Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime11.04.11 20:56

ovo nije samo za tinejdžere,nisam znao gdje drugo stavit temu...manje više svi imamo fejs,pa je ovo za sve...

neki dan sam dobio pitanje zašto nemam slika iz privatnog života (kad sam vani npr.) na facebooku?naprije stanem,gledam,...šta...!?
nemam zato jer je to moj život tiče se samo mene FB mi je samo za kontakt sa ljudima,našo sam doslovno davno zaboravljene rođake s pomoću njega.za to mi jedino i služi,ne da bi pokazivo kakav sam u privatnom životu.ako nekoga zanima kakav sam,upoznat će me a ne gledat mi slike sa FB...

koje je vaše mišljenje o tome?
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime11.04.11 21:13

Slicnog smo misljenja... bravo
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime11.04.11 21:15

to mi je retardirano LaughingZbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363
il kad si za profilnu odu u wc pa se slikaju Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 a u pozadini wc školjka Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 izgleda da je to u modi Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 primjetio sam da se ljudima u hrvatskoj wc-i ne razlikuju baš previše Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 12363
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime11.04.11 21:17

hahaha... ne samo u HR - malo je to i sire.. Laughing Laughing Uzas! loše
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime11.04.11 21:23

ma odvratno...il kad si napišu nešto na status pa sami seb lajkaju Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 73820 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 73820 Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? 73820
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime18.04.11 12:05

a baš tako Bodo bravo

inače, nisam na Facu. a i da jesam, nikad ne bih stavljala slike iz svog privatnog života. pa moj privati život je - moj privatni život. nije za svekoliku javnost Smile

baš da trebam biti dostupna svima...a ne, hvala
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime18.04.11 12:10

Imam par slika iz privatnog zivota ...i nisu dostupne svima, samo moji prijatelji ih mogu vidjeti ...za to i postoji opcija ko ti moze vidjeti slike ....

ali nemam slika iz kupatila Laughing i ne lajkam sama sebi Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime18.04.11 12:14

poneki imaju po 400, 500 prijatelja... Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime21.04.11 22:36

Pa imaju ljudi poznanika brdo, moj muž bi imao par tisuča da voli klikati po tom čudu, ali nije još poludio. Laughing
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime24.04.11 19:23

ko kaze da nemam hahahahaha.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? Empty
PostajNaslov: Re: Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?   Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zbog čega nemaš slika na Facebooku iz privatnog života?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zbog čega sanjamo?
» Zbog cega ste se poslednji put posvadjali sa vasim muskarcem?
» Zbog čega su dinosauri bili toliko veliki?
» Zbog čega je važno jesti voće i povrće različitih boja i što njihove boje uopće znače?
» "Zbog čega je zabranjeno fotografiranje u Vilsonovom šetalištu?"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: