Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Đoković u Zagrebu kupuje aston martin

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Đoković u Zagrebu kupuje aston martin Empty
PostajNaslov: Đoković u Zagrebu kupuje aston martin   Đoković u Zagrebu kupuje aston martin I_icon_minitime28.10.09 9:30

Najbolji srpski sportaš Novak Đoković (22) kupuje novog limenog ljubimca, i to u Zagrebu. Đokoviću se svidio 200.000 eura vrijedan aston martin DB9, a ugledni engleski proizvođač luksuznih automobila nema predstavništvo u Beogradu.


Đoković u Zagrebu kupuje aston martin Dokovic-zagrebu-kupuje-aston-martin-slika-62568



Iz Zagreba je put Srbije poslan jedan DB9 koji je na testiranju kod Srđana Đokovića, oca slavnog tenisača. Inače, tvrtka Aston Martin bila je prisutna i na turniru Srbija open koji se u svibnju igrao u Beogradu (direktor je bio Novakov stric Goran), a uz teren na Tašmajdanu bila su izložena dva aston martina.
Đoković je do sada bio veliki zaljubljenik u BMW, a u Beogradu je uvijek vozio sportski BMW 130i M koji je u Srbiju uvezen posebno za slavnog tenisača. Od hrvatskih tenisača aston martin je vozio Mladen Petrić, ali ga je nedavno prodao.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Đoković u Zagrebu kupuje aston martin Empty
PostajNaslov: Re: Đoković u Zagrebu kupuje aston martin   Đoković u Zagrebu kupuje aston martin I_icon_minitime29.10.09 9:12

Ma joj sad me razočarao, prodao BMW kupio Aston Martina..mislim ne znam kakav je Aston..ali BMW je BMW...
[Vrh] Go down
 
Đoković u Zagrebu kupuje aston martin
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi Aston Martin....Rapid
» Martin Scorsese
» Đoković božanstven i za Britance
» Đoković odveo Srbiju u finale HK
» Kupuje se peć na drva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: