Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dizajn i sadržaj foruma

Go down 
+6
Niky
Blizanka
Kikica
vanja
boomba
Goran
10 posters

Što nedostaje ovom forumu da bude još bolji?
Bolji dizajn
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th14%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 14% [ 3 ]
Više otvorenih tema
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th24%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 24% [ 5 ]
Nove kategorije i podforumi
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th14%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 14% [ 3 ]
Bolji administratori i moderatori
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th5%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Više clanova
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th29%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 29% [ 6 ]
Sponzori
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th0%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bolje reklamiranje
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th10%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Nešto nenavedeno
Dizajn i sadržaj foruma T7mw5w_th4%Dizajn i sadržaj foruma I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Ukupno glasova : 21
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime14.11.08 12:32

Svoje prijedloge ili pohvale možete upisati i ovdje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime14.11.08 14:46

svi trebaju otvarat više tema
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime21.11.08 10:53

boomba je napisao/la:
svi trebaju otvarat više tema
slažem se
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime22.11.08 14:29

meni sve sve ok... cheers
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime22.11.08 16:50

Hvala Minchice! big hug sunny cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime24.10.09 22:43

...reklame nikad dosta to sigurno...i modreatore treba malo naspenkati.... Dizajn i sadržaj foruma 27368 evo vam na ljenguze.. Dizajn i sadržaj foruma 12363 ja ću spenk tražiti malo kasnije uživo..i admina muškog treba malo.. Dizajn i sadržaj foruma 27368 ..malo samo poticajne mjere..i tog nikad od viška... Dizajn i sadržaj foruma 12363
Sve drugo je super...ima tema..dizajn mi je presuper..članova ima dosat..malo smo samo svi zakunjali..ali jesen ..ili zima..doće opet svi nazad..pa će mo kukati kako nam fali tišina.. Dizajn i sadržaj foruma 12363

Inaće sve je super..GAZDA GORAN svaka čast na forumu.. Dizajn i sadržaj foruma 462401


Zadnja promjena: Kikica; 25.10.09 10:08; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime25.10.09 0:16

Hvala draga Kikice, popraviti ću se i ja malo, aktivirati se više opet! sramko cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime25.10.09 9:28

e neka si ga kiki spank i treba ...dosta je odmarao ... Laughing Laughing

dizajn ...super nema ga boljeg ...o sadrzaju ne treba ni govoriti ...za svakog ima ponesto ...ako sta fali od sadrzaja nekom ...neka javi ...postavim sta god koga zanima...ili kao u svojoj kuci ...nek sam postavi Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dizajn i sadržaj foruma Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime25.10.09 10:09

Dizajn i sadržaj foruma 12363 Nek sam postavi..ova ti je SUPER.. Dizajn i sadržaj foruma 477390
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime31.10.09 18:55

Meni sve Dizajn i sadržaj foruma 477390 ...he nemam primjedbi...ko bi reko čuda da se dese Dizajn i sadržaj foruma 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime31.10.09 19:00

sutra ce mostove miljacka odnijet Laughing Laughing nikici sve ok veseli

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dizajn i sadržaj foruma Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime31.10.09 19:04

ovo je za slavlje Dizajn i sadržaj foruma 12363 ...a da izmjerim temperatur Dizajn i sadržaj foruma 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime02.01.10 11:34

Svidja mi se kako je uredjen forum...mozda ima malo vise "spam" tema, ali ima dosta kvalitetnih takodje...
Jedino mi izgled nesto bezveze....tamno mnogo Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime02.01.10 16:16

Meni je boja prekrasna..opuštajuća....bolje nego da je neka kričava..fuj...koja umara oči...ne mislim da ima mnogo spam tema...mi mnogo pričamo Dizajn i sadržaj foruma 12363 ....ako netko želi uvijek može pametno pisati... Dizajn i sadržaj foruma 12363 ..ovo je opuštajuči forum.....meni najbolji Dizajn i sadržaj foruma 982261
[Vrh] Go down
Zenga
Totalno relaxiran
Zenga


Female
Virgo Rat
Broj postova : 1442
Godine : 111
Datum registracije : 08.11.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime02.01.10 16:18

Pikachu je napisao/la:

Jedino mi izgled nesto bezveze....tamno mnogo Smile
moraš češće doći pa će ti se oči naviknuti Dizajn i sadržaj foruma 776231 Dizajn i sadržaj foruma 816407 Dizajn i sadržaj foruma 982261
[Vrh] Go down
Zenga
Totalno relaxiran
Zenga


Female
Virgo Rat
Broj postova : 1442
Godine : 111
Datum registracije : 08.11.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime02.01.10 16:19

meni sve paše Dizajn i sadržaj foruma 477390 Dizajn i sadržaj foruma 684631
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime02.01.10 16:25

I meni sve paše... Puno igrica i zabave je ono što mi se najviše sviđa ovdje... big smile

Nije mi pretamna pozadina, možda nebi bilo loše da bude neka toplija boja, plava je poprilično hladna...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime02.01.10 16:30

ko mi boju dira.... pika u oko boja je ta koja me je oborila s nogu Laughing ...a sad sto se spama tice ...jos malo pa cu morati poceti dijeliti spank sala ...ma dizajn i sadrzaj su najbolji na cijelom svijetu ..jos kad se tome dodaju ovakvi forumasi ...ma nema nam ravnih .... a sto nas ja nahvalih Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dizajn i sadržaj foruma Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Zenga
Totalno relaxiran
Zenga


Female
Virgo Rat
Broj postova : 1442
Godine : 111
Datum registracije : 08.11.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime02.01.10 16:47

blizanka je napisao/la:
ko mi boju dira.... pika u oko boja je ta koja me je oborila s nogu Laughing ...a sad sto se spama tice ...jos malo pa cu morati poceti dijeliti spank sala ...ma dizajn i sadrzaj su najbolji na cijelom svijetu ..jos kad se tome dodaju ovakvi forumasi ...ma nema nam ravnih .... a sto nas ja nahvalih Laughing
Dizajn i sadržaj foruma 648906 .... Dizajn i sadržaj foruma 576412 ..... Dizajn i sadržaj foruma 679876 ...sve 5!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime08.01.10 22:03

Zašto u ovoj anketi nema opcija da je forum dobar baš ovakav kakav je, a uz to mu malo reklamiranja ne škodi?
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime08.01.10 22:04

švedski stol....jer uvijek ovdje dođem gladan Dizajn i sadržaj foruma 12363 Dizajn i sadržaj foruma 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime10.01.10 16:13

Evo ga imenjak, samo za tebe! cerekalo:
Dizajn i sadržaj foruma 29836e_0_aVlI0

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
donkarlos
Zagrijao tipkovnicu
donkarlos


Male
Aries Goat
Broj postova : 175
Godine : 69
Datum registracije : 07.03.2010

Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime10.03.10 9:53

Vrlo korektan i lijep forum sa izraženo kvalitetnom grafikom...!! Dizajn i sadržaj foruma 448924
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime06.05.10 14:18

Meni je sve super nista mu ne nedostaje Dizajn i sadržaj foruma 31382
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dizajn i sadržaj foruma Empty
PostajNaslov: Re: Dizajn i sadržaj foruma   Dizajn i sadržaj foruma I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dizajn i sadržaj foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sadržaj vaše torbice
» Kako spremiti sadržaj na Facebooku za „kasnije gledanje“?
» Web dizajn
» Grafički i web dizajn
» Dizajn Proracun Izrada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: