vidjela tako opakom liku koji ništa ljudskog nema u svom pohodu na pare.Tommy Lee mu je pare trebao predati odmah.U ovom filmu pozitiva ne pobjeđuje.Sve je okrutno i u tome toliko stvarno jer je i stvaran život okrutan.Nema ni mrvice uljepšavanja.Maestralno svakako...
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime26.11.09 19:35

Tea je napisao/la:
Opak film...gledala sam ga.Samo je toliko crn da se sva naježim kad pomislim na okrutnog u tom filmu Javiera Bardena.Nikad nisam vidjela tako opakom liku koji ništa ljudskog nema u svom pohodu na pare.Tommy Lee mu je pare trebao predati odmah.U ovom filmu pozitiva ne pobjeđuje.Sve je okrutno i u tome toliko stvarno jer je i stvaran život okrutan.Nema ni mrvice uljepšavanja.Maestralno svakako...

Da, grozno crn, brutalno..
Ima tamo, pred kraj, jedan dijalog T.L.Jonesa..sa jednim starcem, prijateljem..kada komentiraju svo to besmisleno zlo, kada se sjećaju s nostalgijom nekog svijeta koji nekada...nije bio tako pokvaren i promašen...
To mi se čini poanta...ali kraj filma je važan jer ne daje naslutiti izlaz, mislim da je to isto važno...u ovakvom svijetu ne možemo skrštenih ruku čekati "happy end"..
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime26.11.09 19:47

Da...film je sam proizvod današnjeg vremena kad toliko brutalnosti i zloće ima.Takvih mračnih umova ima u svakom uglu...pogotovo u toj Americi.Sam izlaz i poanta je slaba,puno štete od tog zločinca je napravljeno.Ipak trebamo optimističnije viđenje života.Ne bih toliko crn film napravila...ma koliko život bio crn.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime27.11.09 18:49

Tea je napisao/la:
Da...film je sam proizvod današnjeg vremena kad toliko brutalnosti i zloće ima.Takvih mračnih umova ima u svakom uglu...pogotovo u toj Americi.Sam izlaz i poanta je slaba,puno štete od tog zločinca je napravljeno.Ipak trebamo optimističnije viđenje života.Ne bih toliko crn film napravila...ma koliko život bio crn.

Nije Amerika topos "zla", samo nam je lakše ako vjerujemo da je ono - tamo negdje daleko od nas..
"Optimističnije viđenje"? Hm? Je li smisao umjetnosti bijeg od stvarnosti ili angažirana stvarnost? Komentiraj film... - Page 3 432419
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime28.11.09 11:15

Glavni lik ovog filma je loš čovjek.On je loš na svim poljima.Tu nema pomoći.Postoje ljudi koji naprave loše stvari iz nekog razloga,imaju osjećaj žala ili kajanja,imaju neki personaliti.Ovdje je ljudskost nula.O takvim likovima ja film ne bih pravila.
Život je optimizam...iz loših situacija,iz loših života ljudi se izdignu i nađu neku svjetlost.Na taj način su putokaz ostalima i daju snagu drugima i vraćaju vjeru u život.
Ipak je glavni glumac dobio Oskara u ovom filmu...film ima vrijednost.Tu njegovu hladnokrvnu zloću je odglumio na najbolji mogući način.Maestralno baš...bez obzira.Volim se bolje osjećati nakon nekog filma, a ne neki osjećaj beznadnosti.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime28.11.09 20:02

Tea je napisao/la:
Glavni lik ovog filma je loš čovjek.On je loš na svim poljima.Tu nema pomoći.Postoje ljudi koji naprave loše stvari iz nekog razloga,imaju osjećaj žala ili kajanja,imaju neki personaliti.Ovdje je ljudskost nula.O takvim likovima ja film ne bih pravila.
Život je optimizam...iz loših situacija,iz loših života ljudi se izdignu i nađu neku svjetlost.Na taj način su putokaz ostalima i daju snagu drugima i vraćaju vjeru u život.
Ipak je glavni glumac dobio Oskara u ovom filmu...film ima vrijednost.Tu njegovu hladnokrvnu zloću je odglumio na najbolji mogući način.Maestralno baš...bez obzira.Volim se bolje osjećati nakon nekog filma, a ne neki osjećaj beznadnosti.

H.Hesse je negdje napisao da umjetnička djela moramo čitati tako da bismo život još bolje uzeli u svoje ruke..
Tako da sve negativno i depresivno, destruktivno i katastofičko u umjetnosti valja uzeti kao angažman u korist promjene svijeta na bolje..
Pa - ako i jeste stvarnost takva, bolje da nam ju umjetnik osvijesti i "bubne" u lice, nego da živimo u iluzijama...
Slažem se naravno da je film brutalan i crn - ali možda dio naše stvarnosti zaista jeste takav: brutalan i crn...
"Kičasta stvarnost" je ona koja daje "osječajćiće", "lakiranu", "umjetnu", lažnu stvarnost...koju "kič čovjek" treba da bi pobjegao od stvarnosti..
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime28.11.09 22:52

Slažem se...ne volim ni ja kičaste filmove.Volim drame,duga suđenja na kojima se ogoljava istina do kraja i sve ljudske mane,i filmove porodične,situacije iz života,shvaćanje samog života...to mi je drago....
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime01.12.09 14:30

12 GNJEVNIH LJUDI... ( remake istoimenog filma iz 1957. )

  • uloge: Jack Lemmon, George C. Scott, Mykelti Williamson, Courtney B.
    Vance, Ossie Davis, Armin Mueller-Stahl, Dorian Harewood, James
    Gandolfini, Tony Danza, Hume Cronyn, Edward James Olmos, William
    Petersen, Mary McDonnell
  • scenografija: Bill Malley
  • kostimografija: Dan Moore
  • fotografija: Fred Schuler
  • montaza: Augie Hess
  • glazba: Charlie Haden & Kenyon Hopkins
  • scenarij: Reginald Rose
  • rezija: William Friedkin
  • proizvodnja: MGM/Showtime, SAD, 1997.
  • distribucija: Issa Film Video
  • trajanje: 117 '
  • ____
Gledao sinoć, jedna od najboljih drama svih vremena...
Paradoksalno da se tolike milijarde dolara koriste za scenske efekte i kostimografiju kada jedan takav film snimljen u jednoj sobi sa 12 običnih likova..zorno dokazuje da je drama uvijek i samo - individualni čin..

PREPORUKA: OBAVEZNO POGLEDATI..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime02.01.10 14:48

gledala sam sinoc Cranck 2
i to samo prvih 15 min.
Previse mi je "naelektisan"
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime13.01.10 20:52

96 sati: U krvavoj potrazi za otetom kćerkom
Autor/izvor: Damir Demonja
«96 sati» je izvrstan, intenzivan, snažan i jako dobro napravljen akcijski film, koji obrađuje aktualnu temu trgovine ljudima, gleda se na rubu sjedala i bez daha, a dodatnu vrijednost daje mu sjajni i uvjerljivi Liam Neeson u glavnoj ulozi nezaustavljivo silovitog junaka, te upečatljive lokacije Pariza. Lik Liama Neesona, Bryan Mills, je poput urbanog Ramba, stvoren za novu generaciju gledatelja!
96 SATI/TAKEN
EuropaCorp/Blitz Film & Video Distribution
Akcijski kriminalistički triler, 91 minuta
Režija: Pierre Morel
Uloge: Liam Neeson, Maggie Grace, Leland Orser, Jon Gries, David Warshovsky, Katie Cassidy, Holly Valence, Famke Janssen

Sinoć gledala ovaj film i tko voli akciju ovdje je ima umm puno i odličan je film bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime13.01.10 20:55

Dan kada se Zemlja zaustavila
Originalni naslov:
The Day the Earth Stood Still
Žanr:
ZF, drama
Trajanje:
103'
Godina izdanja:
2008.
Zemlja:
SAD
Izdavač/Distributer:
20th Century Fox
Linkovi:
službena stranica
Uloge:
Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates, Jaden Smith, Jon Hamm, Kyle Chandler
Režija:
Scott Derrickson
Scenarij:
David Scarpa
Producent/i:
Erwin Stoff, Paul Boardman, Gregory Goodman
Posjet vanzemaljskog bića zvanog Klaatu podiže cijelu planetu na noge, a postavlja se samo jedno pitanje – kakve su mu namjere?
Ugledna znanstvenica, Helen Benson (Jennifer Connelly) nađe se licem u lice s vanzemaljcem zvanim Klaatu (Keanu Reeves) koji putuje svemirom kako bi upozorio na prijeteću krizu. Kada sile izvan Helenine moći ocijene da je vanzemaljac neprijateljski nastrojen te mu uskrate mogućnost obraćanja svjetskim vođama, ona i njezin otuđeni posinak Jacob ubrzo shvaćaju smrtonosne implikacije Klaatuove tvrdnje da je 'prijatelj Zemlje'. Helen sada mora pronaći način da uvjeri biće poslano da nas uništi da je ljudska vrsta vrijedna očuvanja. No, možda je već prekasno jer proces je već započeo.

Isto sinoć gledala savršen film,nije jedan od klasika sa vanzemaljcima "mali zeleni",ljepo opisuju ljudsku glupost i da tek kad je kriza ljudi su spremni na promjenu na bolje,sve u svemu odličan film isplati se gledati ga.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime13.01.10 20:56

Logan's Run

drama romantika
SAD, 1976

Režija: Michael Anderson
Scenarij: David Zelag Goodman
Uloge: Michael York, Richard Jordan, Jenny Agutter, Roscoe Lee Browne

Godina je 2274. sretnici koji su preživjeli holokaust žive u gradu
pod kupolom u potpunoj izolaciji od vanjskog svijeta. Zbog pomanjkanja
hrane i mjesta za život, svaki stanovnik grada ima ograničen životni
vijek. Nakon napunjenih trideset godina građani se moraju dobrovoljno
javiti na uništenje. Neki od stanovnika tog savršenog društva se
odbijaju pokloniti okrutnim zakonima i spas traže u bijegu izvan grada.
Logan 5 (York) je "Sandman", i njegov je posao da lovi i ubija
bjegunce. Kada Logan dođe u posjed čudnog simbola, računalo koje
upravlja gradom mu naređuje da se uvuče u "Utočište", glavnu bazu
bjegunaca.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentiraj film... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentiraj film...
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Komentiraj osobu sa slike iznad!
» Ocijeni film
» Film Šišanje (2010)
» Film o ovisnicima o igricama
» Koji biste film preporucili ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: