Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bivši premijer se vraća!

Go down 
+2
Malecka
Kikica
6 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 14:42

Sanader: Odluka da se povučem iz politike bila je pogreška!


Bivši hrvatski premijer Ivo Sanader rekao je na konferenciji za novinare, koja se održala danas točno u podne u središnjici HDZ-a, kako je pogriješio kada je otišao iz aktivne politike.
Nakon što se prije pola godine Sanader povukao i postao počasni predsjednik HDZ-a, izgleda da se sada odlučio ponovno uključiti i koristiti sve ovlasti koje u tom svojstvu ima, a napomenuo je i da bi se mogao vratiti u Sabor.
„Dajem potpunu potporu radu Vlade Jadranke Kosor, ne samo zato što ispunjava naš program rada iz 2007. - borbu protiv korupcije i ulazak u EU - već i što se dobro nosi s gospodarskom krizom, međutim, deficit u vođenju stranke je očit i zbog toga je HDZ polučio najgori rezultat na nacionalnoj razini od 1989. kada je osnovan“, rekao je.
„Kad je riječ o deficitu u vođenju stranke, središnja tijela HDZ-a nisu se sastajala (Predsjedništvo, Nacionalno vijeće i Središnji odbor). Moja statutarna dužnost kao počasnog predsjednika kaže da mogu sudjelovati kao član svih tijela stranke i da imam pravo glasa“. "Meni moratorij na mjesto u Saboru istječe 15. siječnja. Tada je sve moguće i razmišljam da se vratim u Sabor", istaknuo je.
Sanader je uvjeren da HDZ nije "stranka od 12 posto", međutim, tvrdi da još uvijek ne razmišlja o prijevremenim unutarstranačkim izborima. „Odgovornost ne leži samo na Andriji Hebrangu već i na meni jer smatram da je bila pogreška potpuno se povući i stoga sam donio odluku da svoju ulogu počasnog predsjednika od danas aktiviram u potpunosti“.
Rekao je i kako u stranci postoje nedoumice za koga glasovati na predsjedničkim izborima - Milana Bandića ili Ivu Josipovića - te da to također moraju razjasniti. „Ja ću osobno dati potporu onom kandidatu za kojeg se odluči predsjedništvo stranke“, objasnio je.
Na traženje novinara da komentira informacije prema kojima je bio umiješan u aferu Hypo rekao je da "ne bi odstupio od najmoćnijeg položaja u zemlji da je išta bilo".
Objasnio je da se iz politike povukao jer nije bio spreman na trgovinu teritorijem. "Možda tada nisam bio dovoljno jasan, ali nisam bio sprman prodavati teritorij. Htio sam izazvati šok", rkao je ustvrdivši da sporazum o rješavanju graničnog pitanja Pahor - Kosor nije vidio jer mu ga, kako je rekao, „gđa. Kosor nije pokazala".
Na pitanje novinara može li se očekivati rascjep u stranci odgovorio je kako to „nije moguće sve dok je on tu“.

Izvor


Zadnja promjena: Kikica; 03.01.10 14:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Malecka
Početnik
Početnik



Aries Buffalo
Broj postova : 66
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.01.2010

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 14:46

što se mene tiče, nek se vrati na jahtu do penzije..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 14:48

"Možda tada nisam bio dovoljno jasan, ali nisam bio spreman prodavati teritorij. Htio sam izazvati šok"



Ma fuj..fuj..fuj..kako se pokušava prikazati svetcem, a nju podkopati..pa samo luđak teški bi mu ovo povjerovao..a raja nije luda...samo je ne zainteresirana.. u ovoj jadi i bijedi nemože se nitko sad još i s njim zamarati..dok gleda kako da djecu prehrani...a on shvaća da nas boli dupe što oni rade...pa se eto predomislio. Bivši premijer se vraća! 940140
Ali eto super nam je svima pokazao kakav je čovjek..bez imalo skrupula..kostiju i bez kralježnice.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 14:51

Ma na koju jahtu..baš me zanima dali je išta zaradio na pošten način..nama kucaju čim porez ne prijavimo..on ima jahtu kao da je Bill Gates..
[Vrh] Go down
Malecka
Početnik
Početnik



Aries Buffalo
Broj postova : 66
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.01.2010

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 14:56

štedio čovjek od plaćice Bivši premijer se vraća! 12363
mada, ako ćemo pošteno, to i nije njegova jahta.

uglavnom, ne želim gledat više tu groznu facu, mada mi ni Jaca nije baš prirasla srcu. tko bi rekao da će ona ispast manje zlo od njega..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 15:05

Ma nije ..na papiru..sve s ebojim da bi si takav napuhanko dopustio uzimati od nekog drugog takvu brodicu..njegova malenkost to nebi nikada dopustila..ima u satovima više nego vrijedi takva jahtica.
Slažem se za oboje ..a on mi je posebno antipatičan tako arogantan..mrzila sam onaj njegov prst s kojim bi stalno prijetio..kada je otišao rekoh sebi hvala bogu..kad eto ga nazad..sada se samo nadam da će im se taj njihov pokretić nazvan HDZ raspasti i više nikada neće biti tako jak.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 19:25

'Ako Sanader samo prismrdi Vladi, tražimo izvanredne izbore'
Bivši premijer se vraća! 0103007.42
'Svi loši rezultati unutar HDZ-a i njihovog predsjedničkog kandidata Hebranga i Sanaderovih su ruku djelo', 'HDZ mora Sanadera sasjeći u korijenu', 'Želi se vratiti zbog onih u Remetincu'... samo su neke od reakcija na Sanaderovu najavu povratka u politički život Hrvatske.


Odbjegli premijer Ivo Sanader najavio je danas povratak u aktivnu politiku zbog katastrofalnog rezultata Andrije Hebranga na predsjedničkim izborima. Na tiskovnoj konferenciji za koju nije znala predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor nije odbacio mogućnost povratka u Sabor. Donosimo vam reakcije.

Kosor: Ne mogu komentirati Sanaderove prozivke! (03.01.2010.)
"Čak i da nije otišao na način na koji je, a pobjegao je s pozicije na koju ga je narod izabrao u teškom trenutku za zemlju, Sanader nema pravo destabilizirati stranku koja nosi vlast, nema pravo destabilizirati hrvatsku Vladu i dezavuirati premijerku Kosor. Dezavuiranje premijerke i Vlade, te međunarodnog položaja Hrvatske je nedopustivo i vrlo opasno", kaže Vesna Pusić iz HNS-a.

Zaključuje kako HDZ Sanadera mora "sasjeći u korijenu" ili problem riješiti na unutarstranačkim izborima.

Reakcije na Ivin povratak
VIDEO: 'Ako Sanader samo prismrdi Vladi, tražimo izvanredne izbore'

'Svi loši rezultati unutar HDZ-a i njihovog predsjedničkog kandidata Hebranga i Sanaderovih su ruku djelo', 'HDZ mora Sanadera sasjeći u korijenu', 'Želi se vratiti zbog onih u Remetincu'... samo su neke od reakcija na Sanaderovu najavu povratka u politički život Hrvatske.


Odbjegli premijer Ivo Sanader najavio je danas povratak u aktivnu politiku zbog katastrofalnog rezultata Andrije Hebranga na predsjedničkim izborima. Na tiskovnoj konferenciji za koju nije znala predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor nije odbacio mogućnost povratka u Sabor. Donosimo vam reakcije.


Kosor: Ne mogu komentirati Sanaderove prozivke! (03.01.2010.)
"Čak i da nije otišao na način na koji je, a pobjegao je s pozicije na koju ga je narod izabrao u teškom trenutku za zemlju, Sanader nema pravo destabilizirati stranku koja nosi vlast, nema pravo destabilizirati hrvatsku Vladu i dezavuirati premijerku Kosor. Dezavuiranje premijerke i Vlade, te međunarodnog položaja Hrvatske je nedopustivo i vrlo opasno", kaže Vesna Pusić iz HNS-a.

Zaključuje kako HDZ Sanadera mora "sasjeći u korijenu" ili problem riješiti na unutarstranačkim izborima.



Snimio i montirao Franjo Tot

"Po mom dubokom uvjerenju, to je dokaz da se obruč steže, a da nervoza postaje sve veća, nakon HPB-a, Protege i HAC-a", kazao je šef HNS-a Radimir Čačić u telefonskoj izjavi za Hinu.

Čačić smatra da je Sanader kojega se, kaže, veže uz brojne korupcijske afere, procijenio da mu preostaje jedino da kroz politički angažman pokuša zaustaviti procese koji mogu završiti loše po njega.

Činjenicu da je Sanader oko sebe okupio 15-ak HDZ-ovih zastupnika tumači kao "dokaz da Sanader u toj situaciji nije sam" te kao "poruku da se HDZ, najblaže rečeno, raspada po šavovima".

"Među njima nema predsjednice stranke, nema šefa Kluba zastupnika, uz Sanadera je samo njegov najvjerniji barba Luka, koji se i sam spominje u kontekstu HPB-a", rekao je Čačić, koji jedini izlaz vidi u raspisivanju parlamentarnih izbora.


Antičević-Marinović: On se uplašio




S obzirom na aktivnosti istražnih tijela i svega ostalog što se događalo u Hrvatskoj od odlaska Ive Sanadera pa na ovamo, smatra Ingrid Antičević Marinović, njegovi postupci nisu neočekivani.


VIDEO: Kosor ne vodi dobro HDZ, vraćam se ! (03.01.2010.)
"To je predstava, čin očajnika. Ponovno patetikom podcjenjuje građane kao neuku cirkusku publiku, a za mene je to najporaznije i najgore. To mu je dugo palilo, ali bojim se da je njegovim predstavama došao kraj", kaže SDP-ovka. Čak i ako se vrati u Sabor s podrškom HDZ-ovaca poput Maria Zubovića i predsjednika Sabora Bebića?


Reakcije analitičara
Sanader je zakasnio: nema šanse protiv Kosor
"Može se on tako vratiti, ali će samo smetati. HDZ je istog trenutka digao ruke od njega, to se vidjelo u Saboru, moglo se opipati", kaže Antičević Marinović, koja zaključuje da se Sanader preplašio.

"Očekivano je, kroz povijest je poznato, da čovjek koji sve vrijeme apsolutne vlasti sije strah, da se na kraju vodi tim istim strahom", kaže Antičević Marinović. Je li to strah od kaznenog progona?

"Sigurno je i to jedan od elemenata", odgovorila je SDP-ovka.


Friščić: Svi loši rezultati su i Sanaderovih ruku djelo




Bivši premijer se vraća! 0443007.42


"Svi loši rezultati unutar HDZ-a i njihovog predsjedničkog kandidata Hebranga i Sanaderovih su ruku djelo", izjavio je šef HSS-a Josip Friščić, piše vecernji.hr.

"Ne znam što znači današnja pressica počasnog predsjednika HDZ-a Ive Sanadera u središnjici te stranke, jer HDZ ima predsjednicu stranke i Vlade. Podsjećam, Ivo Sanader je bez objašnjenja i na svoju ruku otišao iz politike, a sadašnja njegova poruka da je nakon njega nastao potop i da on kao Noina arka spašava svijet naprosto nije točna", kazao je Friščić i podsjetio da je Sanader izabrao Hebranga za predsjedničkog kandidata.


Pupovac: Prijevremeni izbori ako se pritisci nastave



"Mislim da to u prvom redu znači destabilizaciju vlade i političke scene u Hrvatskoj. Očita je namjera da se tom destabilizacijom zaustavi započeta borba protiv korupcije te pripreme i planovi aktivnosti u pogledu ekonomskog odgovora na krizu", oštar je SDSS-ovac Milorad Pupovac, koji najavljuje i korak dalje ukoliko Sanader pokuša vratiti ruke u konce po pitanju Vlade.


"Vrlo je važno da se pronađu dva odgovora: maksimalna stabilnost Vlade u njezinom djelovanju u ovome trenutku i dugoročno, ukoliko se destabilizacija nastavi, mi ćemo predložiti predsjednici Vldade da zajedno zamolimo predsjednika države da raspiše prijevremene izbore. Neka se onda građani demokratskim putem izjasne kako vide ove događaje", kazao je Pupovac. Smatra li da su nagađanja o podizanju optužnice protiv Sanadera razlog njegovog povratka?

"Mi ne znamo koji su razlozi zašto je otišao, ni zašto se želi vratiti. I jedno i drugo je nepoznato i nama i javnosti, a imamo prečeg posla nego da se pitamo o tome", kaže Pupovac.


Darinko Kosor: Milanović treba podržati premijerku Kosor, a ona Ivu Josipovića.



"Javno pozivam lidere dviju najvećih stranaka da se uključe u borbu za demokratsku Hrvatsku, jer u ovome trenutku postoji Hrvatska koju predstavljaju Bandić i Sanader, i demokratska Hrvatska koju mogu predsjednica Vlade Jadranka Kosor i građanski predsjednički kandidat Ivo Josipović. Pozivam predsjednike najvećih parlamentarnih stranaka da se izdignu iznad stranačkih razlika kako bi izbjegli mogućnost da državom upravljaju Bandić i Sanader i da međunarodna zajednica gleda na Hrvatsku kao slučaj", izjavio nam je Kosor.

Kaže da načelno nije protiv Sanaderova prava da se vrati u Sabor, no smatra da bi u tom slučaju "HSLS prestao biti koalicijski partner HDZ-a zbog okupljanja 10 do 15 saborskih zastupnika oko Sanadera koji su danas viđeni na konferenciji za medije. Oni bi utjecali na saborsku većinu, a postojanje dva HDZ-a je nama neprihvatljivo".



Kajin: Sanader se vraća zbog onih u Remetincu



"On se ne vraća zbog izbornih rezultata Andrije Hebranga, jer je i on sam u velikoj mjeri njim kumovao. On se vraća zbog ljudi koji sjede u Remetincu, a koji su tamo jer su nešto učinili ne samo u svoje ime i za svoj račun, već i za neke druge i za tuđe račune. On se vraća da bi se zaustavilo raščišćavanje korupcije, koja je obilježila njegovu vladavinu", kaže Damir Kajin.

Predsjednički kandidat IDS-a kaže da je načuo da se Mesić iz Beča u domovinu vratio s "torbom" i da to jedan od razloga što je bivši premijer krenuo u akciju. Razlog "ofenzivi", smatra Kajin, su i unutarstranački izbori koje je najavila Kosor, a na kojim će se pokušati riješiti Sanaderovih ljudi.

"Očekujem da se Sanader vrati u Sabor i osnuje jaku parlamentarnu frakciju. Drugi dio HDZ-a, koji ga ne podržava, spas će tražiti u unutarstranačkim izborima, a sve bi moglo završiti tako da ćemo kao i u BIH imati dva HDZ-a", ocjenjuje Damir Kajin.
Ivana Barać|Ana Benačić03.01.2010.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Malecka
Početnik
Početnik



Aries Buffalo
Broj postova : 66
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.01.2010

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 22:05

živo me zanima hoće li se stranka rascijepit Bivši premijer se vraća! 448924
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 22:07

Što se mene tiče ne mora se vračat....uopće mi ne fali
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 22:09

Vrijedi se podsjetit... Smile


Bivši premijer se vraća! 2009-11-08-2240
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Malecka
Početnik
Početnik



Aries Buffalo
Broj postova : 66
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.01.2010

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 22:14

hehehe, fire, dobraaaaa Bivši premijer se vraća! 648906
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 22:17

A evo jedna još bolja... Smile

Bivši premijer se vraća! Sanader&hitler
Mladi Ivo Sanader izgleda kao Adolf Hitler
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Malecka
Početnik
Početnik



Aries Buffalo
Broj postova : 66
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.01.2010

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime03.01.10 22:20

nije loša, nije...
za ovog desno znam da je bio ovan u horoskopu, što li je drivo?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 10:23

Suradnici predlažu: Sanadera van iz HDZ-a!


ZAGREB - To je puč! Sanaderov je cilj maknuti Jadranku Kosor s čela HDZ-a i Vlade - procijenili su članovi i dužnosnici HDZ-a, bliski premijerki.
- Sanader time ruši HDZ, ali i Hrvatsku, poručili su.
Ni premijerka ni glavni tajnik niti većina iz vrha HDZ-a nisu znali ništa o Sanaderovom planu. Zato će, poručuju, Sanader biti kažnjen.
Samo nekoliko sati nakon Sanaderovog istupa okupilo se najuže vodstvo HDZ-a kako bi raspravilo o sankcijama za Sanadera. Kako doznajemo jedna od opcija je i njegovo izbacivanje iz stranke.
Šok u vrhu HDZ-a izazvale su i kritike koje je Sanader iz središnjice stranke uputio na račun premijerke i njenih suradnika. - HDZ je pobjednička stranka, a ne stranka od 12 posto - rekao je Sanader i nastavio: - Pogrešno je to što se nisu dugo sastajala glavna stranačka tijela.
Počasni predsjednik sudjeluje i član je svih tijela stranke i ima pravo na njima sudjelovati i raspravljati s pravom glasa. Od danas ću u potpunosti aktivirati svoju statutarnu ulogu počasnog predsjednika HDZ-a i svoj položaj koristiti za dobrobit stranke.
Sanader je objasnio motive svojih odluka da se vrati u politiku.
Nakon Sanaderova istupa dio članova vrha HDZ-a i Vlade dali su potporu premijerki.
- Nije bilo u redu to što je Sanader napravio. Dajem punu podršku presdsjednici stranke - rekao je njezin zamjenik Darko Milinović.
- Nisam znao za tiskovnu konferenciju Ive Sanadera, a i da sam znao ne bih se odazvao nekom neformalnom sastanku - rekao je Ivan Jarnjak, potpredsjednik HDZ-a, i dodao: - No, ne mislim da se radi o puču. Ne vjerujem da bi netko minirao onoga koga je sam postavio. Bilo bi to političko samoubojstvo!
- Apsolutno podržavam premijerku i predsjednicu HDZ-a Jadranku Kosor. Ne bih podržao da se Sanader vrati na čelo HDZ-a.
Ne slažem se s njegovom ocjenom kako u HDZ-u postoji deficit u vođenju stranke - rekao je Petar Čobanković, potpredsjednik HDZ-a i ministar poljoprivrede.
- Ne znam što Sanader želi, ali to me sve podsjeća na dječju igru u kojoj najprije neku igračku baciš i ne želiš se više s njom igrati, a poslije ju hoćeš nazad - rekao je Čobanković. ( R.V. S.B. G.J. I.K. G.P.)
[Vrh] Go down
Malecka
Početnik
Početnik



Aries Buffalo
Broj postova : 66
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.01.2010

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 22:22

odeeeeeeeee Bivši premijer se vraća! 31382 Bivši premijer se vraća! 5627
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 22:23

Bivši premijer se vraća! 282446 Bivši premijer se vraća! 5627 Bivši premijer se vraća! 5627 kao da mi to sto znaci Bivši premijer se vraća! 12363
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 22:29

Malecka je napisao/la:
nije loša, nije...
za ovog desno znam da je bio ovan u horoskopu, što li je drivo?
Sanader je dvolični blizanac ...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 22:34

Sanader je napravio veliku glupost u pokušaju da se vrati nazad u politiku.Sve je to iz jednog velikog razloga.Taj razlog je vezan i sa ostavkom na mjesto premijera.Vrijeme će pokazati koja je njegova uloga u svim tim korupcijskim aferama.Mislim da se toga prepao najviše.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 22:36

Ja isto mislim da se pokušao vratit samo radi tog njihovog saborskog imuniteta ili što već Smile

a sad kad je Kosorica krenula sa raspetljavanjem kojekakvih afera se boji da ne dođe do njega....a doći će na kraju ...sigurno
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 22:42

Bilo bi dobro da se svačija uloga rasvjetli u toj domeni korupcije...bez obzira je li u grupi sa Kosoricom ili van nje.Recimo ministar Kalmeta je po svim pravilima struke trebao biti smijenjen.Samo Kosorka nema hrabrosti da ga smijeni.Objektivno...on je za Zadar puno toga napravio i to mu se ne može osporiti.Sam je ponio ostavku nakon nesreće u Kaštelima kraj Splita,ali je situacija u njegovom ministarstvu jako loša.Njega osobno, ne vezujem za korupciju,samo za loše stanje u njegovom ministarstvu.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime04.01.10 22:51

ma joj svi oni imaju "putra" na glavi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bivši premijer se vraća! Empty
PostajNaslov: Re: Bivši premijer se vraća!   Bivši premijer se vraća! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bivši premijer se vraća!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kad bivši neće da se iseli
» Premijer liga BiH
» Premijer nezadovoljan radom ministara
» Vraća se pušenje u kafiće
» Bivši šef HZZO-a i obitelj u četiri godine kupili nekretnina za milijun eura

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: