Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bolnica ili privatne ordinacije

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime07.08.09 7:27

Evo zanima me kad ste bolesni, idete li u bolnicu, upisati se za pregled ili idete privatno u ordinacije ili Klinike?

Ja sam išla privatno kod ginekologa cijelu trudnoću i sada idem kod njega, prvenstveno zbog toga što je najbolji na našem području.

Privatne klinike i ordinacije isto posječujem zbog nekih prretraga koje se obavljaju puno brže nego u bolnicama, recimo red za ultrazvuk srca u bolnici se čeka 1,5 mj..do 2...tako da kad kod mogu idem privatno.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime07.08.09 9:52

Uvijek idem u bolnicu na preglede i to uvijek istu (vinogradsku Zg.) ...zašto da plačam privatno kad mogu to isto tako kvalitetno obavit i u bolnici...
zbog svojih silnih dijagnoza nikad ne čekam predugo na red najduže tjedan dva) čak sam na magnatnu rezonancu bila naručena u roku 2 tjedna...nikad nisam išla u privatne ordinacije...dobro mi je u bolnici...već 15 godina posječujem jednu te istu bolnicu svi me znaju tamo i brzo dođem na red... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime07.08.09 11:35

Privatne ordinacije su dobre, jer se ne ćeka toliko na preglede. Ali ne idem u privatne ordinacije, ne idem kod liječnika uopće. veseli

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime07.08.09 11:42

JA ne čekam ni u bolnici dugo tak da nemem potrebu ići u privatne ordinacije... Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime07.08.09 12:38

Međutim ja osobno imam 7 dijagnoza..koje su sve u kritičnom stadiju...a naša Zadarska bolnica se nije pokazala u najboljem svijetlu..pa stoga ponekad idem privatno...da se liječenje počne što prije....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime07.08.09 12:49

sad trenutno ne idem nigdje ...a dok sam isla ..isla u bolnicu...izuzev nekih nalaza koje se nisu mogli odmah uraditi...a sto se tice toga isto mi je ako platim u bolnici dobicu isto kvalitetno lijecenje....zalosno ali tako je .....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Bolnica ili privatne ordinacije Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
sanjich
Zagrijao tipkovnicu
sanjich


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 495
Godine : 35
Lokacija : nigdjezemska
Datum registracije : 11.07.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime07.08.09 22:37

privatno idem jedino zubaru i giniću... ovo ostalo ako i trebam šta idem u bolnicu... Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime11.08.09 15:55

Nikita je napisao/la:
Međutim ja osobno imam 7 dijagnoza..koje su sve u kritičnom stadiju...a naša Zadarska bolnica se nije pokazala u najboljem svijetlu..pa stoga ponekad idem privatno...da se liječenje počne što prije....
imam i ja draga isto 7 dijagnoza i 80% invalidnosti..liječim se ili u Sisku ili u Zagrebu u bolinici ,ja sam zadovoljna za sada s zagrebačkim bolnicama...tak da nemam potrebe ići privatno...previše bi mi bilo da sve plaćam Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime21.08.09 8:57

I ja imam dobro iskustvo sa zagrebačkim bolnicama..ali sa našom..ne ...sada na temelju novih nalaza...imam pravo tužiti bolnicu..jer su me uništili..a to sam saznala kada sam završila u zagrebu na promjeni terapije...od mene su napravili invalida....zbog tri godine krive terapije...a ja ..kao ja...računaš doktori su isti u zadru ili zagrebu ali eto ispostavilo se da nisu..međutim..nemam najmjeru se vući po sudovima...iako imam potporu dvije zagrebačke bolnice....tj..njihovih doktora koji su sudjelovali u promjeni terapije..i uspjeli me spasiti a život je visio o končiću....
tako da privatno kad mogu idem..imam sva najbolja iskustva.....a s obzirom da idem na kontrole tjedno jedom..ovisno o odjelu...zagreb je predaleko za tako nešto....a invaliditet mogu tražiti i dobijem ga bez problema ali ne želim....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bolnica ili privatne ordinacije Empty
PostajNaslov: Re: Bolnica ili privatne ordinacije   Bolnica ili privatne ordinacije I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bolnica ili privatne ordinacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pelješki most važniji od škola i bolnica :(
» privatne poruke....
» Privatne detektivke;
» Pozivnice za privatne torrent trackere
» Avio broker za privatne letove

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Svaštara-
Forum(o)Bir: