Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 S roditeljima i nakon 30-te?

Go down 
+2
king_in_crimson
Lajka
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:15

Uzrok: U današnje vrijeme mladi ljudi se sve teže odlučuju na ulazak u brak. S obzirom na lošu ekonomsku situaciju malotko si može priuštiti samački život. Posljedica: život sa starcima. affraid

Iz vlastitog iskustva mogu reći da već par godina osjećam izrazitu potrebu za osamostalljenjem i odlaskom iz roditeljskog doma. Nažalost, uvijeti su mi nikakvi. Živite li vi sa roditeljima ili solo? Je li vam dobro tu gdje jeste ili čeznete za svoja 4 zida?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:16

Živim sama 5 godina... kauč
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:17

Sama živim već nekih 2 godine će biti,a sad sama sama živim od prije nekih dva tjedna i ne da uživam nego mi je haj lajf evri dej hophop hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:18

Zavidim vam cure tužni :ha?:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:22

tana je napisao/la:
Zavidim vam cure tužni :ha?:
I ja isto tana ako te to tiješi. tužni
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:23

tana je napisao/la:
Zavidim vam cure tužni :ha?:

Al dobro ima to i nekih svojih "mana"...meni nekad bude dosadno i poželim da živim s njim milijun,isto tako kad su svi zauzeti nečim a ja imam vremena opet sam sama...ali opet mir se ne može kupiti tako da živjeti sam imam puno svojih prednosti..a ja ih maksimalno iskorištavam cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:23

Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Zavidim vam cure tužni :ha?:
I ja isto tana ako te to tiješi. tužni

cheerup Bit će bolje Teo ...još smo mladi frends
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime24.11.08 22:31

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Zavidim vam cure tužni :ha?:
I ja isto tana ako te to tiješi. tužni

cheerup Bit će bolje Teo ...još smo mladi frends
Hoće i ja se nadam. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime26.11.08 21:36

živim sam na katu (sa bratom kojeg rijetko viđam)..a roditelji suispod nas...
ali, kad uzmeš u obzir današnji tempo žvota, vidimo se samo vikendom...
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime26.11.08 21:46

Zivima sa starcima, al jebiga, maloLetnik sam cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime27.11.08 11:07

Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Zavidim vam cure tužni :ha?:
I ja isto tana ako te to tiješi. tužni

mogu i ja u klub... tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime27.11.08 12:03

desty je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Zavidim vam cure tužni :ha?:
I ja isto tana ako te to tiješi. tužni

mogu i ja u klub... tužni

Naravno draga ...najbolje da skupa unajmimo stan..bio bi dernek svaki dan lol! cherleader
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime27.11.08 13:19

tana je napisao/la:
desty je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Zavidim vam cure tužni :ha?:
I ja isto tana ako te to tiješi. tužni

mogu i ja u klub... tužni

Naravno draga ...najbolje da skupa unajmimo stan..bio bi dernek svaki dan lol! cherleader

meni ne trebaš dva puta reći... Smile Smile Smile :skočko: :skočko: :skočko: :skočko: hophop work work work work
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime27.11.08 13:32

Ja, ti i Teo lol! Dvije koke i pjetlić ... bilo bi perja posvuda hiphiphura
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime28.11.08 19:32

S 20 godina sam otišao iz roditeljske kuce, što prije napravite taj potez, to bolje. Bilo bi divno da živimo u državi u kojoj svatko može steci vlastiti stan ili kucu, nažalost prosjecna primanja ne pokrivaju ni elementarne troškove života, tako da mnogi mogu samo sanjati vlastiti dom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime28.11.08 19:40

tana je napisao/la:
Ja, ti i Teo lol! Dvije koke i pjetlić ... bilo bi perja posvuda hiphiphura

lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime28.11.08 19:43

Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Ja, ti i Teo lol! Dvije koke i pjetlić ... bilo bi perja posvuda hiphiphura

lol!

Najbolje u Zg da se svi skupimo ... jao šta će nam bit dobrrroo stolica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime28.11.08 19:46

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Ja, ti i Teo lol! Dvije koke i pjetlić ... bilo bi perja posvuda hiphiphura

lol!

Najbolje u Zg da se svi skupimo ... jao šta će nam bit dobrrroo stolica

može za Novu godinu lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime28.11.08 19:51

Baš bi se mogli naci svi negdje za Novu Godinu! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime28.11.08 22:36

Goran je napisao/la:
Baš bi se mogli naci svi negdje za Novu Godinu! cheers

Baš bi trebali organizirat jedan Beach party negdje cheers
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime29.11.08 12:14

Super ideja Tanice! cerekalo cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime10.12.08 18:49

skidam kapu svakom tko živi sa roditeljima nakon 20, ja sam samostalno počeo živjeti nakon vojske sa 19 kauč
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime25.12.08 15:32

Vidi, vidi i ovdje se potkrala greška i dozvoljeno je komentiranje gostima! :P

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime25.12.08 15:45

Goran je napisao/la:
Vidi, vidi i ovdje se potkrala greška i dozvoljeno je komentiranje gostima! :P
Nije, nije .. ja znam tko je to pisao Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime15.02.09 15:51

Živjela sam s roditeljima do 27, ali mogu reći da sam, premda nije bilo gotovo nikakvih problema, oko 25. osjetila vrlo jaku potrebu da se maknem. Sjećam se i povoda za taj osjećaj, ali mislim da bih ga imala i da povoda nije bilo. Prije toga nisam imala nikakve želje da se odvojim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





S roditeljima i nakon 30-te? Empty
PostajNaslov: Re: S roditeljima i nakon 30-te?   S roditeljima i nakon 30-te? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S roditeljima i nakon 30-te?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Roditeljima s ljubavlju
» Bliskost s roditeljima...
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Koliko vremena provedete s roditeljima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: