Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Varaždince probudila rika jelena

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Varaždince probudila rika jelena Empty
PostajNaslov: Varaždince probudila rika jelena   Varaždince probudila rika jelena I_icon_minitime19.04.10 10:04

Državni centar 112 jutros je zaprimio krajnje neobičnu dojavu – ulicama centra Varaždina zalutao je ni više ni manje nego pravi jelen. Šumski stanovnik zamijenio je proplanke gradskim asfaltom i time pobudio pravu senzaciju. Osim što je rikom probudio stanovnike, nije se ustručavao ni počastiti travom iz njihovih dvorišta.
- Probudio me lavež psa, krenuo sam na dvorište vidjeti što je, kad sam ugledao – jelena. Ne znam tko se bolje prestrašio – jelen ili ja! Kad sam mu se pokušao približiti, jelen je preskočio ogradu i trkom nestao – izjavio je za eVaraždin.hr jedan od građana koji je imao bliski susret sa životinjom.
Jelenko je, prema izjavi očevidaca, zadnji put viđen u dvorištu u blizini palače Keglević iz kojeg je, preskočivši ogradu, krenuo put Starog grada.
U potrazi za zalutalom životinjom udružili su se lovci i policija, a prema informacijama Ureda za zaštitu i spašavanje, ona još nije pronađena, pa se možemo nadati da je na sigurnom.
izvor-dnevno.hr
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Varaždince probudila rika jelena Empty
PostajNaslov: Re: Varaždince probudila rika jelena   Varaždince probudila rika jelena I_icon_minitime21.04.10 18:02

Fino, neka malo i u gradu osjete prirodne zvukove... Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Varaždince probudila rika jelena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jelena Karleusa
» Jelena u polufinalu
» Jelena Isinbajeva prekinula karijeru
»  Wimbledon 2010.
» Pet metara dug piton progutao jelena teškog 35 kilograma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: