Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 S roditeljima i nakon 30-te?

Go down 
+2
king_in_crimson
Lajka
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 Empty
PostajNaslov: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 22:15

First topic message reminder :

Uzrok: U današnje vrijeme mladi ljudi se sve teže odlučuju na ulazak u brak. S obzirom na lošu ekonomsku situaciju malotko si može priuštiti samački život. Posljedica: život sa starcima. affraid

Iz vlastitog iskustva mogu reći da već par godina osjećam izrazitu potrebu za osamostalljenjem i odlaskom iz roditeljskog doma. Nažalost, uvijeti su mi nikakvi. Živite li vi sa roditeljima ili solo? Je li vam dobro tu gdje jeste ili čeznete za svoja 4 zida?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 I_icon_minitime15.02.09 16:22

ni do 18 a kamoli 30
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 I_icon_minitime15.03.09 2:46

Živimo u tako bajnoj državi, večini je vlastiti stan ili kuća puka maštarija i prisiljeni su živjeti s roditeljima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 I_icon_minitime27.03.09 9:32

ako nemas alternative...ostaj..
dobro je naravno da covjek sam krene u zivot..
da upozna i dobre i lose strane svega..
kad tad ce ti trebat...
sad ako si u braku..
smatram da je najbolje bit sam..tj.sami..
a roditelji..ma uvijek tu ako treba neka pomoc..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 I_icon_minitime27.03.09 10:02

Trenutno ljudi jedva spajaju kraj s krajem Adry i o vlastitom stanu ili kući večina može samo sanjati, tako da alternative večinom nema.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 I_icon_minitime27.03.09 14:32

Ja sam digla sidro u 23 god, bilo mi je i vrijeme, a trebala sam i prije.
Bilo je bolje kada nije bilo tih svih tel., mob. nitko te nije mogao gnjaviti ako ih nevidiš. zaboravio
[Vrh] Go down
Sponsored content





S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S roditeljima i nakon 30-te?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Roditeljima s ljubavlju
» Bliskost s roditeljima...
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Koliko vremena provedete s roditeljima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: