Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 8:29

Ugostitelji su u petak pred saborskim Odborom za turizam iznijeli novi prijedlog kojim bi sačuvali tisuće radnih mjesta. Vlasnicima kafića do 50 četvornih metara dopustilo bi se da sami odluče žele li biti za pušače ili ne. Oni koji imaju kafiće veće od 50 četvornih metara morali bi bar 30 posto prostora pregraditi za pušače. Nagađa se kako bi Vlada mogla izaći ususret tim zahtjevima. Navodno se razmatra i višegodišnje razdoblje prilagodbe tijekom bi se pušiti moglo u svim objektima.

Živi bili pa vidjeli....
[Vrh] Go down
Dido
Zagrijao tipkovnicu
Dido


Female
Cancer Rat
Broj postova : 119
Godine : 39
Lokacija : Moslavina
Datum registracije : 02.07.2009

Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 9:43

Jutro...
Meni je taj zakon takav idiotizam. Ko hoće pušit i gdje će, mene kao nepušača ne zanima. Šta sad ja imam s tim. Ako se meni pije kava negdje u kafiću, ne smeta mi ni ako je zadimljeno ni ako nije. To je moja odluka dal ću ići tamo ili ne. Ja u svakom slučaju podržavam pušače. PUŠITE GDJE VAM VOLJA..... Kome smeta, nek se makne... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 10:16

bilo bi lijepo da ga ukinu.. Smile
inače bi promet zimi pao.. dosta... madd
srećom, sad je lijepo vrijeme pa ljudi sjede vani...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 15:09

I ja smatram da bi bilo super da ukinu taj glupi zakon ili bar da ugostitelji odluče u kojeme će se pušiti,nek nađu se na pola puta a ne ili jedno ili drugo.Pa da ima se izbor kafić gdje se puši i kafić gdje se ne puši pa nek narod sam odluči.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 15:13

A da netko u ovoj državi promisli prije nego donese zakone? :ha?:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 21:19

Eeeeeee kad su oni što misle davno otišli...ili su ih potjerali iz stranaka u kojima su nešto mogli postići, a ako nisi s njima zna se...
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 21:22

Dido je napisao/la:
Jutro...
Meni je taj zakon takav idiotizam. Ko hoće pušit i gdje će, mene kao nepušača ne zanima. Šta sad ja imam s tim. Ako se meni pije kava negdje u kafiću, ne smeta mi ni ako je zadimljeno ni ako nije. To je moja odluka dal ću ići tamo ili ne. Ja u svakom slučaju podržavam pušače. PUŠITE GDJE VAM VOLJA..... Kome smeta, nek se makne... Smile
Potpisujem.... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime04.07.09 21:27

Ja podržavam taj zakon o zabrani pušenja samo neka razdjele ugostiteljske objekte na pušačke i nepušačke zone i osobe nek biraju kamo će.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?   Ukida li se zabrana pušenja u kafićima? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukida li se zabrana pušenja u kafićima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Počinje zabrana pušenja cigareta
» Ukida se 150 općina
» Spiskali 9 mil. kn. na večere po svijetu, ministar ih ukida!
» Uoči zabrane pušenja
» Takmicenje u odvikavanju od pusenja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: