Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kad bivši neće da se iseli

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kad bivši neće da se iseli Empty
PostajNaslov: Kad bivši neće da se iseli   Kad bivši neće da se iseli I_icon_minitime06.02.11 10:32

U kući Kristine Agilere odigrava se neobična drama. Bivši muž, od koga se razvela pre gotovo četiri meseca, odbija da se iseli, dok u istoj vili živi njen sadašnji dečko i trogodišnji sin

Kad bivši neće da se iseli Kristina-v

Kada bi zidovi u kući Kristine Agilere mogli da pričaju, nesumnjivo bi imali mnogo toga zanimljivog da kažu.

Naime, iako je razvod na snazi već skoro četiri meseca, 30-godišnja pevačica i dalje u kući na Beverli Hilsu živi sa Džordanom Bretmenom, bivšim mužem jer on odbija da se iseli.

Situaciju dodatno otežava činjenica da odskora u toj istoj kući živi i pevačicin sadašnji dečko Metju Rutler.

„Postalo je stvarno čudno", jedan bliski prijatelj objašnjava situaciju u vili, u kojoj takođe živi i trogodišnji Maks, Kristinin i Džordanov sin.

Koliko je pevačica očajna govori i informacija koja je u javnost dospela posredstvom dobro obaveštenog izvora da je u jednom klubu utehu pokušala da nađe u alkoholu i na kraju rasplakala.

Kad bivši neće da se iseli Kristina-1

„Pričala je o Džordanu i kući i o tome kako joj je teško da se izbori sa trenutnom situacijom i da se brine o Maksu", dodao je izvor.

izvor
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Kad bivši neće da se iseli Empty
PostajNaslov: Re: Kad bivši neće da se iseli   Kad bivši neće da se iseli I_icon_minitime10.05.11 21:50

batine su iz raja izasle ja mislim da sam sve rekao
[Vrh] Go down
 
Kad bivši neće da se iseli
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bivši premijer se vraća!
» Bivši šef HZZO-a i obitelj u četiri godine kupili nekretnina za milijun eura
» Nazvat će... Neće... Nazvat će... Neće
» >>Pst..Nitko nece znati..<<
» Grčka neće prodavati ostrva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: