Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati

Go down 
+3
Kikica
Blizanka
Goran
7 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime02.12.09 14:04

Prema najnovijim istraživanjima prosječna žena na uljepšavanje i pripreme te dovođenje tijela u formu potroši vremena kao da je bila 13 dana u šopingu.
Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Zena-se-bozicni-tulum-priprema-cak-312-sati-slika-3444

Jeste li ikada razmišljali koliko je vremena, truda i strpljenja potrebno da biste savršeno izgledali i bili potpuno spremni za uredski božićni tulum? Sigurno vam nije palo na pamet da je za sve to potrebno čak 312 sati!

Prema najnovijim istraživanjima prosječna žena na uljepšavanje i pripreme te dovođenje tijela u formu potroši vremena kao da je bila 13 dana u šopingu. Istraživanje koje je proveo portal Clothes Show Live pokazalo je da su pripreme za božićni tulum ženama najvažnije i dolaze na prvo mjesto u njihovu kalendaru. Važnije su i od vjenčanja prijatelja, izlazaka i novogodišnjeg dočeka.
U prosjeku će žene provesti 72 sata u kupovini haljine, 96 sati će potrošiti na vježbanje i 23 sata na uljepšavanje. Također će provesti 63 sata primajući savjete od prijatelja, 48 sati će kupovati nakit i ostale detalje i 12 sati na friziranje uključujući šišanje, bojenje i sušenje kose. Dvije trećine žena s pripremama je već počelo krajem studenoga. Prema istraživanju 10 sati otpada i na traženje inspiracije u raznim modnim časopisima i šest sati na pripremu i usavršavanje šminke.
Dva sata potrošit će se na njegu tijela i tamnjenje u solariju ili pomoću preparata. Posljednje promjene cjelokupnog stila uzimaju dva sata i jedan sat na depilaciju.
– Žene se raduju božićnom tulumu jer je to savršena prilika da zaključe godinu kao prave zvijezde. To je posljednji tulum u godini gdje dobiju priliku da raspuste svoju kosu i zaborave na nevolje bar na jednu večer – smatra Gavin Brown, direktor Clothes Show Livea.
U ovom istraživanju intervjuirano je oko tisuću žena između 18 i 45 godina, a najviše vremena potrebno je onima koje imaju od 18 do 25 godina. Kada su ih upitali kako bi reducirale vrijeme u slučaju da ga nemaju previše, 46 posto njih je odgovorilo da bi u tom slučaju kupovale na internetu.
Četiri od deset žena kopiralo bi nečiji izgled iz časopisa, 12 posto bi pronašlo osobnog stilista, a samo dva posto ih je priznalo da bi nosilo istu haljinu kao i prošle godine.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime02.12.09 14:09

Koja statistika Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati 147761 ,ja ne spadam u to,meni bi bilo sa tuširanjem dosta sat da se sredim i još bi mi ostalo vremena Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime02.12.09 14:26

pa dobro kad bih krenula od pocetka sa kupovinom ...frizerom ... sredivanje kod kozmeticarke skupa sa noktima...dogovorima...uzelo bi mi ukupno..mozda 10 sati ..ali 312 brate sto je puno puno je Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime29.12.09 19:31

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati 73820 ..nadam se da se stigla spremiti..ako nije ima alternativu..pravoslavni Božić.. Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati 73820
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime29.12.09 20:41

Kikica je napisao/la:
Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati 73820 ..nadam se da se stigla spremiti..ako nije ima alternativu..pravoslavni Božić.. Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati 73820
Laughing looool looool looool baš tako Kikice....
ma nemam pojma šta radi toliko dugo...ak se sad počne spremat...bit će taman do idućeg božića spremna..... Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime31.12.09 12:52

...a mrzila ići van s mojom kumom...namjerno joj kažem idemo van u sedam, jer znam da će biti gotova tek u pola devet.., a kada bi se dogovorile da će mo se naći negdje.. nikada baš nikada se nije na vrijeme pojavila..od pola sata do sat je bilo kod nje zakašnjenje obavezno...ne razumijem ni to.. Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati 12363
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime03.01.10 23:21

O svasta... cudne li zene... pa to je 13 dana...
A mozda jadna uzima po 1 sat dnevno za spremanje... prvi dan soping za poklone, drugi dan soping za obuci, treci nokti, cetvrti spremanje hrane za goste, peti frizer, sesti cisti kucu... i tako :p

Ma bezveze bre, za 13 dana cu svadbu spremiti !
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime19.08.10 23:41

72 na kupovinu haljine Laughing 63 sata primajući savjete od prijatelja Laughing

koga oni biraju za anketu ...ili pisu beze..ono u stilu ..hajmo staviti toliko i toliko sati za haljinu..bit ce interesantno itd ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Nymphadora
Početnik
Početnik
Nymphadora


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 64
Godine : 27
Lokacija : Alone in this garden of pain....
Datum registracije : 24.05.2010

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime02.09.10 18:16

Ja se brzo sređujem xD
Operem kosu ranije (da bi stigla da se osuši), obučem se, očešljam, krejon (mada retko)....that's all :D
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime02.09.10 18:37

Ja ovisi kad...
Kad imam ideju.. pola sata je dosta.. kad nemam ni ideju ni želju e onda ni 312 sati mi ne bi bilo dosta Smile
[Vrh] Go down
Nymphadora
Početnik
Početnik
Nymphadora


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 64
Godine : 27
Lokacija : Alone in this garden of pain....
Datum registracije : 24.05.2010

Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime02.09.10 18:45

Ma ja uvek znam šta ću da obučem xD
Imam neke kombinacije i onda ništa ne smišljam. Ili zovem mamu da me obuče Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati Empty
PostajNaslov: Re: Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati   Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žena se za božićni tulum priprema čak 312 sati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  Slučajevi pojavljivanja duhova
» Humanitarni Božićni sajam
» Najbolji Božićni filmovi
» Božićni i Uskrsni kolači
» Božićni pokloni siromašnoj djeci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: