Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Stvari koje nemojte priznati svom dragom

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime11.03.10 20:32

Stvari koje nemojte priznati svom dragom ImgSizer

Naravno, iskrenost je veoma bitna za opstanak ljubavne veze. No, neke stvari je ipak bolje zadržati za sebe. Trebamo ogoliti svoju dušu, ali ipak nešto ostaviti i za sebe. Jer često upravo zbog toga održavamo harmonične odnose.

Kako trošite svoj novac
Koliko god se trudili, pratili nas u shopping i davali komplimente za naše odjevne kombinacije, rijetko koji muškarac shvaća žensko viđenje shoppinga. Jer ruku na srce, mnogo toga što kupimo nam zapravo uopće nije potrebno. No, svejedno kupujemo. Ne možemo si pomoći. Ako raspolažete sa svojim novcem, ne morate dragom prijavljivati sve što ste kupili jer često ćete čuti kvocanje u vidu „Je li to to uistinu treba?“, „Zar nemaš crvene cipele?“ i slično. Zašto bi si kvarile veselje kupovine?

Prošli ljubavni život
I mi smo znatiželjne i želimo znati s kim, kada i koliko je naš dragi bio s nekim u prošlosti. No, to je mač s dvije oštrice. Često se zna dogoditi da se prošlost elegantno prebaci u sadašnju vezu. Posebno budite oprezni kada dijelite intimne detalje. Najbolje bi bilo da svoja prijašnja iskustva iz kreveta sačuvate za sebe. Vaš dragi ne mora znati da je vaš bivši partner imao većeg. Nepotrebno! I opasno!

Što mislite o njegovoj obitelji
Njegova mama je uštogljena žena koja ne vidi dalje od svoje kuće. Otac mu je intelektualni snob, a njegov brat vas čudno gleda. Obitelj je obitelj. Ne možemo je birati i ne možemo je mijenjati. Svoje mišljenje sačuvajte za sebe. Dopušteno je kritizirati samo kada njegova obitelj utječe na vašu vezu.
izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Stvari koje nemojte priznati svom dragom Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime11.03.10 22:31

blizanka je napisao/la:



Kako trošite svoj novac
Koliko god se trudili, pratili nas u shopping i davali komplimente za naše odjevne kombinacije, rijetko koji muškarac shvaća žensko viđenje shoppinga. Jer ruku na srce, mnogo toga što kupimo nam zapravo uopće nije potrebno. No, svejedno kupujemo. Ne možemo si pomoći. Ako raspolažete sa svojim novcem, ne morate dragom prijavljivati sve što ste kupili jer često ćete čuti kvocanje u vidu „Je li to to uistinu treba?“, „Zar nemaš crvene cipele?“ i slično. Zašto bi si kvarile veselje kupovine?

Što mislite o njegovoj obitelji
Njegova mama je uštogljena žena koja ne vidi dalje od svoje kuće. Otac mu je intelektualni snob, a njegov brat vas čudno gleda. Obitelj je obitelj. Ne možemo je birati i ne možemo je mijenjati. Svoje mišljenje sačuvajte za sebe. Dopušteno je kritizirati samo kada njegova obitelj utječe na vašu vezu.
izvor

To o trošenju je baš zanimljivo.To sam dobro usavršila:)
Ovo drugo...baš treba biti pažljiv jer se i meni to uplitanje dogodilo.Baš žena treba biti malo političarka...ali kad je uplitanje u pitanju odlučnosti ne smije faliti i postaviti stvari na pravo mjesto.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime16.04.10 9:20

evo jos malo pitanja koje ne treba postavljati Smile

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O čemu razmišljaš?
Dragi i vi uživate u svom slobodnom vremenu zajedno. Nastala je minuta šutnje. Vama je ili dosadno ili neugodno. I postavljate pitanje o čemu razmišlja. Gori scenarij je da ga pitate u sred seksa ili nakon njega. Postavite si sami protupitanje – želite li uistinu znati odgovor? Samo se sjetite koliko često puta su vama potpuno glupe misli prolazile kroz glavu u određenim trenucima. Često su smiješne i nama samima. Zašto ih dijeliti?
Naučite uživati u tišini. To što ne pričate ne znači da vam je zajedno loše. Ugodna šutnja je znak bliskosti i intimnosti. Upijate njegov miris, situaciju i jednostavno se prepustite lijepom osjećaju koji vas obuzima u njegovom društvu.

Što bih trebala odjenuti?
U ovu skupinu možemo ubrajati i pitanja rečenice poput „Stvarno nemam što odjenuti!“, „Koja haljina ti više paše uz ove cipele?“ i slična paleta izjava vezana za našu drugu ljubav – modu.
Većina muškaraca o vlastitoj odjeći puno ne razmišlja. Bira je po raspoloženju, većinom jednostavno izvlačeći prve stvari iz ormara. Ako ne razmišlja o svojim stvarima, zašto mislite da će to činiti s ženskim stvarima. A istina je ionako uvijek ista – odjenemo ono što se nama sviđa.

Možeš li mi kupiti uloške/tampone?
Koliko god ove dvije stvari koristi svaka žena jednom mjesečno, i koliko god muškarci znaju kako oni izgledaju, i dalje im je neugodno te stvari kupovati. Čast iznimkama. No, ako vam vaš dragi nikad nije kupio uloške, nemojte inzistirati. Poštujte što mu je to neugodno i nemojte raspravljati kako je to posve prirodna stvar. Mnogo stvari je prirodno, a ipak nam je oko toga neugodno.

Jesi već gotov?
Možda vam seks traje kratko. A vi biste htjeli da to traje puno duže. No, pitanje je li on već svršio, s naglaskom na već, je neugodno. Vašeg dragog će ono itekako pogoditi jer se tiče njegovog muškog ponosa. Ako postoji problem, o njemu popričajte iskreno ili stvar uzmite u svoje ruke, no nemojte to činiti putem ovog pitanja.

IZVOR

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Stvari koje nemojte priznati svom dragom Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime16.04.10 22:19

Dobri savjeti...ovo malo s modom...malo iskačem.Ali nitko nije savršen Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime17.04.10 20:37

„Je li to to uistinu treba?“, „Zar nemaš crvene cipele?“ i slično. Zašto bi si kvarile veselje kupovine?
Joj ali zbilja neke žene pretjeruju..u tom šopingu i ako nemaju kod kuće glas razuma..one plača i zarada na gluparije.. Stvari koje nemojte priznati svom dragom 12363

Možeš li mi kupiti uloške/tampone?
.... bila sam u bolnici i nije rekao niti Z..kao što ni svaki normalam nebi rekao kada je takva situacija..ali sada da ga šaljem iz čiste zabave po to..gluposti..uostalom ni saam ne znam kada mi koji i što treba..kako će on jadan znati..Stvari koje nemojte priznati svom dragom 267525

Jesi već gotov?
A taj problem nemamo nikada...ja uvijek gledam produžiti stvari..sekundicu dvije...... Stvari koje nemojte priznati svom dragom 73820
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime22.11.10 22:41

teaa je napisao/la:


To o trošenju je baš zanimljivo.To sam dobro usavršila:)
Piši opširnije, podijeli tajne majstorstva u tome, neke žene će to sigurno zanimati cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime04.02.11 17:28

Citat :
Kako trošite svoj novac

I, nikad ga ne voditi u shoping cerekalo

Citat :
Prošli ljubavni život

Apsolutno ne treba da nas interesuje, niti muskarca da interesuje prosli ljubavni zivot.

Citat :
Što mislite o njegovoj obitelji

Mislim da je ovo najbitnija teza, jer muskarci su preosetljivi na majke,Nikako ne analaizirati njegovu poodicu, pa cak i posle dve decenije braka. Tu su najosetljiviji.

Citat :
Možeš li mi kupiti uloške/tampone?

Ovo me nervira, ne znam zasto ne prihvataju da je normalno kupiti zeni uloske...ne prihvatam da ih je sramota...jer to nije sramota!

Ima tu jos mnogo teza, kao recimo gde je do sada...slagace da je bio zastoj u saobracaju, ili na sastanku, tako da je bolje ne pitati Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime07.02.11 12:40

ne znam...ali ja svom dragom želim reći sve. ljubav
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stvari koje nemojte priznati svom dragom Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje nemojte priznati svom dragom   Stvari koje nemojte priznati svom dragom I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stvari koje nemojte priznati svom dragom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Deset stvari koje nikada ne trebate reći svom djetetu
» Koje bi ime dali svom kučnom ljubimcu..
» 12 osnova koje bi svatko trebao imati u svom domu
» Svi zaboravljaju bar 5 stvari na dan,koje su to
» Abeceda stvari koje Ne volite

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: