Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vraća se pušenje u kafiće

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime03.09.09 18:31

Ceh ugostitelja i Ministarstvo zdravstva završili su pregovore. Kostur prijedloga o izmjeni Zakona o zabrani pušenja napravljen je na zadovoljstvo ugostitelja.

Zlatko Puntijar, predsjednik Ceha ugostitelja i turističkih djelatnika HOK-a, potvrdio je za Net.hr da su pregovori s Ministarstvom zdravstva gotovi.

Puntijar kaže da je gotov kostur prijedloga izmjena Zakona o zabrani pušenja u ugostiteljskim objektima, te da bi se ovaj vikend još sve trebalo dotjerati i privesti kraju.

Nije želio otkrivati detalje pregovora budući da bi, kako kaže, predsjednica Vlade Jadranka Kosor i ministar zdravstva Darko Milinović trebali javnost obavijestiti što je dogovoreno.

Ipak, otkrio je da se izmjene odnose primjerice na to da će dio ugostiteljskih objekata moći odvojiti prostore na dio za pušače i dio za nepušače.

"Nismo tražili ukidanje zakona, već samo da se prilagodi ugostiteljima, ali da se u isto vrijeme zaštiti i interes nepušača", kazao je Puntijar, koji je zadovoljan razumijevanjem koje je pokazalo Ministarstva zdravstva.
(net)

Vraća se pušenje u kafiće 0461007.42

Postali smo cirkus država. Odluke i zakoni se donose i ukidaju bez ikakvog reda i smisla. loše

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Re: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime03.09.09 19:05

Joj ludi su zaista skroz,al ja sam sretna da mjenjaju... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Re: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime03.09.09 19:46

I ja sam sretan, ali mi je to sve skupa prava tragikomedija, zakoni se donose i ukidaju bez ikakve logike i sustavnih analiza.... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Re: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime05.09.09 8:28

Ma mislim budale..eto kao i podizanje PDVa ..cijeli svijet i svi ekonmski stručnjaci to nikome ne predlažu , jer se dobije konta efekt, ali ne oni moraju. E sada potošnja pala baš čudno, a nitko ih nije upozorio na to ..idioti. Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Re: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime18.09.09 18:09

Naravno da se podizanjem poreza dugoročno postižu kontraefekti. Više o ekonomiji znaju neki studenti ekonomije, nego što to znaju primjerice Polančec i Šuker, koji vode financijsku politiku ove države - točnije vode nas u totalnu propast.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Re: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime18.09.09 18:36

Ah.. s obzirom na to tko nam je na vlasti, ja se ne čudim.. znala sam da neće dugo potrajati taj zakon.. a osim toga, mrzila sam ljeto kad su mi nepušači zauzeli terase.. :/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Re: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime19.09.09 21:01

Danira Vraća se pušenje u kafiće 477390 da dašta da zauzimali to i ja stalno govorim... Vraća se pušenje u kafiće 816407
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vraća se pušenje u kafiće Empty
PostajNaslov: Re: Vraća se pušenje u kafiće   Vraća se pušenje u kafiće I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vraća se pušenje u kafiće
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Thompson održao koncert, Srbi zatvorili svoje kafiće
» Pušenje - da ili ne?
» Zabranjeno pušenje
» Zabranjeno pusenje
» Pušenje čimpanzi produžilo život?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: