Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi Empty
PostajNaslov: Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi   Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi I_icon_minitime18.10.09 9:03

Vjeroučiteljica zagrebačke osnovne škole Bartola Kašića Jelena Čorić - Mudrovčić na satu vjeronauka učenike osmog razreda podučavala je da je homoseksualnost bolest - izvijestili su zgroženi roditelji koji, kako kaže jedna od majki, nije mogla vjerovati da se tako nešto može čuti u školama u 21. stoljeću, piše Slobodna Dalmacija.

- Moja kći ne pohađa vjeronauk, ali je bila prisiljena ostati na tome satu jer nije imala kamo. Vjeroučiteljica je djeci koja ne pohađaju taj predmet sama dopustila da ostanu i rješavaju zadaće ili crtaju - prepričava majka koja je željela ostati anonimna.

No, djevojčica je imala što čuti pa je odmah reagirala:

- Kćer odgajam da uvažava razlike među ljudima, kako u odnosu na boju kože, tako i na spolnu orijentaciju. Ona zna da homoseksualnost nije bolest, te je tako komentirala i profesorici, a naravno i meni - priča njezina majka.

Ističe kako je po vjeroispovijesti katolkinja, no ne podržava vjeronauk u školama.

- Vjeronauku je mjesto u župi. Ondje bi vjerojatno bilo manje mjesta takvim homofobnim izjavama - kaže majka koju je vjeroučiteljica, nakon što je o toj temi bilo razgovora i na roditeljskom vijeću, drugi dan pred djecom optužila da je licemjerna i ograničena.

Druga zanimljivost vezana uz spomenutu vjeroučitelji je, kako prepričavaju djeca, da oni učenicima koji ne slušaju vjeronauk, ali mogu ostati na satu, dopušta da prikrate vrijeme kartanjem.
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi   Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi I_icon_minitime18.10.09 21:26

Grozim se tih vjeroučiteljica i popova i religije i crkve! Stvarno mi je već pun Q njih svih i širenja krivih svjetonazora toj djeci kojoj bi kakti već trebali biti neki primjer. Imam feeling da to nikad neće prestati u ovoj našoj državi! Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi 940140 Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi 940140 Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi 940140 Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi 940140
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi   Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi I_icon_minitime18.10.09 22:13

Ma licemjeri...i dvolična ljudska smeča, još k tome s predrasudama....uopče ne razumijem..od kud ikome pravo govoriti drugome čovjeku išta o tome što da radi i kako da živi svoj život. I zgražaju se na one talibane što kamenuju ženu ili pojedinca...a isti su..kao ti talibani...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi   Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi I_icon_minitime21.10.09 17:27

Poučavala je da je homoseksualnost bolest,pa prije bi ja za nju rekla da je bolesna.Mislim kako si ljudi svašta dopuštaju i onda se čudimo zašto ne idemo naprijed,pa učitelji koji bi poslje roditelja takoreći odmah trebali djetetu objasniti da homoseksualnost u ovom slučaju nije bolest eto šta se dešava,ma mislim zaista i šta očekivati onda.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi   Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjeroučiteljica: Homoseksualci su bolesni ljudi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto su ljudi ljubomorni na uspijeh drugih ljudi?
» Bolesni savjeti za zdravu liniju
» Djeca, trudnice, bolesni i pijanci - dalje od 3D TV
» Ljudi bi se iznenadili kad bi znali...
» Povredjeno 65 ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: