Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u medijsku manipulaciju ?

Go down 
2 posters

Vjerujete li da mediji manipuliraju našim svijestima ?
Da, vjerujem u medijsku manipulaciju
Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? T7mw5w_th0%Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne, mediji ne manipuliraju
Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? T7mw5w_th0%Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nisam siguran
Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? T7mw5w_th0%Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neznam
Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? T7mw5w_th0%Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 0
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
leopard
Totalno relaxiran
leopard


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 2892
Godine : 40
Datum registracije : 28.03.2013

Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? Empty
PostajNaslov: Vjerujete li u medijsku manipulaciju ?   Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? I_icon_minitime10.11.13 14:46

Poštovani forumaši

Radim malo istraživanje o medijskoj manipulaciji pa me zanima vaše mišljenje.
Zamolio bih vas da svoj odgovor argumentirate ili barem napišete svoje mišljenje o utjecaju medija (svih vrsta) na ponašanje ljudi

Zahvaljujem
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u medijsku manipulaciju ?   Vjerujete li u medijsku manipulaciju ? I_icon_minitime12.11.13 11:32

mediji su kljuc.. u formiranju ponasanja ljudi..Zamislite samo predizbornu kampanju i sto li sve ne cine partije na vlasti da preuzmu kontrolu nad centralnim medijima..Ljudi su puk koji proguta sve sto mu se servira..to politicari znaju vrlo dobro... a s druge strane mi smo kao pojedinci kao neobradjeni materijal..kao glina recimo..dopustamo da nas formira ko kako hoce samo ako je po hijerarhiji na visem stepenu od nas..ja sam nekad bio novinar i sve mi je to u tancine poznato..
[Vrh] Go down
 
Vjerujete li u medijsku manipulaciju ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vjerujete li u samoiscjeljenje?
»  Vjerujete li u horoskop?
» Vjerujete li u horoskop?
» Vjerujete li u bolje sutra?
» Vjerujete li u reinkarnaciju ili uskrsnuce?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: