Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?

Go down 
+5
Wind
teaa
Goran
Kikica
Blizanka
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime17.10.09 16:06

First topic message reminder :

Sta je to sto ga cini manje ili vise vrijednim u vasim ocima?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po

Autor/icaPoruka
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:27

Dita von Teese je napisao/la:
mihaela je napisao/la:


Al zato kad si videla mene - ovo je zlo od devojke Laughing
Neee..znas kako prvo sam Anu nekako zagotivila ovdje,ona mi je hit,i ona zaista odgovora mom dozivljaju "proste duse",o njoj u sustini ne znam nista,nikakav podatak,ali nije mi ni potreban,ona jednostavno zraci!Zbog ovoga ocekujem da me proglasi forumasem stoljeca! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 969280 A ti Miha..hm..tebe sam polako upoznavala,bila si cutljiva,pa nisam mogla da te procenim,nekako si mi bila tiha i to mi se svidjalo.Sjecas se kad sam te na komentarima fotografija pitala ono jesi li stidljiva ili sta je vec bilo??Vec tad si pocela da mi se svidjas! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 969280

Iju sramko sramko svidjam joj seeee skočko skočko

Citat :
Ne,nikako.Ostalo manje-vise.Ali to ne.Nisi osoba za to.Ne nosis zlo u sebi.Vidi se to.Samo ti ne mozes da vidis jer si ti ti.

Valjda zato :passion
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:29

Dita von Teese je napisao/la:
Tornado je napisao/la:
Dita...ovog puta delimo isto mišljenje.. bravo

Ajd boze pomozi nek i to bude! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 969280


čuda se dešavaju.. stolica
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:33

Dita von Teese je napisao/la:
Ary,neces vjerovati,ali kad sam prvi put vidjela tvoju sliku,pomislila sam ova djevojka ne moze biti losa osoba,mislim ne poznajem te uopste,ali tvoj pogled i osmjeh zaista govore da si otvorena osoba,vedra sto je najbitnije.
P.S.ne supkam ti se majke mi! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 969280

Vjerujem ti....ne moraš mi objašnjavat,jer takve stvari i ja često doživim,da ne poznajem neku osobu,a znam kakva je karakterno... jednostavno to nekako osjetim..
.. i ne mislim da se uvlačiš, Smile


Miha zbilja ti ne uspjeva glumatat zločestoću... možda si malo zvrkasta ...al zlo nisi Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:34

Miha zbilja ti ne uspjeva glumatat
zločestoću... možda si malo zvrkasta ...al zlo nisi Smile

Ary, to nije njena gluma.To se zove obrana.Samo ona zna od cega. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:37

Ejjj bre....nemojte me razotkrivati spank Ko će posle da veruje da sam vrca i zloćko kad sve odkrijete spank
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:38

mihaela je napisao/la:
Ejjj bre....nemojte me razotkrivati spank Ko će posle da veruje da sam vrca i zloćko kad sve odkrijete spank
Pa tko bi to vjerovao kad si ti jedna dobrica...zvrkasta dobrica Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:38

mihaela je napisao/la:
Ejjj bre....nemojte me razotkrivati spank Ko će posle da veruje da sam vrca i zloćko kad sve odkrijete spank

Mi ne otkrivamo.Mi pisemo cinjenicno stanje.Takvo je kakvo je. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:39

gibam ja nisam odavdeeeeeeeeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:39

[quote="mihaela"]

Iju sramko sramko svidjam joj seeee skočko skočko

Da,zaista mislim da si dobar covjek..moji me osjecaji rijetko prevare kad procenjujem nekoga.Ja kome presudim to je amin.I nema druge! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:42

[quote="Dita von Teese"]
mihaela je napisao/la:


Iju sramko sramko svidjam joj seeee skočko skočko

Da,zaista mislim da si dobar covjek..moji me osjecaji rijetko prevare kad procenjujem nekoga.Ja kome presudim to je amin.I nema druge! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 969280

Znaci u tvoj hram se vrlo tesko ulazi.Samo odabrani.Tak i treba.Sto ce ti hram pun nevjernika?! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:43

mihaela je napisao/la:
gibam ja nisam odavdeeeeeeeeeeeeeeeeee

Istina,nisi odavde.Ali mi smo s tobom. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:44

sumrak je napisao/la:




Znaci u tvoj hram se vrlo tesko ulazi.Samo odabrani.Tak i treba.Sto ce ti hram pun nevjernika?! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 816407
Daaa,dobro si rekao samo odabrani!Na kraju bolje biti sam nego sa svakim! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 816407
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:46

sumrak je napisao/la:
mihaela je napisao/la:
gibam ja nisam odavdeeeeeeeeeeeeeeeeee

Istina,nisi odavde.Ali mi smo s tobom. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814

jeli, koliko ti imas godina ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:49

mihaela je napisao/la:
sumrak je napisao/la:
mihaela je napisao/la:
gibam ja nisam odavdeeeeeeeeeeeeeeeeee

Istina,nisi odavde.Ali mi smo s tobom. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814

jeli, koliko ti imas godina ?

Na ta pitanja ne odgovaram na javi. Mozes saznati ako te zanima preko msn-a ili skype-a. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 816407
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:50

Auuu sramko izvini ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 1:54

mihaela je napisao/la:
Auuu sramko izvini ...

Nema potrebe da se ispricavas.Ne mozes znati odgovor,zato si pitanje i postavila.Inace bilo kakve privatne podatke ne iznosim na javi.Nadam se da ces razumijeti. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 816407
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:00

Razumem...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:02

mihaela je napisao/la:
Razumem...

Lijepo da razumijes.Da je drugacije zacudilo bi me. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
zvuk_tisine
Početnik
Početnik
zvuk_tisine


Broj postova : 30
Datum registracije : 09.06.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:10

Vrijednost covjeka..?

Osobe mladje od 25 godina na ovo pitanje neznaju odgovor...

Isto sto i ne znaju sta je ljubav.....
[Vrh] Go down
zvuk_tisine
Početnik
Početnik
zvuk_tisine


Broj postova : 30
Datum registracije : 09.06.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:11

Vrijednost covjeka..?

Osobe mladje od 25 godina na ovo pitanje neznaju odgovor...

Isto sto i ne znaju sta je ljubav.....
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:14

Ovo mora da je neki kome sam slomila srce Laughing
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:16

I ti kukas kako te niko ne voli i ne primecuje,ccc! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:17

mihaela je napisao/la:
Ovo mora da je neki kome sam slomila srce Laughing

Mozda se ne radi o lomljenju srca.Mozda si osobu banirala.Tko zna?! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:18

Možeš misliti moje radosti sada hopsica
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime13.06.10 2:18

sumrak je napisao/la:
mihaela je napisao/la:
Ovo mora da je neki kome sam slomila srce Laughing

Mozda se ne radi o lomljenju srca.Mozda si osobu banirala.Tko zna?! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 765814

Ja ne mogu banovati !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Depresija
» Da li je Barcelona ove zime precijenila svoju vrijednost?
» Da li odijelo čini čovjeka?
» Upoznajte najmanjeg čovjeka na svijetu ikada
» Neobično prijateljstvo polarnog medvjeda i čovjeka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: