Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?

Go down 
+8
kala
Blizanka
mentalistica
Dragance
Ary
ajmeivana
nitapita
Kikica
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime18.04.10 20:03

zbog neta Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Lol
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime18.04.10 20:14

...bemti ne sječam se ni kada je bilo zadnji put...a bome još manje oko čega...eto koliko je bilo bitno... Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 12363
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime22.04.10 12:26

Ta sada se jos nismo posvađali Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 167637
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime26.04.10 11:32

zbog neispavanosti Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 668150
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime27.04.10 23:51

ne sječam se kad smo se zadnji put posvađali hmmm
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime10.06.10 10:57

Nedavno sam procitala zanimljivu pricicu o svadjama u braku (iz muske perspektive).

Prica muz kako pocinju svadje:
1.U trgovini joj predlozim da kupimo gajbu pive za 20,ona to ostro odbije a onda kupi kremu protiv bora za 45.Ja joj kazem bolje ds smo kupili pive i popili ih,i meni i sebi bi bila ljepsa....i tako je pocela svadja!

2.Za godisnjicu braka mi kaze:"Ljubavi,voljela bih otici negdje gdje odavno nisam bila!"Ja joj predlozim kuhinju....i tako je pocela svadja!

3.Za njen rodjendan mi je pomogla da joj kupim poklon,rekla je:"Zelim nesto crveno i sto za 3 sekunde pokazuje od 0 do 100."Ja joj kupim vagu.....i tako je pocela svadja!

4.Neki dan je sjela do mene dok sam gledao tv i pitala:"Sta ima na tv-u?".Rekao sam prasine...i tako je pocela svadja!

5.Kad je stala ispred ogledala pocela je da kuka:"Debela sam,ruzna sam,osjecam se grozno...odmah da si mi uputio kompliment!"Ja joj rekao da je oci i dalje perfektno sluze...i tako je pocela svadja!
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime11.06.10 14:50

Jer mu ne dajem pažnje koliko bi on htio Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 0450
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime12.06.10 16:42

Svaki dan se oko nečeg posvađamo... tko bi to više brojio... boks
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime12.06.10 16:53

zbog prljavih carapa bacenih pod stol Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 104179
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime12.06.10 16:57

..nisam se ja s njim on se sa mnom Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 12363 ..a bio je nervozan..i ja također..pa nismo imali razumijevanja za nervozu našu i bla bla..šta ti..šta ti..nemoj ti meni..a ti meni možeš... Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 12363 i to je to..i onda navečer uvlačenje..nisam ja..ma nisam ni ja Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 12363
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime12.06.10 16:58

zbog daljinskog... samo sam mu rekla šta ga ide Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime12.06.10 16:58

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 267525 zbog ventilatora upravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime12.06.10 17:53

Kikica je napisao/la:
i to je to..i onda navečer uvlačenje..nisam ja..ma nisam ni ja Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? 12363

ajoj i ti baš znaš gdje treba stati s pripovijedanjem... spank
a ja se pripremila pročitati neku sočnu pričiocu o uvlačenju khm... i mirenju nakon svađe raspa
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime12.10.10 14:00

mi se ne svadamo ..samo se nekad mimoidemo u misljenju ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime13.10.10 21:50

..raspalio se jer je mislio da sam nešto zagubila..a nisaaaam veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime14.10.10 22:44

Sinoć. Pojeo mi je moju omiljenu čokoladu uvrjeđenpovrijeđen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime14.10.10 23:16

Anaa je napisao/la:
Sinoć. Pojeo mi je moju omiljenu čokoladu uvrjeđenpovrijeđen

A , ne cudi me kod tebe... ;)
[Vrh] Go down
kala
Ljubitelj foruma
kala


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 6757
Godine : 45
Datum registracije : 18.10.2010

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime20.10.10 22:12

ne sjećam se... sitnica, garant... al' često nas baš sitnice j... ,miša im Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime14.05.12 0:14

Ne sjecam se i ako ima nekih nesuglasica lijepo razgovaramo ..nema vise svada ..bas sad mislim kako imamo divan odnos i bas sam sretna ljubi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime14.05.12 9:20

..ja sam nešto opet zaboravila i nije on kriv sto posto, sigurno je oko toga bila svađa pada s nogu
[Vrh] Go down
sookie
Zagrijao tipkovnicu
sookie


Female
Broj postova : 196
Lokacija : dalmacija
Datum registracije : 07.09.2012

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime09.09.12 18:52

moj muž se ne voli svađat...nekad mi baš digne tlak s tim nesvađanjem Laughing
[Vrh] Go down
April_fool
Početnik
Početnik
April_fool


Female
Aries Cat
Broj postova : 42
Godine : 37
Datum registracije : 09.09.2012

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime09.09.12 19:19

Hahaha sookie, meni govori "ma tebi nije dobro" svadjat s s njim je totalno neproduktivno, uvijek tripuje da je on u pravu, a ja izmisljam probleme boks
[Vrh] Go down
sookie
Zagrijao tipkovnicu
sookie


Female
Broj postova : 196
Lokacija : dalmacija
Datum registracije : 07.09.2012

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime09.09.12 19:41

ccccc eh ti muškarci cerekalo
[Vrh] Go down
April_fool
Početnik
Početnik
April_fool


Female
Aries Cat
Broj postova : 42
Godine : 37
Datum registracije : 09.09.2012

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime09.09.12 19:44

njih treba shvatiti samo kao prijeku potrebu Laughing
[Vrh] Go down
sookie
Zagrijao tipkovnicu
sookie


Female
Broj postova : 196
Lokacija : dalmacija
Datum registracije : 07.09.2012

Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime09.09.12 19:51

a šta bi i bez njih...jadne i kukavne Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?   Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zbog čega sanjamo?
» Može li veza s rastavljenim muškarcem uspjeti?
» Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?
» Zbog čega je važno jesti voće i povrće različitih boja i što njihove boje uopće znače?
» "Zbog čega je zabranjeno fotografiranje u Vilsonovom šetalištu?"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: