Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Investicija u modu se isplati

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Investicija u modu se isplati Empty
PostajNaslov: Investicija u modu se isplati   Investicija u modu se isplati I_icon_minitime09.11.10 16:10

Investicija u modu se isplati 80446


03.11.2010. | by Andreja Horvatić
Muškarci bi se sad mogli početi križati (a možda su i trebali ovih dana), no ovo im sigurno neće 'ići po kapu'.

Današnje generacije muškaraca puno su svjesnije dobrog komada odjeće, a to automatski podrazumijeva i cijenu. Kad ih pitate bi li radije dva komada nečega, ali po povoljnijoj cijeni - ta će mlada modno osvještena muška publika kratko i jasno odbiti i odlučiti platiti skuplje, ali IT komad.

To je evolucija. Mi žene to znamo i tako se ponašamo već dulje vrijeme. Da smo se samo mi zbrajale, teško da bi ikad došlo do krize. Ako ništa drugo - mi smo kupovale do besvijesti. I vjerujem, opet ćemo.

Kupovanje odjeće može biti investicija. Bez križanja, molim!

Naime, vidjeli ste puno puta balerinke kojima niste mogli odoljeti ili remen za koji znate da će živjeti vječno. O torbi ili šalu da i ne govorim. No, vjerujem da je puno toga i koštalo. Pa, opet ako taj uložen novac podijelite s brojem godina koliko će živjeti, mogli biste se iznenadtli. Mislite kako nešto neće preživjeti modne mjene? Onda to nemojte ni kupiti.

Platiti vrijedi samo onaj komad koji će sigurno živjeti nekoliko godina. Po meni to su čizme, primjerice jahaće koje su ponovno hit sezone (Ali zar nisu uvijek?) ili gležnjače. Dobre gležnjače možete, ako su na petu, dobro nositi s hlačama. Praktične su i nosive, pa onda kupite jedne dobre i nek' izdrže tri sezone. Pristojno.

Pojednostavimo li - Kvaliteteno i klasično uvijek se isplat!i. Nek vaš 'basic' dio garderobe bude baš takav, klasičan i kvalitetan, a modne trendove pratite indvidualnim izborom nakita i drugog asesoara. No, osnova svemu je razlikovati ono što 'nije skupo' od 'jeftinog'.
Ponekad i skupa odjeća može djelovati jeftino, jer nije samo stvar u lovi, nego i u načinu izrade, ali i svrsi. Dakle, ako je loše napravljena, jeftina je. Ili samo jeftina u smislu jeftinih žena. A možda je toliko sintetička, da morate izbjegavati otvoreni plamen... Onda je zaista jeftino!

Kad nešto nije skupo, a dobre je kvalitete, dobro sašiveno i dobro stoji, tada se oni koji vas gledaju vrlo vjerojatno pitaju 'Tko zna gdje je to nabavila?', a ne koliko je to koštalo. Ono što nije skupo je - odlično.

No, postoji i bolje - prava prilika. Iako sa svih medija vrište na nas o prilikama, ipak mislim da su mnoge promašene. No, kad kružite gradskim modnim hramovima i slučajno naletite na originalni komad koji je ostao zadnji i to baš u vašem broju, ali smo vašem, i zato je snižen 70%... E, to ja zovem prilikom! Pravom prilikom. I kad vas budu pitali otkud vam, pokušajte prešutjeti onu 'sitnicu' od iznosa koju ste platili za svoju dragocjenost. Iako vjerojatno nećete. Ja nikad nisam.

No, pokušajte izbjegavaiti 'jeftino'. Nešto nećete moći 'fejkati' ili nećete znati kako. Jako je tanka linija između jeftinog i prostačkog. Ili kičastog.

Investirajte u dobar komad - to će se isplatiti!

moda.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Investicija u modu se isplati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Posljednja šansa za tropsku modu
» Zasto zene toliko vole modu?
» Stare sorte krumpira dolaze u modu
» Vjerujete li da se trud isplati?
» u bih se ne isplati biti bolestan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Moda, trendovi i kritike-
Forum(o)Bir: