Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?

Go down 
+5
Wind
teaa
Goran
Kikica
Blizanka
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime17.10.09 16:06

Sta je to sto ga cini manje ili vise vrijednim u vasim ocima?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime17.10.09 16:09

Ja mogu reci svoje vrijednosti i sta me to cini manje ili vise vrijednim .. svako ima svoje neko obiljezje sto ga cini vise ili manje vrijednim ..
za mene covjek vise vrijedi sto je spremniji pomoci u teskim situacijama... sto te uvijek moze saslusati i razumjeti... sto sve gleda sa pozitivne strane... u svima zapaza vrline... a zanemaruje mane.. sto te cijeni i postuje kao osobu... takvi su rijetki...ali nade se

Uglavnom za mene je...vrijednost jednog covjeka neprocenljiva

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime19.10.09 15:01

..po tome koliko netko ima obzira prema životinjama, dali ih smatra nižom vrstom, dali misli da su ljudi vredniji od svih, po brižnosti bez obrzira prema živim bićima, po tome koliko je poštena osoba, dali je beskičmenjak ili osoba od rijeći.
Prema tome koliko se u tog nekog mogu pouzdati, po njegovu stavu prema životu..dali cijeni više materijalno ili duhovno..kako se odnosi prema svojim voljenima, kako se odnosi prema sebi....ima sigurno još toga za sad mi ovo pada na pamet..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime08.06.10 19:09

Po moralu, toleranciji prema drugima i intelektu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime08.06.10 19:14

Po jacini karaktera Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 477390
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime08.06.10 19:22

Kad se nade u teskoj situaciji, bez kuknjave i losih misli krene dalje iz pocetka..odlucnost i kako Bleky veli, jacini karaktera
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime12.06.10 0:04

Osoba iskrena i poštena i razumnih stavova o životu i koja shvaća život i ljude.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime12.06.10 22:22

Iskrena osoba ima za mene vrijednost,sve mogu tolerirat ali laž nikako
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime12.06.10 22:31

Po mentalnom i dusevnom bogatsvu
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 0:56

Uh ja imam citav spisak po kom vrednujem ljude..ja volim "proste duse" sto bi se reklo,ljude vedre duhom,otvorenog pogleda,cistog srca.To moze biti i prosjak na ulici,bilo ko,ali ako osjetim te dobre vibracije onda je to to.Jednostavno takvi ljudi se osjete,prenesu na tebe pozitivnu energiju,naprosto si miran u njihovom prisustvu,ne osjecas nikakve skrivene namjere,dvosmislenost u rijecima,pogled "ispod oka"..ukratko mir.Takvi ljudi nisu sposobni za zlo,nisu sitne duse sto je najbitnije.To su za mene prave vrednosti covjeka,one osnovne,bez kojih je sve drugo beznacajno.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 0:59

Lepo si to rekla Dita...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:02

Zar to nije osnov svega???Sta vise ocekivati od covjeka!?
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:03

imaš pravo Dita...
tako i ja ...jednostavno osjetim tko je dobar a tko nije... zlonamjerni ljudi me čine jako nervoznom, ako sam u njihovoj prisutnosti... i ne mora mi ništa napraviti ili reči da meni bude antipatičan...
a isto tako tko jednom stekne moje antipatije taj je kod mene otpisan Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:05

Dita...ovog puta delimo isto mišljenje.. bravo
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:07

Dita von Teese je napisao/la:
Zar to nije osnov svega???Sta vise ocekivati od covjeka!?

Da bude lep kao nas dve Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:08

Dita von Teese je napisao/la:
Uh ja imam citav spisak po kom vrednujem ljude..ja volim "proste duse" sto bi se reklo,ljude vedre duhom,otvorenog pogleda,cistog srca.To moze biti i prosjak na ulici,bilo ko,ali ako osjetim te dobre vibracije onda je to to.Jednostavno takvi ljudi se osjete,prenesu na tebe pozitivnu energiju,naprosto si miran u njihovom prisustvu,ne osjecas nikakve skrivene namjere,dvosmislenost u rijecima,pogled "ispod oka"..ukratko mir.Takvi ljudi nisu sposobni za zlo,nisu sitne duse sto je najbitnije.To su za mene prave vrednosti covjeka,one osnovne,bez kojih je sve drugo beznacajno.

Ti su ljudi ljudi.Ostali su glumci.Covjeka cijenim po tome je li covjek.A,covjek danas biti je nesto blizu nemoguceg.Ali ipak se nadje.Hvala bogu da jos ima toga.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:12

Ary,neces vjerovati,ali kad sam prvi put vidjela tvoju sliku,pomislila sam ova djevojka ne moze biti losa osoba,mislim ne poznajem te uopste,ali tvoj pogled i osmjeh zaista govore da si otvorena osoba,vedra sto je najbitnije.
P.S.ne supkam ti se majke mi! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:13

Dita von Teese je napisao/la:
Ary,neces vjerovati,ali kad sam prvi put vidjela tvoju sliku,pomislila sam ova djevojka ne moze biti losa osoba,mislim ne poznajem te uopste,ali tvoj pogled i osmjeh zaista govore da si otvorena osoba,vedra sto je najbitnije.
P.S.ne supkam ti se majke mi! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280

Al zato kad si videla mene - ovo je zlo od devojke Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:13

Dita von Teese je napisao/la:
Ary,neces vjerovati,ali kad sam prvi put vidjela tvoju sliku,pomislila sam ova djevojka ne moze biti losa osoba,mislim ne poznajem te uopste,ali tvoj pogled i osmjeh zaista govore da si otvorena osoba,vedra sto je najbitnije.
P.S.ne supkam ti se majke mi! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280

Sto li bi tek napisala da je musko bilo?! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:15

mihaela je napisao/la:
Dita von Teese je napisao/la:
Ary,neces vjerovati,ali kad sam prvi put vidjela tvoju sliku,pomislila sam ova djevojka ne moze biti losa osoba,mislim ne poznajem te uopste,ali tvoj pogled i osmjeh zaista govore da si otvorena osoba,vedra sto je najbitnije.
P.S.ne supkam ti se majke mi! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280

Al zato kad si videla mene - ovo je zlo od devojke Laughing

Ti nisi zlo. Mozda se trudis da budes to.Ali milijun galaksija si ti daleko od toga. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 765814
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:15

sumrak je napisao/la:


Ti su ljudi ljudi.Ostali su glumci.Covjeka cijenim po tome je li covjek.A,covjek danas biti je nesto blizu nemoguceg.Ali ipak se nadje.Hvala bogu da jos ima toga.

Ma ima takvih ljudi,rijetki su,ali kad ih sretnes onda ti nadoknade svu patnju koju si prozivio.Jednostavno svojom blagoscu ti lijece dusu,sto bi pjesnici rekli.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:16

sumrak je napisao/la:
mihaela je napisao/la:
Dita von Teese je napisao/la:
Ary,neces vjerovati,ali kad sam prvi put vidjela tvoju sliku,pomislila sam ova djevojka ne moze biti losa osoba,mislim ne poznajem te uopste,ali tvoj pogled i osmjeh zaista govore da si otvorena osoba,vedra sto je najbitnije.
P.S.ne supkam ti se majke mi! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280

Al zato kad si videla mene - ovo je zlo od devojke Laughing

Ti nisi zlo. Mozda se trudis da budes to.Ali milijun galaksija si ti daleko od toga. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 765814

Znači ne uspeva mi ? tužni hmmm
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:20

mihaela je napisao/la:
sumrak je napisao/la:
mihaela je napisao/la:
Dita von Teese je napisao/la:
Ary,neces vjerovati,ali kad sam prvi put vidjela tvoju sliku,pomislila sam ova djevojka ne moze biti losa osoba,mislim ne poznajem te uopste,ali tvoj pogled i osmjeh zaista govore da si otvorena osoba,vedra sto je najbitnije.
P.S.ne supkam ti se majke mi! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280

Al zato kad si videla mene - ovo je zlo od devojke Laughing

Ti nisi zlo. Mozda se trudis da budes to.Ali milijun galaksija si ti daleko od toga. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 765814

Znači ne uspeva mi ? tužni hmmm

Ne,nikako.Ostalo manje-vise.Ali to ne.Nisi osoba za to.Ne nosis zlo u sebi.Vidi se to.Samo ti ne mozes da vidis jer si ti ti. Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 816407
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: ecas   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:22

mihaela je napisao/la:


Al zato kad si videla mene - ovo je zlo od devojke Laughing
Neee..znas kako prvo sam Anu nekako zagotivila ovdje,ona mi je hit,i ona zaista odgovora mom dozivljaju "proste duse",o njoj u sustini ne znam nista,nikakav podatak,ali nije mi ni potreban,ona jednostavno zraci!Zbog ovoga ocekujem da me proglasi forumasem stoljeca! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280 A ti Miha..hm..tebe sam polako upoznavala,bila si cutljiva,pa nisam mogla da te procenim,nekako si mi bila tiha i to mi se svidjalo.Sjecas se kad sam te na komentarima fotografija pitala ono jesi li stidljiva ili sta je vec bilo??Vec tad si pocela da mi se svidjas! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime13.06.10 1:26

Tornado je napisao/la:
Dita...ovog puta delimo isto mišljenje.. bravo

Ajd boze pomozi nek i to bude! Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? 969280
[Vrh] Go down
Sponsored content





Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? Empty
PostajNaslov: Re: Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?   Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Po čemu procjenjujete vrijednost čovjeka?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Da li je Barcelona ove zime precijenila svoju vrijednost?
» Depresija
» Da li odijelo čini čovjeka?
» Upoznajte najmanjeg čovjeka na svijetu ikada
» Neobično prijateljstvo polarnog medvjeda i čovjeka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: