Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Empty
PostajNaslov: 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!   7 najljepših ideja kako ju zaprositi! I_icon_minitime21.10.10 10:56

Ne znate kako ju zaprositi? S jednom od ovih ideja ne možete pogriješiti!

7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Ce5934f931_P

Romantični ili ne, prošnja je jedna od najvažnijih trenutaka u vašem životu. To je trenutak u kojem ste izabrali nekoga s kim namjeravate provesti ostatak života. Ako ste uvjereni da ste našli osobu vašeg života, zaslužila je da joj pokažete koliko vam znači.Možda vam uspije s jednim od dolje navedenih ideja.
Put uspomena
Napravite put vaših zajedničkih uspomena. Ako imate puno video snimaka na kojima ste zajedno izmontirajte romantični film ili sastavite kolaž vaših zajedničkih fotografija uz to ili posebno možete snimiti cd vaših pjesama uz koje ste plesali ili se poljubili te imate bilo kakave uspomene. Priredite putovanje kroz vaše uspomene, koji će je potpuno raznježiti, na kraju pitanje koje će se postaviti neminovno će izmamiti suzu radosnicu.

Na velikem platnu
Ako je vaša bolja polovica filmofil, onda si možete zamisliti izraz na njenom licu kada se veliko pitanje ispiše na velikom platnu. To nije toliko kompilicirano kako možda zvuči. Na blagajni kina pitajte kome se možete obraiti za to sigurno će vam pomoći. Sve što morate napraviti je izabrati primjeren film po mogućnosti sa sretnim ili romantičnim krajem. No iako film bude loš ona ga neće zaboraviti do kraja života.

Što to znači?
Svoju ljubav možete iskazati i pomoću knjige. Postoji knjižica u kojoj je napisano "udaj se za mene" na svim jezicima svijeta. Možete se odlučiti i da ju napišete sami u današnje vrijeme online prevoditelja ni to nije teško. Morate upotrijebiti samo jezike koje vaša partnerica ne razumije. Kada vas pita što to nači, imajte spreman prsten!

Volim te do neba
Odvedite ju na jednodnevni izlet, razmazite ju i obasipajte pažnjom, na kraju dana je uputite da pogleda u nebo. Na nebu neka bude ispisano pitanje koje vuče avio ili balon to je vaša stvar. Niti u jednom primjeru nećete pogriješiti.

Preslatki mali stvor
Voli životinje? Ispred njenih vrata ostavite košaru s ružama, bombonjerom, šampanjvem i slatkim malim psićem, koji na ogrlici ima napisanu ceduljicu "volim te, hoćeš li se udati za mene?". Samo pazite to je toliko slatko da je moguće da će se vaša draga rastopiti od sreće.


Komadić koji fali
Jeste li znali da možete napraviti slagalicu iz blo koje fotografije po vašem izboru? Donesite im vašu najljepšu sliku, neka vam na jedan komadić ispišu "ti me ispunjavaš! Hoćeš li biti moja žena?" Taj dio slagalice čuvajte u đžepu ili ruci, kada složite sve i ona vidi da jedan fali, tada otvorite svoj dlan...

Stara dobra klasika
Ukoliko vam se gornje ideje baš i ne sviđaju zaprosite je na tredicionalniji način. Odvedite je na večeru uz svijeće, potom je odvedite do mjesta gdje ste ju prvi puta vidjeli ili poljubili. Tamo kleknite i izvadite prsten. Ukoliko vam se čini sladunjavo većina žena voli biti zaprošeno na ovaj tredicionalni način

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!   7 najljepših ideja kako ju zaprositi! I_icon_minitime21.10.10 17:14

Joj ja sam grozna i uopče nisam romantična...mene bi sve ovo od nabrojanog živciralo Laughing
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!   7 najljepših ideja kako ju zaprositi! I_icon_minitime22.10.10 9:23

Od ovoga svega mi se sviđa samo ideja sa preslatkim malim stvorom. Nisam ni ja romantična pretjerano.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!   7 najljepših ideja kako ju zaprositi! I_icon_minitime30.10.10 21:51

Kikica je napisao/la:
Joj ja sam grozna i uopče nisam romantična...mene bi sve ovo od nabrojanog živciralo Laughing

Potpisujem Smile
Najjace bi mi bilo da me zaprosi na koncertu Gunsa...Tu ne da bi se udala za njega, nego bi se popela na binu i razdrala se u mikrofon DAAA! looool
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!   7 najljepših ideja kako ju zaprositi! I_icon_minitime26.04.11 18:19

kazes joj na pocetku veze da cuvas odelo da volis bela odela da si cist i to i kad oces da je zaprosis kleknes i pitas je hoces da se udas za mene
[Vrh] Go down
Sponsored content





7 najljepših ideja kako ju zaprositi! Empty
PostajNaslov: Re: 7 najljepših ideja kako ju zaprositi!   7 najljepših ideja kako ju zaprositi! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
7 najljepših ideja kako ju zaprositi!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!
» Pogledajte fotografije najljepših mjesta na svijetu
» Toranj Avaza među 10 najljepših na svijetu
» Fotografije najljepših napuštenih mjesta na svijetu
» 5 ideja za spoj po muškom ukusu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: