Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Facebook

Go down 
+20
Fallen_angel
Procyon
Nedja
black-devil
Ary
Dita von Teese
teaa
Wind
Rokerka
goc
Zlatko
Blizanka
Teioo
Przewalski
Alba
Kikica
king_in_crimson
Lux
Goran
D_DoLL
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime18.11.08 18:48

First topic message reminder :

Sasvim jednostavno.. zašto ga danas svi imaju, a meni tako ide na živce, da sam ga odmah zatvorila nakon samo par dana? cerekalo
Kaj to ima u njemu tak posebno?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime16.10.09 16:44

Kikica je napisao/la:
..a taj Fejs bemu i ribe i farmu, ostanem bez neta na par sati, ja se brinem hoce li Luciji ribe pokrepati od gladi, i jel joj se jagode osusile, jer bi se dijete razocaralo da dodje i vidi krepane ribice i zapustenu bascicu Facebook - Page 2 12363
Haha, bem ti led legendo jedna, kad nestane neta trk u net caffe hrani ribe i beri jagode! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime16.10.09 16:52

He..he imam ja zaovu blizu..ja ču kog nje u berbu ..dok ona kuha kavu ja trknem u vrt...hhhhhhhhhhhhhhh
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime16.10.09 16:56

Eto vidiš, nema brige! A i dobre nam ove farme, ništa se ne može smrznuti, sve uvijek raste neovisno o temperaturi. Laughing
I da, daj u Fairyland ostavi hrane malo kod cvijeća, da nađem puža i novčiće kad ti zalijevam i posadi još nešto. hoping :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime16.10.09 16:59

Koji Bajka land nisam ni znala da sam tamo..to nisam ja to je moj ađutanat..hhhh..ima li još negdje da nas ima, a da nas nema....hhhhhh
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime16.10.09 19:04

Heba s facebook glupa mi je to stranica do bola,nemogu se snaći nikako Laughing
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime16.10.09 19:04

Heba s facebook glupa mi je to stranica do bola,nemogu se snaći nikako Facebook - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime02.12.09 14:07

Zbog povećanja sigurnosti Facebook ukida podjelu na regionalne mreže

Facebook - Page 2 Zbog-povecanja-sigurnosti-facebook-ukida-podjelu-regionalne-mreze-slika-72072

Na dan kada je premašila brojku od 350 milijuna korisnika, najveća internetska mreža Facebook objavila je da će u sljedećih nekoliko tjedana provesti radikalne promjene u tehničkom sustavu, koje će korisnicima jamčiti puno više privatnosti nego do sada. U otvorenom pismu koje je osnivač Facebooka Mark Zuckerberg poslao svim korisnicima navodi se da će u okviru promjena biti ukinuta podjela na regionalne mreže koje su sada pretrpane korisnicima.



- Cijelo društvo na Facebooku 'vrti' se oko modela podjele u regionalne i lokalne mreže, no porast broja korisnika znatno je otežao čuvanje privatnosti podataka članova Facebooka. Upravo je sigurnost jedan od osnovnih razloga zašto napuštamo koncept lokalnih mreža na kojima se danas nalazi polovica korisnika Facebooka - piše u elektroničkom pismu koje je Zuckerberg poslao na više od 350 milijuna adresa. Uz objedinjavanje svih profila na jednom mjestu, društvena mreža planira i uvođenje nekoliko sigurnosnih postavki koje do sada korisnicima na raspolaganju. Tako će u budućnosti vlasnici profila na Facebooku moći odrediti kojim će korisnicima ovoga društvenog servisa njihove javne objave biti vidljive, a razmatra se i uvođenje nekih funkcija koje do sada nisu bile raspoložive. Facebook je do sada već u nekoliko navrata provodio redizajn sučelja i promjene funkcija koje su najčešće s negodovanjem dočekane među korisnicima. Kako bi ublažili kritike, programeri Facebooka zatražili su mišljenja korisnika što bi trebalo promijeniti na sučelju i koje bi promjene trebalo provesti, a u samo nekoliko sati na Zuckerbergovo pismo reagiralo je više od 15 tisuća članova društvene mreže.
- Ukidanjem grupa uvelike će se izgubiti čar koji Facebook danas ima - kaže jedan od korisnika napominjući da će trebati vremena za privikavanje na novi sustav.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime10.04.10 2:38

najveća glupost koja postoji...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime10.04.10 9:18

Kikica je napisao/la:
..a taj Fejs bemu i ribe i farmu, ostanem bez neta na par sati, ja se brinem hoce li Luciji ribe pokrepati od gladi, i jel joj se jagode osusile, jer bi se dijete razocaralo da dodje i vidi krepane ribice i zapustenu bascicu Facebook - Page 2 12363


Sto mi to nesto poznato... Facebook - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:00

Razgledah facebook i licno, ne svidaj mi se sto ima jako malo opcija za uredjenje profila, sve je nekako šturo......ja sam ima 2 godine registrovana na www.tagged.com , stranici koja je po funkciji isto sto i facebook ali koja nudi daleko bogatiji izbor uredjenja profila
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:30

Evo registrirao se sad na tagged, kako da te sad nađem Wind? cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:34

hehehe ala si mi brz Facebook - Page 2 31382
Nadjes me pod nickom Solar Wind
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:34

Vele meni moji sinovi, neides ti na facebook, imaj zivot Facebook - Page 2 776231 i ja ih poslusala Facebook - Page 2 31382
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:36

Maza.....milion razlicitih stvari cine zivot.....sto ih je vise, to je zivot bogatiji, najgore je kad te u zivotu okupira samo jedna ili par stvari
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:39

WIND je napisao/la:
Maza.....milion razlicitih stvari cine zivot.....sto ih je vise, to je zivot bogatiji, najgore je kad te u zivotu okupira samo jedna ili par stvari
Slažem se s ovim što si napisala, idem te tražiti :;): frends veseli

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:42

Wind istina.....samo imam ja puno toga, ali ne stignem Facebook - Page 2 12363 ...a zivot mi je dosta bogat i bez ovog cuda ili facebooka Facebook - Page 2 776231
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 20:42

Jao baš si zgodna Solar Wind, našao te... veseli veseli
Facebook - Page 2 80420518Hqu

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 22:24

Vala jest baš lijepa Wind.Fejs...farma...nikako kuću da izgradim
,dobacujem jaja i uvaljujem se nekako da bar jednu igricu probam.Svi imaju svoje razloge.Vidim da tamo pjesnici i neki pisci vole imat hrpu prijatelja...pa kad dodam koji komentar odmah šalju pozivnice.Volim ove moje sa foruma...pa koju šalu dobacimo i to mi je ok.Sviđa mi se fejs bez obzira..dok mi ne dosadi.
Rodbina izvana stoji...pa kad nalete do Splita javnu na fejs i nije to loše.Mada opet...i telefon je tu i msn...kad ko želi uvijek će doći.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 23:16

I dan danas ne znam zasto ljudi toliko vole Facebook,meni je on uzas,apsolutno nista zanimljivo tamo nema,izuzev eto da vidis ljude koje dugo nisi vidjeo.Inace se slazem sa Wind "Tagged" je deset puta bolji,upravo jer mozes da uredjujes svoj profil kako zelis,imas milion opcija.Losa strana mu je (bar meni) to sto ti i kurta i murta,ako ih prihvatis za prijatelje pocnu slati more slika,naravno erotskog sadrzaja,ljubavnog..i bezbroj tagova..tja mene to nervira..
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 23:27

volim fejs...imam dosta dragih ljudi tamo...s kojima se inaće ne vidim godinama, pa se barem tamo tipkamo Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime15.04.10 23:34

Ne volim fejs. Bio 5min i to je bilo vec previse. sreca pa se moze izaci iz te krcme. Ko voli nek izvoli. Previse je zloupotrebe. Zato je secija i sve 4 da se izvrnu zakon. Facebook - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime22.05.10 12:32

otvorila davno profil i zatvorila gga ..i na nagovor otvorim ponovo i ja stvarno ne vidim nista tu ...nekad se pitam da nema kakva opcija pa je ja ne vidim ... Laughing jer nije mi jasno sta nekog tu odusevljava ..ne samo fejs ..nego sve slicne stranice ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Facebook - Page 2 Admin10


Zadnja promjena: blizanka; 22.05.10 12:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime22.05.10 12:34

Ary je napisao/la:
volim fejs...imam dosta dragih ljudi tamo...s kojima se inaće ne vidim godinama, pa se barem tamo tipkamo Smile

Potpis na ovo,ja sam ga prije smatrala glupošću al sad kad sam se našla s ljudima koje godinama nisam ni čula ni vidjela smatram ga odličnim veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime22.05.10 12:57

ana je napisao/la:
Ary je napisao/la:
volim fejs...imam dosta dragih ljudi tamo...s kojima se inaće ne vidim godinama, pa se barem tamo tipkamo Smile

Potpis na ovo,ja sam ga prije smatrala glupošću al sad kad sam se našla s ljudima koje godinama nisam ni čula ni vidjela smatram ga odličnim veseli


eto i ja da se slozim sa vama Facebook - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime22.05.10 12:58

uregod i ja se slažem s tobom srce Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Facebook - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook   Facebook - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Facebook
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pet opasnosti za Facebook korisnike
» Zaštita facebook profila
» Facebook sustiže Google
» Nova Facebook prevara
» Da li facebook zatupljuje ljude?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet :: Društvene mreže-
Forum(o)Bir: