Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?

Go down 
+9
svilena
Dijamantni 13
bodomiere
goc
boomba
Goran
Blizanka
ajmeivana
Kikica
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 2:26

dakle.... vaši odgovori su? Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 8:20

Isplati se da, ako ni zbog čega drugog onda zbog sebe Smile Ja vjerujem da se dobro dobrim, loše lošim vrača.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 9:24

Mene ne zanima da li se isplati...ja jesam i bit ću poštena,uvijek... :;):
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 9:57

uvijek se isplati....

ja za sebe mogu reći da sam poštena, tako živim i radim i nebi mogla ići protiv svojih uvjerenja, ma šta drugi mislili o tome
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 10:03

naravno da se isplati biti pošten, uvijek bez obzira na vrijeme i to ne samo da se isplati nego treba biti pošten no nažalost nisu svi pošteni Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 10:08

masu njih nije pošteno, al sve to kad tad dođe na naplatu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 12:44

Naravno da ne, kad nam je društvo u banani, kako bi rekao naš premjer. Ali, svatko prema vlastitoj savijesti ... ja ću i dalje pošteno, jedino tako mogu živjet sama sa sobom.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 13:12

uvijek posteno ...jest da posteni uvijek nahebu ali bolje...mirno spavat i posten bit

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 18:39

Da,mislim da se isplati i treba uvijek biti pošten. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 21:09

nitko nije bio nepošten? makar kratko prema nekome?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 21:11

Nisi tako pitanje postavio,da bi sada dao takav komentar...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 21:14

pitao sam da li se u današnje vrijeme biti pošten...
moj odgovor će uvijek biti da se isplati, jer sam pošten...tako sam odgojen...
ali, u današnje vrijeme ljudi samo gledaju gdje će koga zeznuti i zajebati....

da li ste ikad ikoga zajebali?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 21:15

Ja ako ne mogu pomoći neću ni odmoći,tj.zaj*bati...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.06.09 21:35

vjerujem da ima jako malo ljudi kao što si ti kate.... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime11.06.09 0:57

Svjesno i namjerno nisam nikoga zajebala ... nadam se da nisam ni nesvjesno a da ne znam za to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime11.06.09 12:11

Zajebala, ne nisam nikog koliko ja znam.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime24.06.09 11:45

Isplati se biti pošten u svako doba, čista savjest je najdragocjenija, samo što u Hrvatskoj pošteni ljudi teško mogu uspjeti u materijalnom smislu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime12.09.09 23:24

ne isplati Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime06.01.10 16:39

ma isplatilo ili ne ...postenje je najbitnije...cista savjest miran san ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime10.04.10 1:38

blizanka je napisao/la:
ma isplatilo ili ne ...postenje je najbitnije...cista savjest miran san ....

bravo

naravno da se ne isplati, ali savjest mi je ipak bitnija...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime13.04.10 11:45

poštenje se uvek isplati...kad-tad, u svakom smislu...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime13.04.10 13:00

I dalje mislim da se isplati..samo uvijek treba biti najpošteniji prema sebi..ako to možemo..prema drugima je još lakše..mirna i čista savjest nema cijene za onog tko ih naravno posjeduje.. Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? 776231
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime02.05.10 18:25

Tako je Kikice :passion

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime02.05.10 19:17

Dalo bi se o tome diskutovat.Teško je reći za sebe pošten sam.Ja neću reć da sam poštena jer vjerujem da sam uradila milion sitnih stvarčica kojima se baš ne ponosim..Samo primjer ,treba novčana pomoć mojoj sestri ,punim srcem dajem,treba pomoć sestri od muža,nalazim milon razloga da joj se uskrati pomoć..Nije pošeno ,zar ne Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? 22424
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime15.05.10 20:17

isplati se Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? 765814
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? Empty
PostajNaslov: Re: Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?   Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li se u današnje vrijeme isplati biti pošten?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» u bih se ne isplati biti bolestan?
» Sve pruge će biti blokirane za vrijeme blagdana
» Vrijeme buđenja, vrijeme istine
» Vjerujete li da se trud isplati?
» Investicija u modu se isplati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: