Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Prolaznost života

Go down 
+9
Wind
mihaela
Kikica
bodo
Blizanka
californiamen
Ary
Goran
Niky
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime21.08.09 22:53

Razmišljajući danas na plaži dok sam se kupala...ugledala sam jednu malu životinju koja me potakla na razmišljanje o prolaznosti života....
Koliko je zapravo život kratak...živimo li svaki trenutak onako kako bi trebali ?
Dajemo li svome životu smisao..trudimo li se dovoljno usrečiti druge za svoga života ili se samo sječamo loših stvari i jedva čekamo da ovaj život ovdje završi....
Pitate li se koji je smisao života...?
Živjeti....raditi....voljeti...graditi...rađati...brinuti se o svakodnevnici...zapravo svaki naš dan je prolazan..evo uskoro završava i današnji dan....pitam se koliko ih je od nas danas ostavilo traga...negdje ..nekome...
Da li ste nekome poklonili smješak...prolazniku...psu...onako usputan....?
Pitate li se koja je svrha života...kada je prolazan....?

Evo malo mojih pitanja....tu sam stavila..pa ako ne pripada tu..molim admine neka pomaknu temu....tamo gdje pripada...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime21.08.09 23:02

Pripada tema baš tu Niki i odlična je. Divno pišeš i postavljaš mudra pitanja.
Prosječni životni vijek traje baš onoliko koliko je potrebno. Svrha je uvijek biti pozitivan, uživati u sitnicama i baš to što si napisala.... Ostaviti trag kroz dobra djela i svoju mudrost, pomaganje drugima, uživanje u svakoj lijepoj sekundi i sitnici. Osnova je razviti se kao kompletno biće, biti koristan sebi i drugima.
Nisam uopće opterećen time koliko će mi ovaj život trajati, da znam da ću umrijeti sutra, ne bi me to previše brinulo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime21.08.09 23:10

neznam kada ću umrijeti...niti razmiišljam o tome...trudim se život provest u sreći i ne zamarat se nepotrebnim glupostima...ja jednostavno nemam vremena za ljutnju svađu ili nešto tako...ustvari mi se neda trošit energiju na te stvari...
volim život i volim živjeti... Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime21.08.09 23:14

Vidiš mene bi brinulo i ne bi bila sretna da znam da ču sutra umrijeti...možda zato što želim još mnogo toga pružiti ljudima koje volim...pomagati...kada mogu i kada ne mogu...želim živjeti koliko god mogu...da ostavim baš taj trag..dobrote i ljubavi iza sebe...Shvačam prolaznost života smisao je postojati i logički slijed je i umrijeti....
Ne mogu reći da se bojim te prolaznosti. Smatram da tijekom svoga života stalno shvačamo neke nove stvari....i da život je prolaznost..koju moramo proći...da dosegnemo neku veču razinu..iznad naše svijesti...koju sada ne možemo pojmiti...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime21.08.09 23:19

Baš zbog te više razine koja nas očekuje nakon fizičke smrti, čiste duhovnosti plus još tko zna što i kažem da me ne brine tren kad ću umrijeti. smatram da sam spoznao sve razine bića i baš zbog toga se ne bojim gotovo ničega, bilo bi mi žao da znam da ću brzo umrijeti zbog ljudi koje volim i koji mene vole, zbog mene samog ne, jer znam da to nije konačni kraj.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime21.08.09 23:20

mene ne brine kada ću umrijeti...živim svaki dan kao da mi je posljednji i to je to Smile
šta ja tu mogu ...taman umrla sutra...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime21.08.09 23:22

Zanimljivo i dobro obje pišete! bravo Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime22.08.09 8:18

Smatram da još nisam spoznala sve razine..i da ču to spoznati onoga trenutka kada se završi ovaj život ovdje.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 17:32

Niky je napisao/la:
Razmišljajući danas na plaži dok sam se kupala...ugledala sam jednu malu životinju koja me potakla na razmišljanje o prolaznosti života....
Koliko je zapravo život kratak...živimo li svaki trenutak onako kako bi trebali ?
Dajemo li svome životu smisao..trudimo li se dovoljno usrečiti druge za svoga života ili se samo sječamo loših stvari i jedva čekamo da ovaj život ovdje završi....
Pitate li se koji je smisao života...?
Živjeti....raditi....voljeti...graditi...rađati...brinuti se o svakodnevnici...zapravo svaki naš dan je prolazan..evo uskoro završava i današnji dan....pitam se koliko ih je od nas danas ostavilo traga...negdje ..nekome...
Da li ste nekome poklonili smješak...prolazniku...psu...onako usputan....?
Pitate li se koja je svrha života...kada je prolazan....?

Evo malo mojih pitanja....tu sam stavila..pa ako ne pripada tu..molim admine neka pomaknu temu....tamo gdje pripada...

Prolaznost života 08-07_mystical_machu_picchu_from_inti_punku_the_sun_gate


PROMEDITATIO – Lucije Anej Seneka
Mudri će svaki dan započeti mišlju..

Fortuna nam ne daje ništa što doista ne može biti naše..
Ništa nije postojano, bilo javno ili osobno dobro;
u
vrtlogu se kovitlaju sudbine i ljudi i gradova..
Zdanja koja silnom mukom i zahvaljujući velikoj sklonosti bogova stasaju
dugi niz godina, ruše se i iščezavaju u roku od jednog jedinog dana.
Ne, onaj tko je rekao „dan“ munjevitoj nesreći daje previše vremena:
za rušenje carstva dovoljan je samo sat, samo tren..

Koliko su puta azijske i ahejske gradove potresi sravnili sa zemljom?
Koliko je gradova zemlja progutala u Siriji i Makedoniji? Koliko su puta takva razaranja poharala Cipar?

Sve stvari među kojima živimo moraju umrijeti.
Rođen si smrtan i na svijet si donio smrtnike…
Toliko nam sprovoda prolazi pokraj kućnih vrata, a ipak nikad ne razmišljamo o smrti.
Smrt često dolazi prerano, a mi za svoju dojenčad ipak kujemo planove: kako će odjenuti togu, služiti vojsku i naslijediti očevo imanje…

Ovu vam večer nitko ne obećava – ne, dao sam predug rok – nitko vam ne obećava ni ovaj sat.
Što je čovjek? Brod što ga i najmanji potres i odbačaj lomi..

Slabo i krhko tijelo, golo, u prirodnu stanju posve nezaštićeno, ovisno o tuđoj pomoći i izloženo svim udarcima Fortune..
Kad god netko padne pokraj tebe ili iza tebe, klikni: „Fortuno, nećeš me prevariti, nećeš me zaskočiti samouvjerena i nespremna.
Znam što ti je na umu.
Istina je da si pogodila drugoga, no mene si ciljala…
Zima donosi ledeno vrijeme, pa moramo zepsti. Vrate se ljeto i vrućina pa se moramo znojiti. Vrijeme neprilično godišnjem dobu remeti zdravlje, pa se
moramo razboljeti. Na nekim mjestima možemo nabasati na divlje zvijeri ili ljude koji su razorniji od zvijeri..

A taj poredak ne možemo promijeniti, duše nam se moraju prilagoditi tom zakonu prirode, moraju ga slijediti i pokoravati mu se..

Zašto plakati zbog dijelova života. Cijeli je vrijedan suza…
Quid opus est partes deflere? Tota flebilis vita est

_____________

Život nema smisao, svrhu, razlog...mi smo ti koji mu smisao dajemo...svrhu postavljamo, razlog kreiramo...
G.W.F. Hegel je rekao da "u pojmu volje leži krivnja"...
Naša slobodna volja ( jer drugačija niti ne postoji) odgovorna je za naš smisao..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 17:51

Iskoristicemo zivot na najbolji moguci nacin ako upoznamo Boga ...tada imamo duhovnu snagu i srecu... a sve ostale druge stvari su propadljive... jedino duhovne stvari nisu propadljive i zato je najbolja investicija ulagati u sopstveni duh, graditi sopstvenu duhovnost..

"Došao sam na ovaj svet
i da li je on time nešto dobio?
Otići ću, a hoće li se time
štogod izmeniti?
O, kada bi mi neko mogao reći
zašto li sam ovde!
Ja, koji iz prašine dođoh
i koji se u prašinu vraćam.
Nebo će još mnogo puta izmeniti ljude.
A kad umremo, iz naše će prašine načiniti ciglu
i neko će od nje sagraditi svoj dom sreće."

Omar Hajjam, persijski pesnik

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prolaznost života Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 18:28

blizanka je napisao/la:
Iskoristicemo zivot na najbolji moguci nacin ako upoznamo Boga ...tada imamo duhovnu snagu i srecu... a sve ostale druge stvari su propadljive... jedino duhovne stvari nisu propadljive i zato je najbolja investicija ulagati u sopstveni duh, graditi sopstvenu duhovnost..

Ispod vrlina znoj su stavili besmrtni bogovi..
( Hesiod, starogrčki filozof)
____________

Da, ja to zovem - graditi kvalitetu, to stvara smisao..
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 18:29

...ne spadam u skupinu onih koji vjeruju u '' Boga ''
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 18:38

Niky je napisao/la:
...ne spadam u skupinu onih koji vjeruju u '' Boga ''

Panteizam? On nije militantni ateizam a nije niti teizam ( vjerovanje u boga). On tumači da je svemir čudesna tajna, da je on - taj Bog. Misterij našeg postojanja nema znanstvenog objašnjenja, sve su samo nagađanja.. Prolaznost života 432419
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 18:40

To je bilo samo nadovezivanje na B....riječi...da upoznamo Boga....pa sam se izjasnila da ne vjerujem Prolaznost života 554834 Prolaznost života 73820
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 19:15

ma ti to nazovi kako god hoces ..Bog ..Bice ...Svemir ...ali jedno znam kad to nesto pronades u sebi ..i kad pocnes raditi na sebi ..i svojoj duhovnosti ..onda ces tek biti potopuno sretna kad spoznas bit svega i kad spoznas sve razine bica ...ali po meni svrha svega je uvijek biti pozitivan ...uzivat u sitnicama...

Svako od nas zivi zivot ne pitajuci se o prolaznosti... svrsi... smislu do odredenog trenutka....onda se pocne u momentu ...osjecati ...nezadovoljnim i u sebi otkrivamo razne dileme koja nas podsticu da arzmisljamo istrazujemo...zasto nam se to desava...zato sto jednostavno duhovno sazrijevamo za novi nivo zivota...otkrijemo sto nas interesuje i opet nastavljamo mirno da zivimo..i dokle tako ...opet dok ne sazrimo za novi nivo ...i tako redom korak po korak dok ne razumijemo i svatimo nas zivot...
a ja se sad osjecam sretnom ..samo za to sto sam cinila neke potrebne i ispravne korake na putu razumjevanja zivota i sebe da to nisam radila jos bih se osjecala nezadovoljnom ..tjeskobnom ...i mislila bih da zivim uzaludno..a svi mi koji ne utolimo unutrasnju potrebu zivimo zivot uzaludno ...a upravo to u nama taj podsticaj govori da je zivot mnogo uzviseniji i ljepsi od samog fizickog postojanja... mislim da je najveca bolest covjeka ne odgovoriti toj unutrasnjoj potrebi ...i ne otkriti smisao cilj i put zivota...


evo zasto ne volim filozofiju ...mozes do sutra filozofirati a na kraju nista ne reci ...Smile
mnogi nece svatiti bit ovoga ..ali nije ni vazno ..ja sam se malo istresla :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prolaznost života Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
bodo
Zagrijao tipkovnicu
bodo


Leo Dog
Broj postova : 739
Godine : 54
Datum registracije : 05.12.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 19:24

Ma neka si se istresla. U pravu si. Čovjek pred sebe postavi cilj, pa ga ne može ostvariti, pa je nesretan. onda ga ostvari pa je sretan. Onda postavi slijedeći cilj pa je opet nesretan... i tako redom. Takvi su manje-više uvijek nesretni. Ne traže unutarnji mir.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 19:30

Ti si mene potpuno krivo shvatila draga...ja sam direktno rekla Bog..ne biče ...svemir...niiti ono što tražimo i pronađemo u sebi...ali fino si ti to meni lijepo rekla....baš ti hvala...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 20:13

Slažem se --Bog..neko biće..tko god se zvalo nije bitno..
Nama ljudima je uglavnom lakše ako u nešto od tog vjerujemo, jer tad nam sve ima nekog smisla.
Dali išta možemo razumijeti, ne znam .....možda neki mogu, ja ne..ali zato vjerujem i imam nadu da smo tu s nekom svrhom, večom i višom od pukog produljenja rase.
Bojim smrti...i panika me hvata na samu pomisao da ću jednom "možda" samo nestati..ali polako starim..i sve manje se bojim nje, a više se bojim što bi bilo s mojim djetetom..
Znam ona bi to prebolila ima oca koji ju strašno voli i vjerujem da bi nadoknadio mene barem malo..
U biti sam sebična i mislim samo na sebe..ali bojim se pomisli da neće više biti mog djeteta..dragih ljudi..zraka..neba..vode..topline..
Ne znam što bi bilo u smrti..

Vjerujem da je mnogo ljudi ne živi u sreći...boluju od zavisti..ljubomore..samosažaljevanja..da ne nabrajam dalje..
Oni koji shvate da za nju treba ponekad jako malo.... stignu okusiti pravi život..

Jeli ta mala morska životinjica bila sretna?..
Možda i umre ubrzo ili je več mrtva..ali čisto sumnjam da je imala tri hipoteke na glavi za kuću..kredita dva tri za auto..ljubomornu ženu..muža..zavidne susjede i fol prijatelje..djecu koja samo traže i svađaju mu se pred oćima i skidaju kožu jedni drugima s leđa..svašta nešta on nemora ....ali bi li on trebao bi biti sretan zbog tog...ima li uopče mogučnost da osjeti sreču koju ljudi tako olako odbacuju zbog umjetnih stvari...

Znam da sam sretna..živimo dosta neopterečeno..bez hipoteka.. zavisti ljubomore...
volimo dobre male ljudske stvari...kao fine čokolade..dobra klopa..fina vina..volimo se..i živimo u slozi..i tako je od prvog dana od kada smo skupa..odgajamo dijete s puno ljubavi pažnje..dajemo više nogo što smo sami dobivali..i sretni smo.

Pomažem ljudskoj rasi tako da ih ne zajebajem nikog..ne kopam pod nikim jamu nikada..ne olajavam nikog ..nisam nikada nikog oštetila ni na koji način...darujem osmjeh kad god to stignem..ako pomislim da je netkom potreban..

Nisam znanstvenik..ne pridonosim ljudskoj rasi ničim velikim..ali pridonosim za mene največom stvari...novim malim čovjekom.

I moj je život za mene ispunjen..ali ne filmskim avanturama ili raznim pustolovinama..več čistim, (neki bi rekli) dosadnim i mirnim obiteljskim životom. Prolaznost života 816407
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 23:17

bodo je napisao/la:
Ma neka si se istresla. U pravu si. Čovjek pred sebe postavi cilj, pa ga ne može ostvariti, pa je nesretan. onda ga ostvari pa je sretan. Onda postavi slijedeći cilj pa je opet nesretan... i tako redom. Takvi su manje-više uvijek nesretni. Ne traže unutarnji mir.

A - kako se to traži unutarnji mir? Prolaznost života 432419
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 23:24

O zivotu i njegovoj prolaznosti mogu pisati danima...

Moj je savet svima da ga zivimo najbolje sto mozemo jer nas vec sutra mozda nece biti...
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime06.12.09 23:51

mihaela je napisao/la:
O zivotu i njegovoj prolaznosti mogu pisati danima...

Moj je savet svima da ga zivimo najbolje sto mozemo jer nas vec sutra mozda nece biti...

E, sad o tome što je to "kvalitetan život", mogli bismo isto pisati danima..Taj poredak prioriteta nije svima jednak, pa se te "važne stvari" sukobljavaju...
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime07.12.09 0:09

Pa svako ima svoje proiritete... neke ljude uce sta treba da im budu,, a drugi ih sami sebi stave za cilj .
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime07.12.09 0:25

mihaela je napisao/la:
Pa svako ima svoje proiritete... neke ljude uce sta treba da im budu,, a drugi ih sami sebi stave za cilj .

U konačnici uvijek nam drugi određuju ciljeve. Ne vjerujem u neku spektakularnu "individualnu svijest". Kult te subjektivne svijesti zapravo je "sumrak" te iste. Čovjek je društveno biće i određeno društvenim okolnostima, društvenim stavovima. Naši dometi u tom segmentu su ograničeni...
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime07.12.09 0:26

Slazem se kolega...
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime07.12.09 0:33

Ah, kolegice, mogli bismo na virtuelnu kavu, kad već život prolazi a mi smo neumjereno mudri? Prolaznost života 31382
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prolaznost života Empty
PostajNaslov: Re: Prolaznost života   Prolaznost života I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prolaznost života
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Smisao života
» Cena zivota
» Inventura života
» Svrha i ljepota života
» Tornado u SAD odnio 10 života

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: