Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 U svakom zdravom braku vlada žena

Go down 
+3
Kikica
Ary
Blizanka
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 9:14

Muškarci mogu biti šefovi na poslu, no kod kuće su žene šefice. One donose odluke i dominantne su u vezi... ... Jedan od razloga zašto su žene glavne mogao bi ležati u tome što se žene više od muškaraca brinu da je obitelj dobro. Žene su mnogo odgovornije, više predviđaju situacije i trude se da veza dobro funkcionira, da se sve što treba napravi i da su svi sretni, tvrde znanstvenici.


kakvo je vase misljenje o ovome ...da li mislite da zena bolje vlada situacijom u kuci ...obitelji ...ili mislite da je i dalje muskarac ...stub kuce... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U svakom zdravom braku vlada žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 10:42

Ne kaže se bezveze...da žena drži 3 stupa kuće... Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 10:43

Mislim da definitivno sve ostaje na ženama... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:17

Kod mene je pola-pola i ne vladam niti ja niti on, vlada kćer Smile. NA neke stvari mislim ja ,na neke on. Ali, o svima njima raspravljamo skupa, o svakoj bitnijoj stvari raspravljamo zajednički. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:19

Ja inače nisam dominantna u vezama pa ne znam dal' bi to bilo kod mene. Ja sam za demokratsku vladavinu, valjda ću pronać to jednom.
A na primjeru mojih staraca - borbe za prevlast su konstanta Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:20

mislim da bi u braku trebali žene i muški biti podjednaki
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:23

mislim da bi trebalo biti pola pola.... žena koja se brine za obitelj..i muškarac koji svojim radom osigurava svojoj obitelji potrepštine za život...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:26

Misliš žena kućanica, a muškarac da radi? confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:28

izgleda da se korki krivo izrazio što je mislio Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:28

ne treba biti kućanica... ali, kako blizanka kaže, žene su odgovornije, pažljivije...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:30

ne bi se složila ... ima svakavih žena, ko i muškaraca hmmm
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:33

oprosti, možda jesam mlad, ali imam nekakvu viziju zdravog braka...
meni jedanput kad se oženim ne pada na pamet nikakvo švrljanje, a nadam se niti njoj...
volio bih i želio jednu zdravu, normalnu okolinu u kojoj će rasti moja djeca....
imao sam donekle nekakav primjer od roditelja...
istina, sve zavisi od osobe i njenih navika...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:36

uuuu ... kako smo se krivo shvatili Laughing ... ti misliš na jedno, ja na drugo Smile
nema veze ... ovo što si napisao u ovom postu je super bravo
ja sam mislila na nekakve 'praktične' strane bračnog života - briga o kući, djeci, kućanstvu ... itd.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:38

i te brige mogu se podijeliti...
zajednička briga o kućanstvu, jer što bi ona sve radila ako i ja neke stvari znam...
ostalo je sve odmah lakše...i ima se vremena za ostalo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime07.06.09 18:40

pa da, to i ja kažem Smile ... e sad se razumijemo cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime11.06.09 18:51

[quote="Kate"]Ne kaže se bezveze...da žena drži 3 stupa kuće... Smile[/quote

Moje mišljenje,ovdje rečeno....... lol!
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime12.06.09 15:55

mozete vi pricat sta hocete ...ali je vrlo malo muskaraca koji ce bas dijeliti kucanske poslove...ne kazem pomoc u kupovini namirnica ali i to rijetko ...a o p'ranju suda ...usisavanju ...pravljenju kreveta...rucku..briga o djeci jel se okupalo....uradilo zadacu...ma da ne nabrajam vise ...te i slicne stvari malo sutra ce bilo koji muskarac koji je u braku ...o tom mogu pricat osobe koje nisu u braku ili koje su tek u braku ...ne kazem ima nekih drugih stvari koje pomazu ...ali to su vecinom "muski "poslovi..moje misljenje je da zena uvijek potegne i vise nego sto treba...muzevi imaju jako puno razumjevanja ...ali daj djela...ja ne cuh ni za jedan slucaj da je muz usisavao ...prao sude ...ili sta vec dok zena gleda tv ...ili da je dosla s posla na sve gotovo....drugo je sjest pa razgovarat i sve zajedno rjesavat ...ili se dogovarat ...ali drugo je da muz zavrne rukave ...u kucanskim poslovima.... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U svakom zdravom braku vlada žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime12.06.09 16:09

Slažem se s tobom i nema šanse da moj zavrne i po kući nešto radi i ja to nebi od njega nit tražila, jer sam ja kući stalno, e sada kada bi se zaposlila, voljela bi vidjeti kako bi bilo tada.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime12.06.09 23:02

B. ja sam u zadnje vrijeme upoznala puno dečkiju koji rade sve kućanske poslove i spremni su pomagati u kućanstvu. Iznenadila bi se. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime12.06.09 23:13

pa vjerovatno bi tana...ali dokle su spremni pomagati ...moze biti izuzetaka ...ali stvarno vrlo rijetko u braku to nastavi tako funkcionisat ...pomazu oni ne kazem ali jos jednom napominjem jos uvijek se dijelimo na muske i zenske poslove...sigurno nece ni jedan kad dode s posla uzet da pere sude ...a mi sigurno hocemo...ja samo govorim o ovim "zenskim" poslovima...a ako ih ima takvih ...to mi je jako drago cuti ...jer kako mi se cini ovamo je vrlo malo takvih koji se prihvacaju kecelje...a ja svima zelim da nadu po jednog takvog ...koji ce u svemu pomagati Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U svakom zdravom braku vlada žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime24.06.09 19:08

Bedastoće, ako netko vlada u braku, onda to nije brak.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime24.06.09 20:04

Šta se tiče tih 'ženskih' poslova, nekako sve više razmišljam da se ne bi trebalo tu raditi o tome da on meni pomaže, nego da pomažemo jedno drugome da naš dom i naše kućanstvo bude lijepo i uredno. No, kod mene doma dijametralno suprotna situacija pa ne očekujem čuda ni u svom možebitnom braku. Ali da barem ne odmaže ako već ne pomaže bilo bi lijepo.
Ono čemu ja težim je partnersvo Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime24.06.09 20:07

Slažem se sa Tanom, svi poslovi bi trebali biti zajednički i partnerski, osim onih koje žena fizički ne može obaviti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime25.06.09 11:07

Pa neznam moj muž,čuva dijete...poslije kupanja ga nekad obuće...ode s njim oprat zubiće...napravi mu doručak...i tako
a i meni pomogne...ponekad opere suđe...usisava pere podove uglavnom radi tako neke poslove...prostre veš ili ga pokupi ...jedino ne pegla...eto mislim da bi trebali dijelit poslove...(a možda ja imam samo dobrog muža) Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime25.06.09 11:14

Tako bi trebali svi Ariela, no balkanci misle da je to ispod časti pomoći u kući nešto... cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





U svakom zdravom braku vlada žena Empty
PostajNaslov: Re: U svakom zdravom braku vlada žena   U svakom zdravom braku vlada žena I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U svakom zdravom braku vlada žena
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Svakom po zasluzi!
» Homoseksualnost u braku
» Citati i misli o braku
» Svakom znaku - njegov miris
» Svakoga dana, u svakom pogledu...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: