Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?

Go down 
+33
Sumrak
Born to die
Luna2
TArtis
nenad022
Number1
Ammy
LuckyM5
Goran
Blizanka
Phoenix
Gracija...
mobile
Firefly
irko
Kikica
Dragance
DjBjelovarcanin
nitapita
Slatka tajna
teaa
mihaela
Dita von Teese
Rain_Dog
mala_djevojka
Tea
Niky
californiamen
Ary
goc
dear_green_gem
FireWalker*
Wind
37 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Koji je Razlog zasto pijete alkohol?
opusta me
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? T7mw5w_th34%ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_vote_rcap
 34% [ 19 ]
cini da se bolje osjecam u drustvu
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? T7mw5w_th11%ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_vote_rcap
 11% [ 6 ]
cini da se bolje uklopim u drustvo
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? T7mw5w_th4%ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
volim popiti malo vina uz obrok
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? T7mw5w_th9%ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_vote_rcap
 9% [ 5 ]
mislim da nema dobre zabave bez alkohola
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? T7mw5w_th11%ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_vote_rcap
 11% [ 6 ]
nista od navedenog
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? T7mw5w_th31%ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_vote_rcap
 31% [ 18 ]
Ukupno glasova : 56
 

Autor/icaPoruka
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 17:15

Nekako mi se nekad smuci proci ulicom tokom praznika kao sto je evo primjera radi bila i protekla noc kad se slavila Nova godina.
Ne mozete proci 100m a da ne zateknete nekoga ko tetura ili ima onaj krvavi bezlicni pogled u ocima,pogled natopljen alkoholom.
Sinoc prodjoh pored grupe momcica od nekih max 13god....puni sebe,prse se koji je koliko popio i koliko moze da popije, medjusobno se pridrzavaju dok teturaju jedan na drugoga,u rukama im plasticne case pive a oko njih, po plocniku,bazdi prosuta piva.....jadan prizor

Nekako mi je neshvatljivo zasto je alkohol toliko "IN"?
Pogotovo medju sve mladjom populacijom needukovane i naivne djece??
Mada nije nista bolja situacija ni sa nekim "odraslim i zrelim" ljudima!
Licno sam prisustvovala prizoru gdje otac sjedi sa šestogodisnjim sinčićem i otac pije pivo i prica sa nekim poznanikom pa okrene se djetetu i ponudi mu pivu a mali potegne dobar gutljaj iz boce na sveopce odobravanje i ponos oca!!! I tako on se hvali pred poznanikom kakav mu je momcina sinak od 6godina!!
Ima mali milion primjera djece,omladine,odraslih u alkoholiziranom stanju....jednimo sto nikako ne mogu da shvatim je: U CEMU JE DRAZ ALKOHOLA????
Naloce se za rodjendan, za godicnjicu,za Novu godinu.....itd.....zasto??
Misle da je "cool" teturati okolo, nesvjesno pricati bljuzgotine, posrtati,padati i valjati se po podu,povracati,pa smrditi po izbljuvku,vrijedjati druge,nesvjesno im pricati prostote.... itd itd itd
Cemu sve to? Stvarno cemu sve to???
Sta je toliko "lijepo" i "privlacno" u alkoholu pa svake godine uvijek i nanovo alkohol nalazi nove konzumente? Uprkos svim medicinskim i psiholoskim i socijalnim upozorenjima i kampanjama koje se vode protiv alkohola?

Kako toliko osoba nadje "slast" u necemu tako gorkom kao sto je alkohol?
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 17:22

A jebiga, imaš masu ljudi koji se ne znaju ponašati kad su pijani i u
toliko i toliko godina, sranje mi se nije desilo skoro nikad, barem sa moje
strane. Zato ja to sve odjebem, nađem sebi par frendova, jesmo uvijek za akciju - jesmo, uvijek za zejebanciju - jesmo. I to je to. Nikakve loše spike, baš nikada.
Ali to je do osobe, najgore kad se neko napije pa ga pere agresiva, ma goni se u k****, šta takav nisi kad si normalan, to su sve sjebani ljudi i djeca.

To je čisti hedonizam, ko voli, neka izvoli, a ove spike ''faca si ako piješ'', to možeš govoriti kad imaš 15 godina ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 73820
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
dear_green_gem
Zagrijao tipkovnicu
dear_green_gem


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 497
Godine : 32
Lokacija : Kladanj,bih
Datum registracije : 29.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 17:57

FireWalker* je napisao/la:
A jebiga, imaš masu ljudi koji se ne znaju ponašati kad su pijani i u
toliko i toliko godina, sranje mi se nije desilo skoro nikad, barem sa moje
strane. Zato ja to sve odjebem, nađem sebi par frendova, jesmo uvijek za akciju - jesmo, uvijek za zejebanciju - jesmo. I to je to. Nikakve loše spike, baš nikada.
Ali to je do osobe, najgore kad se neko napije pa ga pere agresiva, ma goni se u k****, šta takav nisi kad si normalan, to su sve sjebani ljudi i djeca.

To je čisti hedonizam, ko voli, neka izvoli, a ove spike ''faca si ako piješ'', to možeš govoriti kad imaš 15 godina ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 73820

jedina stvar koja fali je da u mom okruzenju ima vise onih koji prave sranja trjezni nego onih koji to rade pijani...

a draz... jbg... sta ja znam za mene je to onaj slatki ukus revolta.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 18:20

Osobno pijem neke vrste alkohola jer mi se sviđa njihov okus... Nevolim onaj osjećaj da polako gubim kontrolu nad reakcijama, no on je neizbježan i znak da treba prestat, često me to i ljuti...

Mladež danas nezna kako da se dokažu, pa to čine uz pomoć alkohola jer nemaju mogućnosti niti mašte za neke druge vrste dokazivanja...
Jadno, no toga je bilo uvijek, samo se o tome nije toliko pisalo... Uvijek su djeca otkrivala alkohol i pretjerivala u njemu... Doduše daleko manje nego danas, no toga je uvijek bilo...
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 18:27

pijem jer ga volim
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:09

FireWalker* je napisao/la:
A jebiga, imaš masu ljudi koji se ne znaju ponašati kad su pijani i u
toliko i toliko godina, sranje mi se nije desilo skoro nikad, barem sa moje
strane. Zato ja to sve odjebem, nađem sebi par frendova, jesmo uvijek za akciju - jesmo, uvijek za zejebanciju - jesmo. I to je to. Nikakve loše spike, baš nikada.
Ali to je do osobe, najgore kad se neko napije pa ga pere agresiva, ma goni se u k****, šta takav nisi kad si normalan, to su sve sjebani ljudi i djeca.

To je čisti hedonizam, ko voli, neka izvoli, a ove spike ''faca si ako piješ'', to možeš govoriti kad imaš 15 godina ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 73820

Vidi samo kako si doslijedan u svom govoru...pogledaj zute i crvene rijeci....ahhh! ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 12363

A sto se tice......zivjeti zivot po filozofiji hedonizma.....odnosno uzitak smatrati vrhovnim dobrom i jedinim ciljem djelovanja je lijepa zamisao, ali kao i sve drugo ni uzitak nije nesto sto za sobom ne nosi posljedice.
Da li uistinu zbog uzitka vrijedi sebe dovesti u jedno fizicko i psihicko stanje pomucenosti koje je svojstveno pjanoj osobi?
U cemu je uzitak piti alkohol ako znas da ce te dovesti do stanja opijenosti kad dovodis sebe u jednu jako ruznu situaciju gdje te je ruzno i vidjeti i cuti i dodirnuti pa i namirisati??
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:13

goc je napisao/la:
pijem jer ga volim

Mozes li podrobnije da podijeli s nama razloge i objasnis tu "ljubav" prema alkoholu?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:17

Fino je cerekalo: , ima dobar okus... cerekalo:
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:21

GricGric je napisao/la:
Fino je ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 668150 , ima dobar okus... ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 668150
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 668150 ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 668150 .....ma sta ti je....pecka,gorak je, reze i gori kad silazi niz grlo.....sta je tu fino? ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 12363
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 231479 od svog alkoholnog pica ja volim rum i likere, ali u kolacima
I Visnjevaca i visnje su mi extra u griotama! ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 167637
Samo za te vrste mogu reci da mi gode
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:27

WIND je napisao/la:
FireWalker* je napisao/la:
A jebiga, imaš masu ljudi koji se ne znaju ponašati kad su pijani i u
toliko i toliko godina, sranje mi se nije desilo skoro nikad, barem sa moje
strane. Zato ja to sve odjebem, nađem sebi par frendova, jesmo uvijek za akciju - jesmo, uvijek za zejebanciju - jesmo. I to je to. Nikakve loše spike, baš nikada.
Ali to je do osobe, najgore kad se neko napije pa ga pere agresiva, ma goni se u k****, šta takav nisi kad si normalan, to su sve sjebani ljudi i djeca.

To je čisti hedonizam, ko voli, neka izvoli, a ove spike ''faca si ako piješ'', to možeš govoriti kad imaš 15 godina ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 73820

Vidi samo kako si doslijedan u svom govoru...pogledaj zute i crvene rijeci....ahhh! ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 12363

A sto se tice......zivjeti zivot po filozofiji hedonizma.....odnosno uzitak smatrati vrhovnim dobrom i jedinim ciljem djelovanja je lijepa zamisao, ali kao i sve drugo ni uzitak nije nesto sto za sobom ne nosi posljedice.
Da li uistinu zbog uzitka vrijedi sebe dovesti u jedno fizicko i psihicko stanje pomucenosti koje je svojstveno pjanoj osobi?
U cemu je uzitak piti alkohol ako znas da ce te dovesti do stanja opijenosti kad dovodis sebe u jednu jako ruznu situaciju gdje te je ruzno i vidjeti i cuti i dodirnuti pa i namirisati??
Nije zajebancija loša spika ba ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 765992


Užitak u alkoholu upravo i jest takvo stanje. Ja recimo kad god sam imao težak kontrolni ili pismeni, najbolje bih ga uradio ako bi se prije na dan-dva proveselio. Jednostavno, kada pijem alkohol ne razmišljam o problemima, to je jedan način uživanja. Ali ono što ne volim jeste kad vidim omladinu da pijani teturaju po parkovima ili neke da piju samo da bi ga drugi primjetili.

Ja nikad nisam u alkoholu od sebe pravio budalu. Kada pijem, pijem ga čisto iz gušta. Ne pijem da bih se napio da ne znam ko sam, niti pijem da bih pravio probleme. Pijem ga samo da bi se opustio.
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:31

WIND je napisao/la:
goc je napisao/la:
pijem jer ga volim

Mozes li podrobnije da podijeli s nama razloge i objasnis tu "ljubav" prema alkoholu?

pa nije to nikakva ljubav, jednostavno volim popit, najviše vino...ne pijem sad da bi se oblokavao niti napio, sve u svojim granicama...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:32

WIND je napisao/la:
.....ma sta ti je....pecka,gorak je, reze i gori kad silazi niz grlo.....sta je tu fino?

Pa upravo to, što pecka i tako fino žari, prvo u ustima, pa klizne niz grlo, pa osjetiš kako te grije u trbuhu... njami... Gorak okus tako paše, npr obožavam amaretto, a njega rade od bademovih koštia...

To ti je isto kao da pitaš nekoga tko voli ljuti grah ili feferone zašto to voli kad peče za jezik...
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:33

FireWalker* je napisao/la:

Nije zajebancija loša spika ba ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 765992


Užitak u alkoholu upravo i jest takvo stanje. Ja recimo kad god sam imao težak kontrolni ili pismeni, najbolje bih ga uradio ako bi se prije na dan-dva proveselio. Jednostavno, kada pijem alkohol ne razmišljam o problemima, to je jedan način uživanja. Ali ono što ne volim jeste kad vidim omladinu da pijani teturaju po parkovima ili neke da piju samo da bi ga drugi primjetili.

Ja nikad nisam u alkoholu od sebe pravio budalu. Kada pijem, pijem ga čisto iz gušta. Ne pijem da bih se napio da ne znam ko sam, niti pijem da bih pravio probleme. Pijem ga samo da bi se opustio.

Kazes da pijes alkohol da te razveseli i opusti? Zar apslolutno nista drugo u zivotu osim alkohola ne moze da te opusti i razveseli?
I mislis da samim time sto ti nemas namjeru da od sebe napravis budalu dok pijes alkohol, to se apsolutno ne moze nekad i desiti?
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:46

GricGric je napisao/la:
WIND je napisao/la:
.....ma sta ti je....pecka,gorak je, reze i gori kad silazi niz grlo.....sta je tu fino?

Pa upravo to, što pecka i tako fino žari, prvo u ustima, pa klizne niz grlo, pa osjetiš kako te grije u trbuhu... njami... Gorak okus tako paše, npr obožavam amaretto, a njega rade od bademovih koštia...

To ti je isto kao da pitaš nekoga tko voli ljuti grah ili feferone zašto to voli kad peče za jezik...

ali ukus feferona i alkohola je jako razlicit
a i ako volis nesto ljuto,sto to bas mora da bude alkohol? Ima dosta drugih tvari koje su pored sto su ljute, jos i hranjive,za razliku od alkohola koji je takav hemijski spoj koji ne spada u hranu,nema nikakve hranjive materije i samim tim se ne vari vec direktno prelazi u krv i prvenstveno utice na nervni sistem
Odatle i tolika pomucenost i psihicka i fizicka kod osoba koje su pod dejstvom alkohola.
Reci da volis alkohol jer pecka,zari i grije trbuh, je, kad se malo bolje sagleda, poprilicno beze argument za njegovu konzumaciju ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 231479 ....jer ima jako puno drugin namirnica koje izazivaju isti osjecaj a ne uticu na tvoju psiho-fizicku stabilnost. Tako da mora biti neki drugi razlog...

Ljudi svasta i iz razlicitih razloga vole ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 668150
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:48

Meni se sasvim bzvze kad se za alkoholom posegne zbog opuštanja...

Znači imam neki problem, napeta sam zbog njega, možda čak neznam kako ga riješiti, pa idem se napiti... Svijet će postat vrtuljak a problem će nestati... Spavanje bez snova... Ujutro glavobolja, bolovi u mišićima, problem djeluje još veći a možda je i stvarno veći jer sam umjesto opijanja mogla smislit rješenje... Sasvim bzvz...

Meni netreba alkohol u takvim trenucima želim biti bistre glave...
Netreba mi ni da se veselim u društvu, i bez alkohola mogu pjevati i biti skroz vesela...

Čak što više, nikada nisam shvaćala zašto ljudi posežu za alkoholom u kriznim trenucima...
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:51

WIND je napisao/la:
FireWalker* je napisao/la:

Nije zajebancija loša spika ba ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 765992


Užitak u alkoholu upravo i jest takvo stanje. Ja recimo kad god sam imao težak kontrolni ili pismeni, najbolje bih ga uradio ako bi se prije na dan-dva proveselio. Jednostavno, kada pijem alkohol ne razmišljam o problemima, to je jedan način uživanja. Ali ono što ne volim jeste kad vidim omladinu da pijani teturaju po parkovima ili neke da piju samo da bi ga drugi primjetili.

Ja nikad nisam u alkoholu od sebe pravio budalu. Kada pijem, pijem ga čisto iz gušta. Ne pijem da bih se napio da ne znam ko sam, niti pijem da bih pravio probleme. Pijem ga samo da bi se opustio.

Kazes da pijes alkohol da te razveseli i opusti? Zar apslolutno nista drugo u zivotu osim alkohola ne moze da te opusti i razveseli?
I mislis da samim time sto ti nemas namjeru da od sebe napravis budalu dok pijes alkohol, to se apsolutno ne moze nekad i desiti?
Ima itekako mnogo dobrih stvari za opustiti se. Super Mario je najbolja stvar za opuštanje, ovaj forum takođe, čitanje novina, gledanje filmova, pecanje riba, igranje fudbala, pjevanje, slušanje lagane muzike..., ali između ostalog i alkohol.

Za ovaj drugi dio mislim. Ja pijem sve dok mogu, a kad ne mogu odustajem. Sinoć sam došao kući prvi od svoje ekipe u 03:40, znao sam da više ne mogu i došao sam kući da spavam ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 776231
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Gost
Gost




ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:52

WIND je napisao/la:


ali ukus feferona i alkohola je jako razlicit
a i ako volis nesto ljuto,sto to bas mora da bude alkohol?

Sto ljudi sto čudi, netko voli crnke, netko plavuše, a egoistično je svoj ukus nametati nekom drugom... Sigurna sam da ima masa stvari koje ti voliš a ja bih našla hrpu argumenata protiv takve konzumacije...

Nismo svi isti, to si čak i ti napisao na kraju svog posta, zar ne?

Osim toga, alkohol djeluje na nervni sistem tek nakon veće konzumacije, a čašica-dvije jednom u tjednu ili čak u mjesecu ne predstavljaju baš nikakvu opasnost po zdravlje, zar ne?
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 22:57

Citat :
Za ovaj drugi dio mislim. Ja pijem sve dok mogu, a kad ne mogu odustajem. Sinoć sam došao kući prvi od svoje ekipe u 03:40, znao sam da više ne mogu i došao sam kući da spavam ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 776231

Sta znaci ovo: "Ja pijem sve dok mogu" ?
I kad si sa ekipom zar se osjecas lose,potisteno, nervozno i sl.,pa zato tad pijes, jer si rekao da pijes da bi se opustio.....
I sto bas od svih stvari koje si naveo da te opustaju izaberes alkohol? Po cemu on nekad presudi kao najbolji medju tim ostalim opcijama?
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 23:02

WIND je napisao/la:
Citat :
Za ovaj drugi dio mislim. Ja pijem sve dok mogu, a kad ne mogu odustajem. Sinoć sam došao kući prvi od svoje ekipe u 03:40, znao sam da više ne mogu i došao sam kući da spavam ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 776231

Sta znaci ovo: "Ja pijem sve dok mogu" ?
I kad si sa ekipom zar se osjecas lose,potisteno, nervozno i sl.,pa zato tad pijes, jer si rekao da pijes da bi se opustio.....
I sto bas od svih stvari koje si naveo da te opustaju izaberes alkohol? Po cemu on nekad presudi kao najbolji medju tim ostalim opcijama?
Pijem sve dok mogu, tj dok mi ne bude muka. Sa ekipom se pije da bi se proveselilo, a kada pijem da bih se opustio pijem sam, kao sad trenutno. Pustim muziku, udarim brigu na veselje Smile

Alkohol uzimam kao prvi izbor najčešće u situacijama kada sam pravo veseo. Kao naprimjer pobjeda Barce 6-2 protiv Reala. Jer tada zaista i vrijedi se napiti. Dok u drugim situacijama, ove navedene zanimacije imaju primat.
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 23:15

FireWalker* je napisao/la:

Pijem sve dok mogu, tj dok mi ne bude muka. Sa ekipom se pije da bi se proveselilo, a kada pijem da bih se opustio pijem sam, kao sad trenutno. Pustim muziku, udarim brigu na veselje Smile

Alkohol uzimam kao prvi izbor najčešće u situacijama kada sam pravo veseo. Kao naprimjer pobjeda Barce 6-2 protiv Reala. Jer tada zaista i vrijedi se napiti. Dok u drugim situacijama, ove navedene zanimacije imaju primat.
jel to znači da se ne možete ili ne znate proveselit...ako ne pijete alkohol???
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 23:17

Ariela je napisao/la:
FireWalker* je napisao/la:
WIND je napisao/la:
Citat :
Za ovaj drugi dio mislim. Ja pijem sve dok mogu, a kad ne mogu odustajem. Sinoć sam došao kući prvi od svoje ekipe u 03:40, znao sam da više ne mogu i došao sam kući da spavam ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 776231

Sta znaci ovo: "Ja pijem sve dok mogu" ?
I kad si sa ekipom zar se osjecas lose,potisteno, nervozno i sl.,pa zato tad pijes, jer si rekao da pijes da bi se opustio.....
I sto bas od svih stvari koje si naveo da te opustaju izaberes alkohol? Po cemu on nekad presudi kao najbolji medju tim ostalim opcijama?
Pijem sve dok mogu, tj dok mi ne bude muka. Sa ekipom se pije da bi se proveselilo, a kada pijem da bih se opustio pijem sam, kao sad trenutno. Pustim muziku, udarim brigu na veselje Smile

Alkohol uzimam kao prvi izbor najčešće u situacijama kada sam pravo veseo. Kao naprimjer pobjeda Barce 6-2 protiv Reala. Jer tada zaista i vrijedi se napiti. Dok u drugim situacijama, ove navedene zanimacije imaju primat.
jel to znači da se ne možete ili ne znate proveselit...ako ne pijete alkohol???
Naravno da može, ali kada si sa ekipom u kafani, nećeš piti sok ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 776231
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 23:18

Možeš popit i kafu u kafani Smile
A i zašto nebi pio sok ? šta onda nisi faca ili šta?
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 23:20

Ne pijem uvijek u kafani. Pijem kada je kakav rođendan ili kad mi je dobro. Naravno da neću piti sok i praviti se faca kada svi drugi piju alkohol, to je onda inačenje.
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Gost
Gost




ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 23:23

FireWalker* je napisao/la:

Naravno da može, ali kada si sa ekipom u kafani, nećeš piti sok ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 776231

Ja znam tipa, 30-tak godina ima, prava faca, i zgodan i samosvjestan, cure trče trče za njim stalno... Nije da ne pije, al popije onako više iz gušta a ne zbog društva...

Dakle taj tip dođe s društvom u kafić i bez ikakvog kompleksa naruči.... čašu mlijeka... ili čaj od kamilice....
Nikada nisam čula da bi mu se netko iz društva podsmjehnuo zbog toga...
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime01.01.10 23:28

I ja sam takav. ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 776231


ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? B804ed54

ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? 668150
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Sponsored content





ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?   ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ALKOHOL (Razlozi zasto ga pijete)?
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Volite svoje tijelo
» Razlozi zašto nema šanse da cijene hrane padnu
» Da li previse pijete?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi-
Forum(o)Bir: