Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako pronaći unutarnji mir?

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:38

Dok prolazimo kroz sve sto nam zivot priredjuje, neophodno je imati neki svoj kutak mira. Ja sam postupio po jednostavnom savjetu koji sam procitao u jednom clanku i napokon sam nasao svoj unutarnji mir.

U clanku je pisalo:
"Da biste postigli unutarnji mir, morate zavrsiti sve stvari koje ste zapoceli".

Onda sam pogledao po kuci i vidio sve stvari koje sam zapoceo, a nisam zavrsio.
I prije nego sam jutros krenuo na posao: dovrsio sam butelju vina, flasu rakije, kutiju apaurina, stangu cokolade i jedan do pola potroseni joint.

Sad se osjecam FENOMENALNO!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:39

Laughing Laughing lol! pored toga svega nema šanse da nema mira........ looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:40

misliš? Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:41

Samo da je kutija apaurina..ne da imaš mir...letiš....... fly looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:43

za letjeti mogu popiti i red bull... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:44

Laughing Laughing ne vjerujem da je učinkovit kao apaurini..... Laughing ne da sam probala... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:46

nikada nisam bio na apaurinima, tako da ne znam...bio sam na drugim stvarima...
ali, svi imaju sličan učinak...uspavljuju... Laughing
ne daju krila... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:48

Ja sam jednom kad sam imala jake glavobolje na hitnoj su mi rekli da sam na živčanoj bazi,dali su mi neki koktel i u trenu nestalo sve samo sam bila mirna,i jednom kod kuće sam uzela neku tabletu za smirenje(opet zbog glavobolje)ali kad je počela djelovati poživčanila sam od tada nikad nisam više ni jednu probala.Znaš kad sam počela bacati stvari kako sam bila sva razdražena,užas....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:55

ma mene to sve počne uspavljivati....ali, ne spavam od toga... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:57

lol! a bitno da si kao bubica..u polusnu... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 21:57

bogu hvala, to je iza mene sad... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 22:00

Baš tako Kornyću.... hug2 hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 22:02

a i iza tebe... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 22:21

Znam ovo,ali ajde svejdno ću se nasmijati... looool
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime05.06.09 22:29

e ja sam jednom bila u bolnici i dali mi morfin u venu zbog bolova ....kad najednom od glave preko kicme sve do prstiju na nogama vatra imala sam osjecajk ko da sam je vidjela kako prolazi ...a pred ocima vatromet a ja se gusimm ne mogu da disem i odskakujem od kreveta i grcim se ...doduse to su mi drugi rekli jer ja samo se sjecam vatrometa i nemogucnosti da disem ...sva sreca odmah su reagovali ne pitaj te sta su radili jer ne znam ...ali kasnije su mi rekli da sam imala morfinski sok...i kazu tako se osjecaju narkomani
Laughing Laughing hebo te ...hvala lijepo ...koji strah ...e od tad izbjegavam i apaurine i bilo sta jace ...mogu mislit kako se taj osjecao fantasticno Laughing Laughing Laughing zato ne zavrsavam stvari koje sam pocela Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako pronaći unutarnji mir? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Kako pronaći unutarnji mir? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pronaći unutarnji mir?   Kako pronaći unutarnji mir? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako pronaći unutarnji mir?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako postići unutarnji mir?
» Šta je sreća i kako je pronaći?
» Kako pronaći curu online
» Kako pronaći i zadržati motivaciju za vježbanjem?
» 5 načina kako pronaći posao u 2015.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: