Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 U svakom zdravom braku vlada žena

Go down 
+3
Kikica
Ary
Blizanka
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime07.06.09 9:14

First topic message reminder :

Muškarci mogu biti šefovi na poslu, no kod kuće su žene šefice. One donose odluke i dominantne su u vezi... ... Jedan od razloga zašto su žene glavne mogao bi ležati u tome što se žene više od muškaraca brinu da je obitelj dobro. Žene su mnogo odgovornije, više predviđaju situacije i trude se da veza dobro funkcionira, da se sve što treba napravi i da su svi sretni, tvrde znanstvenici.


kakvo je vase misljenje o ovome ...da li mislite da zena bolje vlada situacijom u kuci ...obitelji ...ili mislite da je i dalje muskarac ...stub kuce... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po

Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime30.06.09 15:38

Pa u braku stvarno ne bi smjelo biti nekakve vladavine. Činjenica je da je žena najčešće aktivnija u zajednici i da zato izgleda kao da vlada, a neke to i rade. Od žene jako puno toga ovisi. No ako ona djeluje sama i vuče muža kao nekakav prirepak za sobom, to sigurno nije dobar brak, za njega ni za nju. Ja sam u braku naizgled dominantna jer više govorim i imam više ideja, ali daleko od toga da bih išta bitno napravila ili odlučila bez dogovora ili barem pokušaja pregovora koji naravno smiju i često moraju propasti. Brak je zajednica dvoje ljudi, i dobar brak mogu imati samo oni koji to zajedništvo ne zlorabe. A u braku se puno toga može zlorabiti s jedne i druge strane.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime30.06.09 15:52

lux je napisala
Citat :
...barem pokušaja pregovora koji naravno smiju i često moraju propasti. Brak je zajednica dvoje ljudi, i dobar brak mogu imati samo oni koji to zajedništvo ne zlorabe. A u braku se puno toga može zlorabiti s jedne i druge strane.
bravo ovo mi se dopada...narocito ovo...barem pokušaja pregovora koji naravno smiju i često moraju propasti.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime30.06.09 15:53

Pa s takvim pregovorima imam iskustva. Ne treba se sekirati ako propadnu, vjerojatno je tako bilo bolje za nas oboje, sve na kraju dođe na svoje kako spada. bravo
[Vrh] Go down
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime30.06.09 16:01

Pa mislim daje zena stub kuce a musko je ono sto sve omoguci
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime30.06.09 16:03

U svakom slučaju jedno bez drugoga teško mogu funkcionirati (mislim u obiteljima gdje nesretnim slučajem jedno od bračnih partnera umre, oboli i slično).
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime14.11.10 13:36

jaro1968 je napisao/la:
Pa mislim daje zena stub kuce a musko je ono sto sve omoguci
Obrazloži tu tezu detaljnije. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
saska
Zagrijao tipkovnicu



Sagittarius Monkey
Broj postova : 465
Godine : 55
Datum registracije : 03.02.2011

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime28.02.11 19:51

moj muz je cesto odsutan,kada je kuci postoji odredjeni nivo stvari koje on vidi ili misli da treba da uradi.ukljuci masinu za sudove-jednom praznu jer nije proveravao da li je sudje unutra-,za ves,to vec zna lepo-,ili ga rasiri ili pokupi sa strika,skuva rucak,usisa.kad su deca bila manja uglavnom je umeo da zadovolji njihove glavne zahteve oko hrane ili presvlacenja.sve ostalo je nevidljivo za njegovo oko.uglavnom jednom je zacudjeno i pitao sta se uostalom pa ima vise i raditi.kad sam krenula da nabrajam okarakterisao je to kao-zensko sitnicarenje..npr.razdvajanje vesa,sipanje omeksivaca,ne prati istim briskom kupatilo i kuhinju.zvucalo je otprilike kao da ja sama sebi izmisljam posao,pa sam digla ruke i zahvalna sam sto me ceka rucak,dosta mojih koleginica s posla juri kuci kako bi stigle na vreme spremiti nesto za jelo.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime01.03.11 11:03

sta se uostalom pa ima vise i raditi Laughing

..joj isto i moj

Meni je davno muž rekao, "ja ne vidim da je prljavo, ali i da je neče nitko kazati meni, kako si neuredan , več kakva ti žena je neuredna"

I to je istina i da pomažu i ne pomažu sve što se tiče domačinstva žena će dobiti zasluge ili će ju popljuvati. Mada neki rijetki od njih vole pomoči ženi i uskočiti, velika večina je sasvim zadovoljna time što nit se to traži od njih niti moraju.
Znam, da moram raditi, da bi se on potrudio skuhati ručak, ali isto tako znam da bih ja morala sve za njim počistiti Laughing

A dal u zdravom braku vlada žena ili muž to je njihova stvar, mada mislim da bi trebali zajednički vladati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U svakom zdravom braku vlada žena
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Svakom po zasluzi!
» Homoseksualnost u braku
» Citati i misli o braku
» Svakoga dana, u svakom pogledu...
» Pomazem u svakom vasem problemu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: