Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bliskost s roditeljima...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime05.02.09 21:42

Koliko ste bliski s roditeljima,kako se slažete,koliko vam je u životu bitno njihovo mišljenje?

Ja osobno sam uvijek imala odličan odnos sa svojima,
a kako sam samostalna već 5 godina,još se bolje slažemo cerekalo: ...
Mišljenje roditelja mi je nekada i bitno,ali ja opet po svom
ako mislim da sam nešta bolje osmislila,odlučila...
U biti sam jako samostalna tako da u ničemu ne ovisim
o njima...ali su mi naravno jako važni u životu hug2 ...
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime05.02.09 21:44

Imala sam i imam jako dobar odnos s njima, što ne znači da je uvijek bio idiličan. Zahvalna sam im na mnogim stvarima koje sam na vrijeme dobila i naučila uz njihovu pomoć.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime05.02.09 21:46

Imam ok odnos s njima. Bitno mi je njihovo mišljenje, uvažavam ga, ali nije mi presudno. Sve je to super, ali ja bi odselila, trebam svoja 4 zida. Možda mi to uspije u bliskoj budućnosti work
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime05.02.09 21:48

Ja se slažem sa svojima.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime05.02.09 21:49

Ja sam se od svojih odselila kad sam se udala. Normalno je da čovjek želi svoja četiri zida, bio sam ili u vezi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime06.02.09 17:08

imam dobar odnos sa njima, ima i par mjestimičnih svađa.....
zahvalan sam im na svemu što su mi dali u životu i sada im polako vraćam...
njihovo mišljenje mi je važno, ali, ne slušam ga uvijek....
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime15.03.09 8:25

Joj svi se slažu sa svojima. Ja ne. Mi smo onako fini kada se vidimo za blagdane, rođendane, ali zapravo odnos nam je loš.
Ja njima zamjeram dosta stvari, ne toliko tati koliko mami. Uvijek sam se osječala kao višak u obitelji, čak sam kao mala stalno govorila da nisam njihova da su me zamijenili u bolnici i takve gluposti.
Ljuta sam što su i sestri i bratu mogli pružiti priliku da se iškoluju, koju su ovi naravno propustili, a meni nisu. Bili su presretni što sam ja njima htjela olakšati pa upisala u Naš. srednju uzaludnu, a ne veterinu kako sam htjela , jer sam bila opterečena našim fin. stanjem. Bratu i sestri to nije smetalo pa su tako malo skitali po Osijeku i Zg i ništa nisu postigli.
Kao mlađa radila sam dosta gluposti ( za koje sada vidim da sam radila samo da privučem pažnju) i jesam privukla sam debele batine i tako.
Ma dosta ima svoje dijete i uraditi ću sve da se ona ne osječa nikada kao ja.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 19:48

Otac mi je nanio puno više zla u životu nego dobra, pa nisam u najboljim odnosima s njim, jednostavno je osoba s kojom ne možeš normalno komunicirati i imati normalan odnos. Mama mi je ok i s njom sam u dobrim odnosima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:06

mame ni nemam i to je jedan posve neprezaljeni dio u mom zivotu...jednostavno nesko sto zaboli svaki put kada vidim djecu u parku sa mamama ili kada zaplacu i odma prvo pa mmmaaaammaaaa...... ja to nisam imala prilike osjetiti ali mi je mama ideal u zivotu i kada bi postigla barem 80% od onoga sto je ona bila bih sasvim zadovoljna sobom,,,a stari...hm..... ostavio me kao bebu u dom nakon smrti moje mame a prije toga kad su se rastali on je sasvim hladnokrvno predao mene mami i nije htjeo da zna za mene.... kada smo nakon 16 godina ponovo pokusali stvoriti porodicnu klimu to se zavrsilo time da sam ja sa 17god sjedila sa putnom torbom kraj mene na plocniku i kontala sta i kud sad... tako da mi je snaha jedina svijetla tacka u zivotu...sve i svak.... otac ne zelim ni da znam ko mi je...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:16

Alba, sa svime se treba pomiriti i igrati sa kartama što nam ih je život dao u ruke i iskoristiti ih na najbolji način! big hug

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:17

Oca nemam,a sa mamom se slažem i više nego odlično..... Smile
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:20

Goran je napisao/la:
Alba, sa svime se treba pomiriti i igrati sa kartama što nam ih je život dao u ruke i iskoristiti ih na najbolji način! big hug
ljubav I love you ljubi hug2
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:21

Jel i mama s tobom u Italiji sad? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:23

Alba je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Alba, sa svime se treba pomiriti i igrati sa kartama što nam ih je život dao u ruke i iskoristiti ih na najbolji način! big hug
ljubav I love you ljubi hug2
:;): ljubi hug2 frends ljubav flw :flower:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:24

Ne....al dođe često jer je u mirovini pa bude mjesec dva..... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime16.03.09 21:34

To je lijepo! Smile hug2

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime20.03.09 23:24

Alba je napisao/la:
mame ni nemam i to je jedan posve neprezaljeni dio u mom zivotu...jednostavno nesko sto zaboli svaki put kada vidim djecu u parku sa mamama ili kada zaplacu i odma prvo pa mmmaaaammaaaa...... ja to nisam imala prilike osjetiti ali mi je mama ideal u zivotu i kada bi postigla barem 80% od onoga sto je ona bila bih sasvim zadovoljna sobom,,,a stari...hm..... ostavio me kao bebu u dom nakon smrti moje mame a prije toga kad su se rastali on je sasvim hladnokrvno predao mene mami i nije htjeo da zna za mene.... kada smo nakon 16 godina ponovo pokusali stvoriti porodicnu klimu to se zavrsilo time da sam ja sa 17god sjedila sa putnom torbom kraj mene na plocniku i kontala sta i kud sad... tako da mi je snaha jedina svijetla tacka u zivotu...sve i svak.... otac ne zelim ni da znam ko mi je...

cheerup
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliskost s roditeljima... Empty
PostajNaslov: Re: Bliskost s roditeljima...   Bliskost s roditeljima... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliskost s roditeljima...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» S roditeljima i nakon 30-te?
» Roditeljima s ljubavlju
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Kako rješavate nesuglasice s roditeljima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: