Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u bolje sutra?

Go down 
+27
Blonde
mobile
saska
Dusan
labud
Nesreča
Zollina
Ketica
cinnamon duckie
kala
ledena
irko
cassia
Bella
bonaca
teaa
bodo
Wind
Niky
Tea
mala_djevojka
jaro1968
Goran
ajmeivana
Blizanka
Kikica
Ary
31 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime12.06.09 20:45

ili ste pesimist?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime12.06.09 20:53

Ja sam uvijek optimist...vječiti optimist... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime12.06.09 20:58

ja vjerujem da nikada ne može biti gore nego što jest.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime12.06.09 22:03

optimist sam vjerujem u bolje sutra da ne vjerujem tad ne bih htio dočekati sutrašnji dan Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime12.06.09 22:33

naravno ... to me tjera naprijed Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime12.06.09 23:18

Da,vjerujem....... Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime13.06.09 0:13

Da nisam optimist nebi sad bila živa...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime13.06.09 8:01

tana je napisao/la:
naravno ... to me tjera naprijed Smile

proganja te ili te samo tjera? :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime13.06.09 10:25

za sad tjera ... tko zna što će bit za godinu dvije :;):
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime13.06.09 11:15

Ne znam baš, ali više naginjem skupini koja vjeruje da budočnost neče biti baš ljiepa . Vjerujem da će u skorijoj budučnosti opet izbiti neki veliki rat, iako baš za sada ne izgleda tako, ali prevelike su razlike između nas gore i onih na južnoj polutci. Tako da sam ja pesimist i tom pogledu. zaboravio
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime13.06.09 11:22

uvijek optimist.... sto se tice mene i moga zivota...ali ako mislis opcenito ...nisam optimist...ne vjerujem da moze biti ista bolje...samo ne daj Boze gore...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjerujete li u bolje sutra? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime16.06.09 14:45

...realist...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime24.06.09 2:11

U svakodnevnom životu sam optimist, ali globalno ne očekujem ništa dobro, kako u HR, tako i u svijetu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime24.10.09 9:16

blizanka je napisao/la:
uvijek optimist.... sto se tice mene i moga zivota...ali ako mislis opcenito ...nisam optimist...ne vjerujem da moze biti ista bolje...samo ne daj Boze gore...

jos uvijek isto ..nisam promjenila misljenje ...optimist ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjerujete li u bolje sutra? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime24.10.09 10:07

Verovati, nije dovoljno moramo sami uraditi da bi uticali na to bolje sutra. Ne mozemo samo sedeti i oocekivati da nam sreca padne sama s neba.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime24.10.09 10:55

slazem se s tobom black...ali cini mi se da nekad neko i ne treba da se trudi ...rodi se pod sretnom zvijezdom ...a neko citav zivot treba da se ispati pa da dobije ono malo srece ...sto neko ima citav zivot..i zato uvijek je bolje biti optimist i vjerovat ...ali ne ostajat samo na tome ...nego i ciniti ...da bi bilo bolje sutra kao sto ti kazes ne mozemo samo sjedit.... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjerujete li u bolje sutra? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime24.10.09 19:59

Kikica je napisao/la:
Ne znam baš, ali više naginjem skupini koja vjeruje da budočnost neče biti baš ljiepa . Vjerujem da će u skorijoj budučnosti opet izbiti neki veliki rat, iako baš za sada ne izgleda tako, ali prevelike su razlike između nas gore i onih na južnoj polutci. Tako da sam ja pesimist i tom pogledu. Vjerujete li u bolje sutra? 267525


...koja budalesina.... Vjerujete li u bolje sutra? 12363 Vjerujete li u bolje sutra? 12363 na kojim sam ja terapijama...ratovima.. Vjerujete li u bolje sutra? 12363

..zapravo ne znam ..znam da će biti sutra bez obzira što se dogodilo s nama..s bilo kim..sutra uvijek dođe.....voljela bi misliti da će biti bolje... ali ne vjerujem i dalje u to..možda bude novih stvari novih ljudi oko mene..možda ne..svejedno..samo nek ne bude gore nego je sada i ja zadovoljna..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime17.12.09 1:41

Vjerujem u bolje sutra, to me i drži, da ne vjerujem stavio bi si štrik oko vrata istog trena.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime17.12.09 8:12

DA radi toga i zivim jer vjerujem u to sutra
[Vrh] Go down
mala_djevojka
Ljubitelj foruma
mala_djevojka


Female
Broj postova : 3017
Datum registracije : 05.12.2008

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime17.12.09 21:35

ne... jer to bolje sutra nikako da osvane...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime18.12.09 19:14

m djevojko :spank:vjeruj u bolje sutra hug2 ..

da ne vjerujem ne znam gdje bi dosad bila...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjerujete li u bolje sutra? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime18.12.09 20:04

Vjerujem...živa sam,zdrava...ima li boljeg azloga od tog i to za svaki dan Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime19.12.09 10:40

Vjerujem ..iako je ponekad teško..nositi se sa svime..i misliš kako neče doči bolje sutra ...a onda u nekom trenutku tih misli doleti i jedna onako...vidiš nečiji osmjeh...dobiješ toplu riječ...zagrljaj ..i sve je lakše...da vjerujem u bolje sutra...ostaje nam na kraju svega ipak ta nada i vjera da bit če bolje...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime25.12.09 14:58

Da verujem da postoji bolje sutra. To mi i daje nadu i snagu da predjem preko svih problema koji mi se nadju na putu, i svaki pud kad sam pred njima pomislim uvek postoji i gore pokusam da nadjem resenje i nastavim dalje.Mada su sto sve oni svakodnevni problemi ,dok kod onih odlucujucih zelim da ucinim nesto da dodje to bolje sutra ali brzo gubim snage i odustajem.......
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime25.12.09 15:05

nema ko ne gubi nekad nadu u bolje sutra ...
i ja izgubim nadu ...ali nekad mi dovoljan neciji osmjeh ili jedna rijec i opet mi se vrati vjera u bolje sutra ...i da ne vjerujem u to "sutra"..mislim da mi zivot ne bi imao smisla Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjerujete li u bolje sutra? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Vjerujete li u bolje sutra? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u bolje sutra?   Vjerujete li u bolje sutra? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjerujete li u bolje sutra?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?
» Sutra cu...
» Što ću raditi sutra?
» Vjerujete li u samoiscjeljenje?
» Vjerujete li u horoskop?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: