Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!

Go down 
+5
Kikica
Niky
Rokerka
teaa
Blizanka
9 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime11.02.10 9:13

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! ImgSizer


Svaka djevojka je princeza, rekao bi Jim Carrey, a svaka princeza zaslužuje da je se odvede na bal

Čovjek svašta radi kada je pijan i kada je zaljubljen. Držimo palčeve da neki od ovih slučajeva vašem dragom ipak neće pasti na pamet ili da će mu isprika za nešto ovako bizarno biti pijanstvo i jedino pijanstvo. To možemo tolerirati. Pa nadajmo se da nijedna princeza neće doživjeti ovakvu ili sličnu prosidbu:

1. Za pultom DJ-a na krizmi vašeg nećaka dok u pozadini odzvanjaju stihovi 'Zbog tebe sam to što jesam'.

2. Na vrhu Eiffelovog tornja ili pak, na krovu Zagrepčanke.

3. Na kauču u dnevnom boravku, u posljednjih pet minuta 'Schindlerove liste'.

4. Na pozornici, ispred ogromne dvorane pune ljudi na koncertu vašeg omiljenog benda. Naravno, bez dopuštenja tog istog benda da se uopće popne na pozornicu.

5. Dok kuhate u 'Večeri za pet', a on bane na vrata umjesto tamburaša koje ste naručili kako biste pridobili simpatije ostalih natjecatelja.

6. Na tečaju plesa dok vam nespretno gazi po nogama.

7. Dok kupujete toaletni papir i tampone u Konzumu.

8. Dok vas ljubi na kauču za vrijeme reklama po-tko-zna-koji-puta reprizirane 'Dadilje'.

9. Preko telefona za vrijeme pauze na seminaru 'Kako ovladati svojim bijesom'.

10. I opet preko telefona dok putuje praznom autocestom, gubeći svaki trag uravnoteženosti.

11. U svom Hummeru, nakon što je izašao provjeriti je li mu divljač, koju je upravo udario, izgrebala auto.

12. Za kuhinjskim sudoperom, dok stavlja meso u pac za sutrašnji roštilj.

13. Ispod popluna četvrtog dana njegove 'kruh i voda' dijete.

14. U Gardalanu na 'Plavom tornadu'. Ili u bilo kojem drugom zabavnom parku.

15. Vrišteći na stražnjem sjedalu policijskog auta.

16. Dok vam pridržava kosu, a vi ispuštate dušu nakon jednog pijanstva.

17. U teretani dok pokušavate podići 10 kilograma jer vas je on upravo i nagovorio da se upišete u nju.

18. U vrijeme kada kod svoje kozmetičarke depilirate bikini zonu, a on vam šalje poruku na mobitel.

19. U gužvi na Lučkom u autu bez klime.

20. Za vrijeme trajanja dijela 'Želje i pozdravi' na vašoj omiljenoj radio postaji.




kako ste vi zaprosene..
kako bi voljele da vas zaprosi ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime12.02.10 11:09

Ja se ne mogu ni sjetit...ništa specijalno.To mi je takoreć bilo poznato od prvog dana.Nakon njegovog završenog fakulteta(ja sam svoj malo kasnije završila) i malo uhodavanja u posao,to je bilo sasvim prirodno da uđemo u te vode.Isto mi je malo bio stres kad sam se udala doći u novu sredinu, nije baš bilo opušteno.Smile
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime15.02.10 14:03

Kako bi volela da me zaprosi...otkud znam....volela bi da bude nesto kraaaajnje glupavo, prosarano romanticnim detaljima... 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! 776231 Mada, nije mi bitno kako ce da me zaprosi...bitno je da me zaprosi... 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! 12363
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime25.02.10 16:58

jaoo.jaooo...ovo je prestrašno...dobro da još ne viče sa wc-a dok obavlja .... 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! 73820
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 14:29

..koje budalaštine Laughing

..i kod nas ništa posebno, naravno sa smo prije o tome pričali i samo se čekalo na mene da kažem što mislim, jer on je znaš što želi..
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 14:37

Što ne štima sa onim pod 2? hmmm
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 14:38

Prestereotipno je cerekalo

smatram da je svaki par drugačiji, i da ono što nekome odgovara, ne mora odgovarati nekome drugome. Sve je to stvar afiniteta. Problem je kad se ne poklapaju.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 14:48

..Proc možda autor ima fobiju od visina, pa za svaki slučaj da ne padne njegovoj polovici ili njezinoj na pamet da ju tamo pitaju... tko zna kako bi reagirali Laughing
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 15:21

Zaprosi ju u striptiz klubu nakon što stavi pare striptizeti u gaćice cerekalo
[Vrh] Go down
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 15:33

u lokalnoj birtiji na pivi dok igraju vatreni,kauboji ili neki dr.biseri junaci looool
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 15:38

na Thompsonovom koncertu taman dok podigne mač :kavica:
[Vrh] Go down
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 15:39

dok jadranka sere o gosp.planu oporavka na tv ,a kasni vam plaća
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 15:43

...maskirani u terminatora, ozbiljne face, cijeli u kožnjaku, veliki frajer, nabaci neku pozu i kaže "U usta ga vista, baby", slatko joj se približi, izvadi prsa na bjelinu dana, a na njima istetovirano "Marica, volim te, udaj se za mene"
[Vrh] Go down
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 15:44

samo u inat svojoj mamai koja vas ne podnosi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 20:03

Procyon je napisao/la:
...maskirani u terminatora, ozbiljne face, cijeli u kožnjaku, veliki frajer, nabaci neku pozu i kaže "U usta ga vista, baby", slatko joj se približi, izvadi prsa na bjelinu dana, a na njima istetovirano "Marica, volim te, udaj se za mene"

..ovo je užas Procy looool Laughing Laughing koje maštovito pprošenje Laughing
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime18.01.11 20:50

mene je moj zaprosio na moj rođendan glumeći da je mrtav pijan...skoro sam ga sterala u 3 pm
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime19.01.11 13:14

keti meni je to baš slatko

[Vrh] Go down
Sponsored content





20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!   20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tajne koje muškarci čuvaju za sebe
» 16 načina na koje se možete rashladiti noću
» Koje su navike vašeg dragog koje ne podnosite?
» Deset stvari koje nikada ne trebate reći svom djetetu
» 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: